Authorised Partner
logo Netscout

Netscout

Netscout zabezpiecza cyfrowe usługi biznesowe przed zakłóceniami w dostępności, wydajności i bezpieczeństwie sieci.

Zespoły odpowiedzialne za sieci, informatykę i bezpieczeństwo zapewniają pewność i ochronę w połączonym świecie.

Firma Netscout jest czołowym dostawcą rozwiązań sprawności biznesowej, stanowiących połączenie rozwiązań sprawności usług, cyberbezpieczeństwa i inteligentnej analizy danych. Oferta produktowa jest kierowana zarówno do korporacji, jak i do dostawców usług, aby umożliwić uwolnienie potencjału danych przesyłanych w sieciach IP w celu uzyskiwania informacji o widoczności, bezpieczeństwie, wydajności, wykorzystaniu i wygodzie obsługi pozwalających nieprzerwanie dostarczać klientom najwyższej jakości usługi.

W ofercie dla korporacji i dostawców danych znajdują się produkty z zakresu sprawności usług, rozwiązywania problemów, diagnostyki i analizy biznesowej. Produkty Netscout z zakresu sprawności biznesowej są tworzone z myślą o zapewnieniu dogłębnego i całościowego wglądu w środowiska fizyczne i wirtualne, szybszym rozwiązywaniu problemów i praktycznym wspomaganiu decyzji, dzięki czemu pozwalają zwiększać wydajność usług, sieci i aplikacji.

Rozwiązania

Korzyści

icon Dostawcy usług: realne potrzeby sieci wirtualnych
Dostawcy usług: realne potrzeby sieci wirtualnych
Skoncentruj się na wydajności operacyjnej i automatyzacji, równolegle wdrażając nowe technologie, jak 5G lub NFV. Dostosowywanie się do obecnych i przyszłych potrzeb wymaga szybkiego podejmowania decyzji na podstawie konkretnych danych i zaawansowanych analiz.
icon Działy ds. operacji i bezpieczeństwa: eliminuj krytyczne zagrożenia dla bezpieczeństwa
Działy ds. operacji i bezpieczeństwa: eliminuj krytyczne zagrożenia dla bezpieczeństwa
Działy ds. operacji i bezpieczeństwa muszą w opłacalny sposób skalować działalność, aby dotrzymywać kroku wzrostowi liczby zagrożeń, i coraz częściej wykorzystują w tym celu widoczność opartą na danych i analizach.
icon Korporacyjne działy IT: poprowadź organizację ku cyfrowej przyszłości
Korporacyjne działy IT: poprowadź organizację ku cyfrowej przyszłości
Korporacyjne działy IT muszą obecnie obsługiwać nowe aplikacje i usługi chmurowe oraz skutecznie wykonywać migracje do chmury w skali korporacyjnej.
icon Ochrona przed atakami DDoS z rozwiązaniami Arbor: odpieraj zmasowane i złożone cyberataki
Ochrona przed atakami DDoS z rozwiązaniami Arbor: odpieraj zmasowane i złożone cyberataki
Obrona DDoS chroni firmy przez internetowymi atakami DDoS (rozproszonej odmowy usługi) poprzez analizowanie ruchu sieciowego i czyszczenie go z zagrożeń.

Dlaczego warto wybrać Netscout

W miarę jak handel, administracja rządowa, edukacja, a nawet życie ludzkie w ogromnej mierze uzależniają się od jakości i bezpieczeństwa usług cyfrowych, organizacje odczuwają coraz większą presję wprowadzania transformacji technologicznych przy jednoczesnym skutecznym zarządzaniu ryzykiem.

Zapewnienie użytkownikom oczekiwanej wygody i sprawności obsługi wymaga błyskawicznego identyfikowania i interpretowania złożonych powiązań definiujących nie tylko szybkość i rozdzielczość, ale też bezpieczeństwo i trafność. Domeną firmy Netscout są inteligentne dane — szybkie dostarczanie właściwych danych osobom i systemom, które ich potrzebują. Rozwiązania Netscout wyodrębniają w czasie rzeczywistym dokładne dane z szumu informacyjnego ruchu sieciowego, aby upraszczać złożone zagadnienia bez utraty szczegółowości.

Inteligentne funkcje w technologii Netscout Smart Data pozwalają w unikalny sposób zwiększać wydajność sieci i aplikacji, zapewniać niezrównaną wygodę obsługi oraz lokalizować i eliminować zaawansowane cyberzagrożenia i ataki DDoS.

Rozwiązanie sprawności biznesowej Netscout

Transformacja cyfrowa pozwala przedsiębiorstwom i dostawcom usług czerpać maksymalne korzyści z elastyczności, prężności i skalowalności platform programowych, takich jak wirtualizacja funkcji prywatnych (NVF), sieci definiowane programowo (SDN), centra danych definiowane programowo (SDDC) oraz środowiska chmury publicznej, prywatnej i hybrydowej. Nieprzerwane dostarczanie wysokiej jakości usług wymaga dogłębnej widoczności w czasie rzeczywistym pozwalającej proaktywnie identyfikować problemy oraz właściwych narzędzi do rozwiązywania tych problemów niezależnie od miejsca wystąpienia.

Rozwiązania sprawności biznesowej Netscout z opatentowaną technologią Adaptive Service Intelligence™ (ASI) zapewniają widoczność i informacje niezbędne do przyspieszania, przekształcania i modernizowania sieci i usług w celu bezbłędnego, prężnego i ekonomicznego funkcjonowania.

Placeholder for Suburban streets and housesSuburban streets and houses

Twoi specjaliści Netscout

Firma Nomios jest nagradzanym partnerem Netscout o zaawansowanych specjalizacjach, a zespół Infradata ma w swoich szeregach wielu certyfikowanych inżynierów. Firma Netscout docenia naszych pracowników jako świetnych specjalistów i ambasadorów rozwiązań Netscout. Oznacza to, że Nomios może pochwalić się niezbędną wiedzą techniczną i praktycznym doświadczeniem, aby prawidłowo ocenić wymagania biznesowe klienta oraz tak zaprojektować i wdrożyć rozwiązania Netscout i nimi zarządzać, aby odpowiadały one potrzebom klienta.

Skontaktuj się z nami już dziśPotrzebujesz konsultacji eksperta?

Szukasz szczegółów dotyczących cen, informacji technicznych, pomocy technicznej lub niestandardowej wyceny? Nasz zespół ekspertów jest gotowy do pomocy.

Placeholder for Portrait of black woman curly hairPortrait of black woman curly hair

Więcej aktualizacji