Certified Partner
logo Imperva

Imperva

Imperva zapewnia pełne cyberbezpieczeństwo, chroniąc to, co najważniejsze - Twoje dane i aplikacje - zarówno w siedzibie firmy, jak i w chmurze.

Imperva chroni to, co napędza dzisiejszą gospodarkę cyfrową. Zabezpieczaj obciążenia i dane w każdym dowolnym miejscu.

Ryzyko wzrasta, gdy infrastruktura biznesowa staje się coraz bardziej hybrydowa. Złożoność spowodowała, że w wielu organizacjach pojawiły się dziesiątki fragmentarycznych narzędzi bezpieczeństwa. Ochrona współczesnego przedsiębiorstwa wymaga prostoty, precyzji i wiedzy specjalistycznej w zakresie podatnych na ataki środowisk starszych, infrastruktury chmurowej i technologii big data.

Imperva

Rozwiązania

O firmie Imperva

Imperva jest liderem w dziedzinie cyberbezpieczeństwa, którego misją jest pomaganie organizacjom w ochronie ich danych i wszystkich ścieżek dostępu do nich. Imperva chroni firmy na wszystkich etapach ich cyfrowej podróży. Laboratoria badawcze Imperva i nasza globalna społeczność wywiadowcza pozwalają firmie Imperva wyprzedzać zagrożenia i płynnie integrować w naszych rozwiązaniach najnowszą wiedzę z zakresu bezpieczeństwa, prywatności i zgodności.

Czemu warto wybrać rozwiązania Imperva?

Imperva chroni Cię przed cyberprzestępcami - niezależnie od tego, czy są to podmioty zewnętrzne, czy szkodliwi pracownicy wewnętrzni. Imperva chroni aplikacje w chmurze, strony internetowe i aplikacje, pliki, systemy SharePoint, bazy danych i duże repozytoria danych przed kradzieżą i ciągle zmieniającymi się atakami wymuszającymi, takimi jak DDoS i ransomware. Ich technologia zapewnia doskonałą widoczność sposobu, w jaki użytkownicy uzyskują dostęp do danych i aplikacji, a także wykorzystuje zaawansowane funkcje śledzenia i klasyfikacji użytkowników w celu wykrywania i blokowania ataków cybernetycznych, botnetów, nieautoryzowanych użytkowników i złośliwych programów mających dostęp do informacji poufnych.

Zespół badawczy Imperva Defense Center - składający się z czołowych światowych ekspertów w dziedzinie bezpieczeństwa danych i aplikacji - testuje nowe metody ataku i dzięki temu powstrzymuje je, zanim dotrą do użytkownika. Bez względu na to, czy Twoje krytyczne zasoby cyfrowe znajdują się w chmurze, w obiekcie, w aplikacji czy bazie danych, możesz być pewien, że Imperva będzie je chronić zarówno przed przemysłem cyberprzestępczym nastawionym na zysk, jak i przed atakami na szczeblu krajowym.

Podczas gdy Imperva ciężko pracuje, by chronić informacje o Twojej firmie i pomóc Ci przestrzegać przepisów, zapewnia jeszcze większą wartość dodaną w postaci możliwości łatwego wdrożenia i działania na skalę przedsiębiorstwa. To, co wnoszą, to trzy korzyści, które sprawiają, że całkowita wartość jest znacznie większa niż jakiekolwiek inne rozwiązanie w zakresie bezpieczeństwa.

Wyspecjalizowani eksperci do Twoich usług

Nomios jest wielokrotnie nagradzanym Partnerem Imperva z zaawansowanymi specjalizacjami wyróżniająca się wieloma certyfikowanymi inżynierami wśród personelu. Nasi inżynierowie są uznawanymi przez Imperva ekspertami technicznymi. Oznacza to, że możesz polegać na nas w zakresie wiedzy technicznej i praktycznego doświadczenia w celu dokładnej oceny Twoich wymagań biznesowych oraz zaprojektowania, wdrożenia i zarządzania rozwiązaniem bazującym na Impervie zgodnie z Twoimi potrzebami.

Skontaktuj się z nami już dziśPotrzebujesz konsultacji eksperta?

Szukasz szczegółów dotyczących cen, informacji technicznych, pomocy technicznej lub niestandardowej wyceny? Nasz zespół ekspertów jest gotowy do pomocy.

Placeholder for Portrait of black woman curly hairPortrait of black woman curly hair

Więcej aktualizacji