Certified Partner
logo Trend Micro

Trend Micro

Trend Micro to światowy lider w dziedzinie bezpieczeństwa danych przedsiębiorstw i rozwiązań z zakresu cyberbezpieczeństwa dla firm, centrów danych, środowisk chmurowych, sieci i punktów końcowych.

Nowe podejście do bezpieczeństwa.

Trend Micro to wiodący dostawca rozwiązań w zakresie cyberbezpieczeństwa. Firma pomaga zwiększyć bezpieczeństwo metod wymiany informacji cyfrowych na świecie. Innowacyjne rozwiązania Trend Micro dla konsumentów, firm i instytucji publicznych zapewniają wielowarstwową ochronę centrów danych, środowisk chmurowych, sieci i punktów końcowych. Wszystkie produkty płynnie ze sobą współpracują, tworząc zintegrowane narzędzie analizy i obrony przed zagrożeniami z funkcją scentralizowanej kontroli i monitorowania, co gwarantuje skuteczniejszą i szybszą ochronę. Trend Micro zatrudnia ponad 6000 pracowników w ponad 50 krajach i stosuje jeden z najbardziej zaawansowanych mechanizmów globalnej analizy zagrożeń, dzięki czemu zapewnia firmom bezpieczną przeprowadzkę do chmury.

Dlaczego warto wybrać Trend Micro

Zespół Trend Micro już od niemal 30 lat niestrudzenie realizuje misję budowy świata, w którym możemy bezpiecznie wymieniać się informacjami cyfrowymi. Bezpieczeństwu poświęca całą swoją uwagę i to widać. Z tej pasji zrodziły się innowacyjne rozwiązania, które nadążają za cyberprzestępcami pomimo zmieniającego się krajobrazu IT, coraz bardziej ryzykownych zachowań użytkowników i stale ewoluujących zagrożeń.

Kompetencje Trend Micro w tym obszarze pozostają bezkonkurencyjne. Zintegrowany system obrony przed zagrożeniami Trend Micro uznany jednakowo przez analityków, klientów i branżowych wyjadaczy to wszystko, czego potrzebujesz do ochrony sieci, chmury czy punktów końcowych.

Twoi specjaliści Trend Micro

Nagradzana firma Nomios jest partnerem Trend Micro i specjalizuje się w tworzeniu zaawansowanych rozwiązań. Zespół Nomios ma w swoich szeregach wielu certyfikowanych inżynierów. Trend Micro postrzega naszych pracowników jako świetnych specjalistów i ambasadorów rozwiązań Trend Micro. Oznacza to, że Nomios może pochwalić się niezbędną wiedzą techniczną i praktycznym doświadczeniem, aby prawidłowo ocenić Twoje wymagania biznesowe oraz tak zaprojektować i wdrożyć rozwiązania Trend Micro oraz tak nimi zarządzać, aby odpowiadały one Twoim potrzebom.

Skontaktuj się z nami już dziśPotrzebujesz konsultacji eksperta?

Szukasz szczegółów dotyczących cen, informacji technicznych, pomocy technicznej lub niestandardowej wyceny? Nasz zespół ekspertów jest gotowy do pomocy.

Placeholder for Portrait of black woman curly hairPortrait of black woman curly hair

Więcej aktualizacji