Placeholder for VM WareVM Ware
Certified Partner

VMware

Uruchom dowolną aplikację w dowolnej chmurze na dowolnym urządzeniu dzięki cyfrowemu fundamentowi zbudowanemu na rozwiązaniach VMware w zakresie nowoczesnych aplikacji, obsługi wielu chmur, cyfrowej przestrzeni roboczej, bezpieczeństwa i sieci.

Placeholder for Aerial view city streetsAerial view city streets

VMware to najlepszy wybór dla przedsiębiorstw na rynku cyfrowym

VMware, światowy lider w zakresie infrastruktury w chmurze i technologii w cyfrowym środowisku pracy, przyspiesza proces cyfrowej transformacji, dając klientom wyjątkową swobodę i elastyczność w podejmowaniu decyzji o kierunkach rozwoju ich środowiska informatycznego. Dzięki rozwiązaniom VMware organizacje osiągają większą sprawność operacyjną poprzez modernizację centrów danych, integrację publicznych chmur, wspieranie innowacji za pomocą nowoczesnych aplikacji, kreowanie wyjątkowych doświadczeń w cyfrowym środowisku pracy oraz zdobywanie zaufania klientów dzięki uszczelnionemu systemowi bezpieczeństwa.

VMware

Rozwiązania

Dlaczego warto wybrać VMware?

Nowy model bezpieczeństwa Vmware składa się z trzech warstw:

1. Bezpieczna infrastruktura

Firma VMware zainwestowała ponad 3 mld USD w opracowanie bezpiecznej infrastruktury. Wyjątkowe właściwości zwirtualizowanej infrastruktury umożliwiają wbudowanie odpowiednich środków bezpieczeństwa. Strategia firmy w obszarze bezpieczeństwa opiera się na zasadzie przydzielania jak najmniejszych uprawnień, co użytkownikom końcowym gwarantuje wyższy poziom ochrony. Rozwiązania VMware AirWatch zapewniają zgodność z zasadą najmniejszych uprawnień w urządzeniach komputerowych, VMware Workspace ONE™ w obszarze dostępu użytkowników, a narzędzie mikrosegmentacji VMware NSX w samej sieci.

2. Zintegrowany ekosystem

Dzięki inteligentnej, bezpiecznej infrastrukturze, która pozwala na monitorowanie aplikacji, partnerzy VMware w ekosystemie bezpieczeństwa dysponują odpowiednimi narzędziami do szybkiego wykrywania zagrożeń. Na takich fundamentach są w stanie budować skuteczniejsze i precyzyjniej ukierunkowane mechanizmy reagowania, które umożliwiają odpieranie, izolowanie i eliminowanie wszelkiego rodzaju cyberzagrożeń.

3. Cyberhigiena

Technologie VMware w zakresie infrastruktury sieciowej wykorzystują najlepsze praktyki cyberhigieny, które uszczelniają system ochrony.Kluczowe dla modelu bezpieczeństwa VMware najlepsze praktyki cyberhigieny obejmują:

  • Zasadę najmniejszych uprawnień
  • Mikrosegmentację
  • Szyfrowanie
  • Wieloczynnikowe uwierzytelnianie
  • zabezpieczanie wrażliwych punktów sieci

Twoi specjaliści VMware

Nagradzana firma Nomios jest partnerem VMware i specjalizuje się w tworzeniu zaawansowanych rozwiązań. Zespół Nomios ma w swoich szeregach wielu certyfikowanych inżynierów. VMware postrzega naszych pracowników jako świetnych specjalistów i ambasadorów rozwiązań VMware. Oznacza to, że Nomios może pochwalić się niezbędną wiedzą techniczną i praktycznym doświadczeniem, aby prawidłowo ocenić Twoje wymagania biznesowe oraz tak zaprojektować i wdrożyć rozwiązania VMware oraz tak nimi zarządzać, aby odpowiadały one Twoim potrzebom.

Skontaktuj się z nami już dziś

Potrzebujesz konsultacji eksperta?

Szukasz szczegółów dotyczących cen, informacji technicznych, pomocy technicznej lub niestandardowej wyceny? Nasz zespół ekspertów jest gotowy do pomocy.

Placeholder for Portrait of nomios employee2Portrait of nomios employee2
Updates

Więcej aktualizacji