Elite Plus Partner
logo Juniper Wirtualny Asystent Sieciowy Marvis

Juniper Wirtualny Asystent Sieciowy Marvis

Marvis nie jest tylko kolejnym narzędziem, które "warto mieć". To niezbędny członek zespołu IT, zapewniający niezrównany wgląd i automatyzację.

Wirtualny Asystent Sieciowy Marvis

Marvis Virtual Network Assistant (VNA) wykorzystuje sztuczną inteligencję (Mist AI), aby przekształcić sposób, w jaki zespoły IT współdziałają i angażują się w sieci przedsiębiorstw. Dzięki przetwarzaniu języka naturalnego (NLP), konwersacyjnemu interfejsowi, działaniom preskryptywnym, Self-Driving Network™ i zintegrowanym funkcjom help desk, Marvis VNA usprawnia operacje i optymalizuje doświadczenia użytkowników od klienta do chmury - tj. w domenach dostępu bezprzewodowego, przewodowego i SD-WAN.

Marvis nie jest tylko kolejnym narzędziem, które "warto mieć". To niezbędny członek zespołu IT, zapewniający niezrównany wgląd i automatyzację. Nieustannie uczy się w miarę pozyskiwania kolejnych danych i wykorzystuje tę stale rosnącą wiedzę do proaktywnego rozwiązywania problemów w czasie rzeczywistym, przewidywania problemów przed ich wystąpieniem i/lub rozwiązywania zgłoszeń usterek w ramach unikalnego modelu wsparcia opartego na sztucznej inteligencji firmy Juniper.

Kluczowe cechy

  • Interfejs konwersacyjny wykorzystuje język naturalny w celu zrozumienia intencji użytkownika.
  • Marvis automatycznie podejmuje działania lub dostarcza zalecenia w celu proaktywnego rozwiązania problemu, zanim użytkownicy dowiedzą się o jego istnieniu.
  • Aplikacja Marvis dla systemu Android umożliwia wgląd w sieć na poziomie klienta, przechwytując zdarzenia bezpośrednio z urządzeń użytkowników końcowych.
  • Zatwierdzone wsparcie Mist AI może zmniejszyć liczbę zgłoszeń generowanych przez użytkowników nawet o 90%.
  • Wgląd w czasie rzeczywistym i uproszczone rozwiązywanie problemów na poziomie klienta, urządzenia i witryny pomagają podnieść jakość usług.
Wirtualny Asystent Sieciowy Marvis

Cechy i korzyści

Interfejs konwersacyjny Marvis Conversational Interface wykorzystuje zaawansowane przetwarzanie języka naturalnego (NLP), aby zrozumieć intencje i cele użytkownika. Kontekstualizuje zapytanie, aby zwrócić konkretne wyniki, a nawet może podjąć działania w oparciu o informacje zwrotne od użytkownika. Opisz swoje intencje Marvisowi, a on podejmie działanie bez konieczności pamiętania o konkretnych pulpitach lub poleceniach CLI w celu wdrożenia zmiany.

Obecnie tylko dla systemu Android. Uzyskaj wgląd w sieć z perspektywy urządzenia. Oprócz bogatego wglądu w pracę urządzenia w sieci Wi-Fi, możesz teraz zrozumieć, jak urządzenie postrzega środowisko Wi-Fi.

Marvis umożliwia wykrywanie anomalii w ramach oczekiwań dotyczących poziomu usług (SLE), dzięki czemu można proaktywnie identyfikować zdarzenia mające wpływ na usługi i określać ich przyczynę źródłową w celu szybkiego zaradzenia i rozwiązania problemu.

Marvis wykorzystuje wnioskowanie Bayesian Inference do identyfikacji przyczyn o najwyższym prawdopodobieństwie powiązania z problemami występującymi w sieci. Takie podejście zapewnia dokładniejszą analizę przyczyn źródłowych, co przyspiesza identyfikację i rozwiązywanie problemów.

Marvis koreluje informacje z dużej bazy wiedzy, obejmującej sieci WLAN, LAN, WAN i domeny bezpieczeństwa, w celu określenia zakresu i skali problemu. Korelacja ta pomaga w ustalaniu priorytetów problemów, efektywnym przydzielaniu zasobów i zmniejszeniu presji na zespoły wsparcia technicznego.

Marvis Actions, funkcja Self-Driving Network™, wykorzystuje Mist AI do identyfikacji pierwotnej przyczyny problemów w różnych domenach IT (WLAN, LAN, WAN i bezpieczeństwo). Automatycznie naprawia lub zaleca działania (tryb wspomagania kierowcy) z wysoką skutecznością dla połączonych systemów poza domeną Juniper.

Skontaktuj się z nami już dziśPotrzebujesz konsultacji eksperta?

Szukasz szczegółów dotyczących cen, informacji technicznych, pomocy technicznej lub niestandardowej wyceny? Nasz zespół ekspertów jest gotowy do pomocy.

Placeholder for Portrait of black woman curly hairPortrait of black woman curly hair

Więcej aktualizacji