Rozwiązania bezpieczeństwa

Poznaj nasze kompleksowe podejście do infrastruktury zabezpieczeń.

Zapewnienie cyberbezpieczeństwa należy dziś do najpoważniejszych wyzwań dla każdej organizacji. Wszystkie organizacje i branże są nieustannie narażone na ataki. Co gorsza, działania hakerów i cyberprzestępców stojących za tymi atakami stają się coraz bardziej wyrafinowane, systematyczne i destrukcyjne.

Jedynym sposobem na zapewnienie bezpieczeństwa jest stosowanie kompleksowego podejścia na poziomie architektury systemów, która musi być łatwa w zarządzaniu i adaptacji, odporna i elastyczna. Rozwiązania zabezpieczające Nomios pozwalają bezpiecznie prowadzić działalność w świecie cyfrowym.

Nieprzerwany proces

Współczesne zagrożenia niosą ze sobą realne ryzyko utraty danych, dochodów i reputacji. Zabezpieczanie systemów informatycznych musi być nieprzerwanym procesem. W tym celu trzeba dokładnie wiedzieć, w jaki sposób użytkownicy, klienci i aplikacje korzystają z danych oraz jak skonfigurowane są urządzenia w sieci.

Firma Nomios już od ponad 15 lat specjalizuje się w analizowaniu, budowaniu i utrzymywaniu zabezpieczeń korporacyjnych systemów informatycznych. Dzięki rozległemu doświadczeniu technicznemu potrafimy tworzyć architektury, rozwiązania, systemy zabezpieczeń, które dostosowują się do zmiennych wymagań biznesowych. Nasi specjaliści ds. zabezpieczeń pomagają klientom w minimalizowaniu ryzyka, jakie stwarzają najnowsze zagrożenia.

Updates

Aktualności i artykuły na blogu