Elite Plus Partner
logo Juniper Networks QFabric-System

Juniper Networks QFabric-System

Skalowalny system przełączania.

QFabric® to system złożony z wielu elementów, które pracują wspólnie jako jeden przełącznik dla zapewnienia wysokiej wydajności, łączności we wszystkich kierunkach oraz prostoty zarządzania w obrębie centrum danych. System QFabric spłaszcza całe centrum danych do pojedynczej warstwy, w której wszystkie punkty dostępu są równe, co likwiduje skutki lokalności sieci, a tym samym czyni QFabric idealną podstawą sieci dla zwirtualizowanych centrów danych kompatybilnych z chmurą.

Wysoce skalowalny system QFabric zwiększa wydajność aplikacji, skraca czas opóźnień i oferuje zintegrowane usługi w nieblokującej, bezstratnej architekturze przeznaczonej do zastosowania w warstwie 2, warstwie 3 i w technologii Fibre Channel over Ethernet (FCoE).

Modele systemu QFabric

  • System QFabric QFX3000-M przeznaczony jest do zastosowania w centrach danych średniej wielkości, satelitarnych i skonteneryzowanych. Obsługuje do 768 portów 10 GbE z opóźnieniem wynoszącym średnio 3 mikrosekundy.
  • System QFabric QFX3000-G został zaprojektowany z myślą o dużych przedsiębiorstwach, dostawcach usług i centrach danych w chmurze. Obsługuje do 6144 portów 10 GbE z opóźnieniem wynoszącym średnio 5 mikrosekund.

Elementy systemu QFabric

  • QFabric Nodes to platformy brzegowe o stałej konfiguracji, które łączą się z urządzeniami w centrach danych.
  • QFabric Interconnect to szybkie urządzenie transportowe, które łączy wszystkie QFabric Nodes w topologię pełnej siatki.
  • QFabric Director dostarcza usługi zarządzania i sterowania dla całego systemu QFabric.
QFabric-System

Cechy

Bezprecedensowa przepustowość

Skala do 40 Tb/s zapewnia bezprecedensową przepustowość wykraczającą poza 10GbE w warstwie dostępu.

Zarządzanie pojedynczym przełącznikiem

Zarządzanie pojedynczym przełącznikiem znacznie upraszcza działanie centrum danych, zapewniając mniejszą złożoność i niższe koszty zasilania, przestrzeni, chłodzenia i eksploatacji.

Pay-as-You-Grow

Możliwość skalowania do tysięcy portów w ramach sieci jednowarstwowej w modelu "pay-as-you-grow".

Ultra-niskie opóźnienia deterministyczne

Ultra niskie opóźnienia deterministyczne są idealne do obsługi aplikacji wrażliwych na opóźnienia, przepływów ruchu w kierunku wschód-zachód, wirtualizacji, chmury i innych inicjatyw związanych z centrami danych o wysokiej wydajności.

Rozwiązanie klasy przewoźnej

Rozwiązanie klasy operatorskiej nie wymaga przestojów związanych z rekonfiguracją lub konserwacją.

Konstrukcja przyrostowa

Konstrukcja przyrostowa umożliwia konwersję przełączników serii QFX z urządzeń typu top-of-rack na urządzenia systemu QFabric.

Skontaktuj się z nami już dziśPotrzebujesz konsultacji eksperta?

Szukasz szczegółów dotyczących cen, informacji technicznych, pomocy technicznej lub niestandardowej wyceny? Nasz zespół ekspertów jest gotowy do pomocy.

Placeholder for Portrait of black woman curly hairPortrait of black woman curly hair

Więcej aktualizacji