Placeholder for VM WareVM Ware
Certified Partner

VMware vCloud NFV OpenStack

Przyspieszenie wdrażania produkcyjnych usług NFV na OpenStack.

Placeholder for Aerial view city streetsAerial view city streets

VMware vCloud NFV OpenStack to sprawdzone w produkcji rozwiązanie OpenStack klasy operatorskiej, które zapewnia najszybszą ścieżkę dla dostawców usług komunikacyjnych (CSP) do wdrażania usług na platformie OpenStack. Wielu wiodących dostawców usług komunikacyjnych na świecie polega na vCloud NFV OpenStack, aby opracować nowoczesne stosy chmur obliczeniowych, przekształcić swoje sieci, operacje i modele biznesowe w celu wsparcia nowych strumieni przychodów, obniżenia kosztów operacyjnych i przejścia na technologię 5G.

Dzięki zaawansowanemu rozmieszczaniu zasobów, szybkim i bezawaryjnym instalacjom i aktualizacjom, wysokiej dostępności, bezpieczeństwu z mikrosegmentacją oraz inteligentnym operacjom z vRealize Operations klasy operatorskiej, vCloud NFV OpenStack jest nie tylko łatwy do wdrożenia i obsługi wraz z Twoją obecną infrastrukturą, ale także gotowy na to, co przyniesie przyszłość.

VMware

Podstawowe możliwości i korzyści

Kluczowym aspektem przekształcania sieci klasy operatorskiej w celu spełnienia obecnych i gotowych na 5G przypadków użycia w rdzeniu i brzegu sieci jest architektura sieci pod kątem optymalnych czasów reakcji aplikacji, skalowalności, ciągłości usług i umów SLA. vCloud NFV zapewnia platformę NFVI klasy operatorskiej z ciągłą dostępnością, ciągłością usług, przełomową wydajnością sieci i uproszczonym zarządzaniem, umożliwiając operatorom osiągnięcie znacznej poprawy wydajności płaszczyzny danych, skalowania zasobów i dostępności usług.

Dostawcy usług internetowych coraz częściej poszukują platform sieciowych i bezpieczeństwa, które zapewniają spójną łączność, QoS, zintegrowane zabezpieczenia i nieodłączną automatyzację w celu obsługi solidnej architektury typu end-to-end, która dostarcza aplikacje i usługi, kiedy i gdzie są potrzebne.

CSP są często ograniczone przez tradycyjne modele operacyjne, które mogły się sprawdzić w przypadku określonego, predefiniowanego zestawu usług, ale były sztywne i nieelastyczne. Wdrażanie nowych usług na żądanie, ze skalowaniem w czasie rzeczywistym, monitorowaniem i naprawianiem stało się koniecznością.

Skontaktuj się z nami już dziś

Potrzebujesz konsultacji eksperta?

Szukasz szczegółów dotyczących cen, informacji technicznych, pomocy technicznej lub niestandardowej wyceny? Nasz zespół ekspertów jest gotowy do pomocy.

Placeholder for Portrait of nomios employee2Portrait of nomios employee2
Updates

Więcej aktualizacji