Zespół zarządzający

Zarządzanie przez doświadczonych ekspertów z dziedziny IT. To, czy udaje nam się osiągać cele i wypełniać naszą Misję, zależy w dużej mierze od silnego przywództwa.

Nasza kadra kierownicza

Członkowie naszego zespołu zarządzającego są dla nas wzorem do naśladowania. Stanowią nie tylko strategiczny organ nadzorczy i motywujący, ale także przyczyniają się do budowania wspólnego dobra firmy i marki. Nasz zespół zarządzający z zaangażowaniem pracuje nad innowacjami, które stwarzają nowe możliwości dla naszych klientów, partnerów, a ostatecznie także całego globu.

 • Placeholder for Sebastien kherSebastien kher

  Sébastien Kher

  Dyrektor Generalny (CEO)

  Sébastien Kher jest Dyrektorem Generalnym Grupy Nomios i Dyrektorem Zarządzającym Nomios. Ukończył szkołę Kedge Business. Został przeszkolony w Wielkiej Brytanii i rozpoczął pracę jako Value-Added Reseller we Francji. Po ukończeniu pracy po stronie producenta, założył firmę Nomios we Francji. Sébastien przeprowadził firmę wraz z zespołem oddanych ekspertów przez 3 fuzje, nadal skutecznie działając w Cyberbezpieczeństwie. Jest szczęśliwym mężem i ojcem 3 córek, które pomagają mu twardo stąpać po ziemi.

 • Placeholder for Eric bohecEric bohec

  Eric Bohec

  Dyrektor ds. operacyjnych (COO)

  Eric Bohec spędził dużą część swojej kariery w grupie Kering pracując jako architekt i kierownik operacyjny. Jako dyrektor operacyjny (COO), Eric jest odpowiedzialny za wsparcie i zarządzanie usługami, a także relacje z partnerami grupy. Eric będzie też nadal pełnił funkcję dyrektora operacyjnego dla Francji

 • Placeholder for Mohamed el haddouchiMohamed el haddouchi

  Mohamed El Haddouchi

  Dyrektor ds. technologii (CTO)

  Mohamed El Haddouchi, posiadający ponad siedmioletnie doświadczenie w Grupie Nomios, sprawujący wcześniej różne kluczowe funkcje kierownicze w firmach Nokia i Siemens, był logicznym wyborem na stanowisko Dyrektora Technologicznego w Nomios. Pełnił wiodącą rolę w procesie rozwoju naszych usług i planu działań strategicznych. Zadaniem Mohameda jest zarządzanie i rozwój portfolio Nomios w zakresie infrastruktury technologicznej i zespołu inżynieryjnego, przygotowując tym samym firmę na dynamiczny wzrost w nadchodzących latach.

 • Placeholder for Johan VerhoeffJohan Verhoeff

  Johan Verhoeff

  Dyrektor finansowy (CFO)

  Johan Verhoeff jest dyrektorem finansowym Grupy Nomios. Do naszego zespołu dołączył w 2019 roku. Przed podjęciem wyzwania w Grupie Nomios, Johan pracował na wielu stanowiskach kierowniczych i zasiadał w zarządach wielu czołowych spółek technologicznych, w których nadzorował różne obszary działalności. Urodził się w Holandii w 1976 roku. Posiada tytuł magistra rachunkowości, audytu i kontroli uzyskany na Uniwersytecie Erazma w Rotterdamie oraz tytuł magistra zarządzania przedsiębiorstwem przemysłowym uzyskany na Uniwersytecie Technicznym w Eindhoven. Na co dzień mieszka w Dordrechcie wraz z żoną i czwórką dzieci.

 • Placeholder for Jaroslaw MielcarekJaroslaw Mielcarek

  Jarosław Mielcarek

  Dyrektor Zarządzający

  Dyrektor Zarządzający wschodnioeuropejskiego oddziału Nomios, Jarosław Mielcarek, ma ponad 20-letnie doświadczenie w branży IT. Zanim dołączył do Nomios, pracował dla Cisco Systems, gdzie pełnił funkcję Dyrektora Handlowego ds. Sprzedaży dla Rynku Operatorów Telekomunikacyjnych oraz jako Dyrektor Sprzedaży dla rynku Operatorów Telekomunikacyjnych w Lucent Technologies.

 • Placeholder for Taimen boumansTaimen boumans

  Taimen Boumans

  Dyrektor Zarządzający Holandia

  Taimen Boumans dołączył do naszego zespołu w czerwcu 2019 r. jako dyrektor zarządzający Nomios Holandia. Przez ostatnie 10 lat Taimen był związany z firmą Accenture i ma duże doświadczenie w branży telko. Jako dyrektor zarządzający był członkiem międzynarodowego zespołu grupy branżowej ds. komunikacji, mediów i technologii. Taimen posiada tytuł magistra w dziedzinie inżynierii i zarządzania, uzyskany na Technische Universiteit w Eindhoven.

 • Placeholder for Kris verheyeKris verheye

  Kris Verheye

  Dyrektor Zarządzający BeLux

  Po ośmiu latach pracy w firmie Siemens, Kris przeniósł się do Telindus/Belgacom jako dyrektor ds. sprzedaży, a następnie dyrektor zarządzający Telindus Netherlands i wiceprezes ds. rachunków korporacyjnych BeLux. Swoją karierę kontynuował po 15 latach na podobnych stanowiskach w Fujitsu, Huawei i Econocom, ostatecznie w 2019 roku rozpoczął pracę w firmie Nomios jako Dyrektor Sprzedaży. Po ponad 25 latach pracy w sektorze IT na różnych stanowiskach i w różnych kulturach, jest podekscytowany możliwościami bezpośredniego kontaktu z klientami w środowisku charakteryzującym się przedsiębiorczą postawą, którą reprezentuje Nomios.

 • Placeholder for Jens wulffJens wulff

  Jens Wulff

  Dyrektor Zarządzający DACH

  Jens Wulff pełni funkcję dyrektora zarządzającego Nomios na region Niemiec, Austrii i Szwajcarii (DACH). Po ukończeniu studiów informatycznych w 1998 r. pracował wyłącznie w branży telekomunikacyjnej i technologii sieciowych, biorąc udział w licznych wdrożeniach i wprowadzając innowacje techniczne. W branży jest cenionym fachowcem, poważanym zarówno przez klientów, jak i kolegów jako autorytet w dziedzinie telekomunikacji.

 • Placeholder for Rich butcherRich butcher

  Rich Butcher

  Dyrektor Zarządzający UK & I

  Rich dołączył do Nomios w czerwcu 2019 r. jako dyrektor zarządzający oddziału w Wielkiej Brytanii. Pracował jako dyrektor sprzedaży na obszar Wielkiej Brytanii w F5 Networks, gdzie wcześniej pełnił szereg funkcji, m.in. kierował krajowym zespołem ds. świadczenia usług operatorskich oraz zespołami ds. gier elektronicznych i hazardowych oraz branży radiowo-telewizyjnej. Jako kierownik regionalny na obszar Irlandii był również odpowiedzialny za działalność F5 Networksw tym kraju.

Aktualności i blog