Placeholder for VM WareVM Ware
Certified Partner

VMware Cloud Management Platform

Umożliwienie dynamicznego, spójnego fundamentu cyfrowego w celu dostarczenia aplikacji, które napędzają innowacje biznesowe

Placeholder for Aerial view city streetsAerial view city streets

VMware dostarcza kompleksową platformę zarządzania chmurą, która może zarządzać hybrydowymi (wielochmurowymi) środowiskami, w których działają zarówno tradycyjne, jak i kontenerowe (cloud native) obciążenia. vRealize przyspiesza dostarczanie usług IT poprzez automatyzację i predefiniowane polityki, zapewniając wysoki poziom sprawności i elastyczności dla programistów i linii biznesowych, przy jednoczesnym zachowaniu zarządzania i kontroli.

Niezależni analitycy z firmy Ovum uznali platformę zarządzania chmurą VMware za zdecydowanego lidera wśród rozwiązań do zarządzania wieloma chmurami, wyprzedzając 10 konkurentów.

Platforma zarządzania chmurą hybrydową (CMP) gotowa dla przedsiębiorstw

Technologia zarządzania chmurą firmy VMware umożliwia tworzenie dynamicznych i spójnych podstaw cyfrowych w celu dostarczania aplikacji, które napędzają innowacje biznesowe.

Infrastruktura chmury obliczeniowej w połączeniu z zarządzaniem chmurą obliczeniową zapewnia wspólne podejście do tworzenia i obsługi chmury hybrydowej klasy korporacyjnej. Chmury hybrydowe oparte na rozwiązaniach firmy VMware zapewniają wysoki poziom sprawności, wydajności i kontroli zarówno w przypadku aplikacji tradycyjnych, jak i tych opartych na chmurach obliczeniowych i kontenerach. Chmury oparte na VMware dają również organizacjom informatycznym możliwość zapewnienia wyboru zespołom opracowującym aplikacje poprzez obsługę wielu modeli żądania usług i dając programistom swobodę korzystania z wybranych przez nich narzędzi.

VMware

Co zapewnia platforma zarządzania chmurą

Udostępniaj zasoby infrastruktury i aplikacji za pomocą wybranego sposobu konsumpcji (API, katalog lub CLI) w oparciu o predefiniowane polityki i uprawnienia.

Operacje typu day one i day two w chmurach prywatnych, publicznych i hybrydowych z wykorzystaniem technologii VMware i innych dostawców (AWS, Microsoft Azure, itp.).

Dostarczanie i utrzymywanie zasobów jest zautomatyzowane poprzez tworzenie blueprintów (modeli), które zawierają wszystkie komponenty żądanych usług wraz z ich relacjami, w tym mieszankę usług opartych na maszynach wirtualnych i kontenerach.

Ujednolicony widok stanu i wykorzystania, zautomatyzowane zarządzanie wydajnością, przyspieszone podejmowanie decyzji dotyczących pojemności i planowania oraz proaktywne wykrywanie problemów, zanim wpłyną one na użytkowników końcowych.

Kompleksowe raportowanie i analizy, które poprawiają prognozowanie i planowanie przepustowości, optymalizując jednocześnie rozmieszczenie obciążeń, pozyskiwanie zasobów i ich wykorzystanie.

VMware Marketplace zapewnia dodatkowe możliwości integracji z aplikacjami i narzędziami innych firm.

VMware

vRealize Suite

vRealize Suite jest platformą do zarządzania chmurą hybrydową, która pomaga IT umożliwić programistom szybkie tworzenie aplikacji w dowolnej chmurze z bezpiecznymi i spójnymi operacjami. Zapewnia przyjazną dla programistów infrastrukturę (obsługującą maszyny wirtualne i kontenery) oraz wspólne podejście do chmur hybrydowych i wielochmurowych, obsługując główne chmury publiczne, takie jak Amazon Web Services, Azure i Google Cloud Platform.

Razem lepiej: integracje produktów dla Twojej chmury

Firma VMware zapewnia natywne integracje wszystkich elementów centrum danych definiowanego programowo (SDDC): obliczeń, sieci, pamięci masowej i zarządzania.

Pakiet vRealize Suite i vRealize Automation zapewniają wspólne podejście do budowy i eksploatacji chmury hybrydowej klasy korporacyjnej. Chmury hybrydowe oparte na VMware zasilane przez vRealize Suite i vRealize Automation:

  • Zapewniają wysoki poziom elastyczności, kontroli i wydajności zarówno w przypadku tradycyjnych, jak i chmurowych aplikacji opartych na kontenerach.
  • Dają działowi IT możliwość wyboru zespołom odpowiedzialnym za rozwój aplikacji. Obsługują wiele modeli piaskownic do żądania usług i dają programistom swobodę korzystania z wybranych przez nich narzędzi.
VMware

Co zapewnia vRealize Suite

icon Operacje aplikacji
Operacje aplikacji
Umożliwia programistom szybkie uruchamianie, rozwiązywanie problemów i optymalizowanie wydajności wysoce rozproszonych aplikacji chmurowych opartych na mikroserwisach w czasie rzeczywistym.
icon Programowalny provisioning
Programowalny provisioning
Ułatwia programistom i działowi IT łatwy dostęp do infrastruktury i zasobów aplikacji w dowolnej chmurze poprzez API, katalog lub CLI z pełnym zarządzaniem cyklem życia.
icon Operacje samojezdne
Operacje samojezdne
Pomaga działowi IT w ciągłej optymalizacji pojemności i wydajności w oparciu o cele operacyjne i biznesowe.
VMware

vRealize Automatyka

vRealize Automation jest narzędziem automatyzacji chmury, które przyspiesza dostarczanie usług IT poprzez automatyzację i predefiniowane polityki, zapewniając wysoki poziom sprawności i elastyczności dla programistów, jednocześnie umożliwiając zespołom IT utrzymanie bezproblemowego zarządzania i kontroli.

VMware

Co zapewnia vRealize Automation

icon Zwinność dzięki orkiestracji automatyzacji chmury
Zwinność dzięki orkiestracji automatyzacji chmury
Przyspieszenie dostarczania i zarządzania infrastrukturą i aplikacjami od początku do końca.
icon Kontrola poprzez politykę zarządzania bez barier
Kontrola poprzez politykę zarządzania bez barier
Zapewnienie, że użytkownicy otrzymują odpowiedniej wielkości zasoby lub aplikacje z odpowiedniej chmury na odpowiednim poziomie usług dla zadań, które muszą wykonać.
icon Wybór dzięki elastyczności
Wybór dzięki elastyczności
Dostarczanie i zarządzanie infrastrukturą wielu dostawców, wielu chmur, i stateful / stateless aplikacji poprzez wykorzystanie nowej i istniejącej infrastruktury, narzędzi i procesów.
icon Oszczędność kosztów dzięki wydajności
Oszczędność kosztów dzięki wydajności
Obniżenie kosztów operacyjnych poprzez zastąpienie czasochłonnych, ręcznych procesów i uzyskanie dodatkowych oszczędności dzięki zautomatyzowanej rekultywacji nieaktywnych zasobów.
Skontaktuj się z nami już dziś

Potrzebujesz konsultacji eksperta?

Szukasz szczegółów dotyczących cen, informacji technicznych, pomocy technicznej lub niestandardowej wyceny? Nasz zespół ekspertów jest gotowy do pomocy.

Placeholder for Portrait of nomios employee2Portrait of nomios employee2
Updates

Więcej aktualizacji