Infradata to teraz Nomios. Odkryj naszą nową europejską tożsamość marki. Czytaj dalej

Rozwiązania bezpieczeństwa

Poznaj nasze kompleksowe podejście do infrastruktury zabezpieczeń.

Zapewnienie cyberbezpieczeństwa należy dziś do najpoważniejszych wyzwań dla każdej organizacji. Wszystkie organizacje i branże są nieustannie narażone na ataki. Co gorsza, działania hakerów i cyberprzestępców stojących za tymi atakami stają się coraz bardziej wyrafinowane, systematyczne i destrukcyjne.

Jedynym sposobem na zapewnienie bezpieczeństwa jest stosowanie kompleksowego podejścia na poziomie architektury systemów, która musi być łatwa w zarządzaniu i adaptacji, odporna i elastyczna. Rozwiązania zabezpieczające Nomios pozwalają bezpiecznie prowadzić działalność w świecie cyfrowym.

Nieprzerwany proces

Współczesne zagrożenia niosą ze sobą realne ryzyko utraty danych, dochodów i reputacji. Zabezpieczanie systemów informatycznych musi być nieprzerwanym procesem. W tym celu trzeba dokładnie wiedzieć, w jaki sposób użytkownicy, klienci i aplikacje korzystają z danych oraz jak skonfigurowane są urządzenia w sieci.

Firma Nomios już od ponad 15 lat specjalizuje się w analizowaniu, budowaniu i utrzymywaniu zabezpieczeń korporacyjnych systemów informatycznych. Dzięki rozległemu doświadczeniu technicznemu potrafimy tworzyć architektury, rozwiązania, systemy zabezpieczeń, które dostosowują się do zmiennych wymagań biznesowych. Nasi specjaliści ds. zabezpieczeń pomagają klientom w minimalizowaniu ryzyka, jakie stwarzają najnowsze zagrożenia.

Aktualności i blog