To mądry wybór

Często robimy rzeczy trochę inaczej. Mądrzej i szybciej. To robi wielką różnicę w każdym projekcie.

Nasze zalety

Partner w dziedzinie bezpieczeństwa cyfrowego i sieci, na którym można polegać

Mamy ponad dziesięcioletnie doświadczenie w zakresie bezpieczeństwa cyfrowego i sieci dla przedsiębiorstw, centrów danych i firm telekomunikacyjnych. To odróżnia nas od zwykłych graczy w branży i pozwala na połączenie bezpieczeństwa z usługami sieciowymi i infrastrukturą IT.

icon Bezpośredni dostęp do specjalistów
Bezpośredni dostęp do specjalistów
Otrzymujesz bezpośredni dostęp do certyfikowanych inżynierów i całodobowego wsparcia naszego globalnego zespołu. Bez żadnych ograniczeń. Możesz też zapomnieć o rozmowach opartych na skryptach.
icon Ekosystem o ogromnych możliwościach
Ekosystem o ogromnych możliwościach
Oferujemy najlepsze w swojej klasie rozwiązania dzięki bliskim powiązaniom z czołowymi światowymi firmami zajmującymi się siecią i bezpieczeństwem.
icon Perfekcyjna realizacja projektów
Perfekcyjna realizacja projektów
Oferujemy umiejętne zarządzanie projektami dzięki interdyscyplinarnym kompetencjom naszych zespołów. Gwarantujemy spokój ducha w czasie realizacji i wdrażania projektu.
icon Oszczędność i elastyczność
Oszczędność i elastyczność
To nie są tylko chwytliwe hasła. Nieustannie koncentrujemy się na jakości, szybkości i satysfakcji klienta.
icon Zaangażowanie wszystkich stron
Zaangażowanie wszystkich stron
Łączymy się z naszymi klientami na wszystkich poziomach i działamy jako rozszerzenie ich własnego zespołu. Począwszy od inżyniera po dyrektora.
icon Rozwiązywanie złożonych problemów
Rozwiązywanie złożonych problemów
Nasi eksperci pracują nad najbardziej złożonymi projektami dotyczącymi sieci i bezpieczeństwa w wysoce konkurencyjnych branżach.
Nasze rozwiązania

Skorzystaj z pełnego potencjału technologii

Technologie bezpieczeństwa i sieciowe stanowią podstawę naszych rozwiązań i usług. Dzięki uzupełnianiu ich o usługi wsparcia, a także usługi zarządzane i profesjonalne, nasze zespoły tworzą strategiczną wartość dla naszych klientów i partnerów.

Nomios zapewnia wszystkie elementy składowe architektury SASE w ramach jednej oferty. Przekonaj się, co wyróżnia nas i nasze najlepsze w swojej klasie rozwiązania.

Placeholder for Solutions stackSolutions stack
Peer-to-peer

Nawiąż współpracę z naszym zespołem

Zaangażowanie wszystkich stron to ważna koncepcja w IT. Wierzymy, że dotyczy to również ludzi. Łączymy się i współpracujemy z naszymi klientami na wszystkich poziomach, aby lepiej ich obsługiwać i tworzyć trwałe relacje partnerskie. Nasi pracownicy wnoszą do każdego projektu pozytywne nastawienie i mnóstwo energii. Współpraca z Nomios to sama przyjemność. Jesteśmy przekonani, że to ma znaczenie.

  • Kadra kierownicza – Nasz zespół kierowników wyższego szczebla dba o odpowiednią strategię, skupiając się również na praktycznych aspektach działalności. To ludzie, którzy rozumieją twoje potrzeby i wyzwania, którym stawia czoła twoja firma.
  • Dział sprzedaży – Opiekunowie klienta, którzy pomogą ci zrozumieć rynek i będą cię wspierać w procesie podejmowania decyzji.
  • Architekci – Doświadczeni architekci zatrudniani przez Nomios opracowują rozwiązania gotowe na wyzwania przyszłości, oparte na najnowocześniejszych technologiach.
  • Inżynierowie – Nasz rozległy zespół certyfikowanych inżynierów dostarcza wartości twoim projektom i wspiera zespół IT twojej organizacji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.
  • Kierownik projektu – Dba o to, by twoje wdrożenia i migracje do chmury i inne zmiany w infrastrukturze IT przebiegły bez żadnego problemu. To osoba, która dba o twój spokój ducha.
  • Kierownik ds. świadczenia usług – Zapewnia bezproblemową i płynną realizację usług poprzez regularne sprawozdania i oceny jakości. To twój przedstawiciel, który dba o twoje sprawy w naszym zespole.
Placeholder for Engineers in office laughingEngineers in office laughing
Skontaktuj się z naszymi ekspertami

Nasz zespół z przyjemnością Ci pomoże

Zadzwoń do nas lub zostaw wiadomość. Z chęcią poznamy Twój projekt, pomożemy ci rozwiązać problemy z infrastrukturą i odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

Zadzwoń teraz
Placeholder for Portrait of nomios employee Karl for CRDC CTAPortrait of nomios employee Karl for CRDC CTA
Updates

Aktualności i artykuły na blogu