Zespół zarządzający

Zarządzanie przez doświadczonych ekspertów z dziedziny IT. To, czy udaje nam się osiągać cele i wypełniać naszą Misję, zależy w dużej mierze od silnego przywództwa.

Nasza kadra kierownicza

Członkowie naszego zespołu zarządzającego są dla nas wzorem do naśladowania. Stanowią nie tylko strategiczny organ nadzorczy i motywujący, ale także przyczyniają się do budowania wspólnego dobra firmy i marki. Nasz zespół zarządzający z zaangażowaniem pracuje nad innowacjami, które stwarzają nowe możliwości dla naszych klientów, partnerów, a ostatecznie także całego globu.

 • Placeholder for Sebastien KherSebastien Kher

  Sébastien Kher

  Dyrektor Generalny (CEO)

  Sébastien Kher jest Dyrektorem Generalnym Grupy Nomios i Dyrektorem Zarządzającym Nomios. Ukończył szkołę Kedge Business. Został przeszkolony w Wielkiej Brytanii i rozpoczął pracę jako Value-Added Reseller we Francji. Po ukończeniu pracy po stronie producenta, założył firmę Nomios we Francji. Sébastien przeprowadził firmę wraz z zespołem oddanych ekspertów przez 3 fuzje, nadal skutecznie działając w Cyberbezpieczeństwie. Jest szczęśliwym mężem i ojcem 3 córek, które pomagają mu twardo stąpać po ziemi.

 • Placeholder for Stéphane BrunelStéphane Brunel

  Stéphane Brunel

  Dyrektor finansowy (CFO)

  Stéphane Brunel jest Dyrektorem Finansowym Grupy Nomios od początku 2022 roku. Wcześniej przez ostatnie 15 lat pełnił funkcję Dyrektora Finansowego na różnych stanowiskach, w tym Dyrektora Finansowego notowanej na Nasdaq firmy e-commerce Cnova w latach 2015-2017, Dyrektora Wykonawczego Grupy, Zarządzania Wynikami i Planowania Strategicznego Grupy Casino w latach 2018-2019 oraz Dyrektora Finansowego firmy Saur w latach 2019-2021. Stéphane Brunel rozpoczął swoją karierę jako bankier inwestycyjny w Morgan Stanley i posiada tytuł magistra EM Lyon we Francji.

 • Placeholder for Mohamed El HaddouchiMohamed El Haddouchi

  Mohamed El Haddouchi

  Dyrektor ds. technologii (CTO)

  Mohamed El Haddouchi, posiadający ponad siedmioletnie doświadczenie w Grupie Nomios, sprawujący wcześniej różne kluczowe funkcje kierownicze w firmach Nokia i Siemens, był logicznym wyborem na stanowisko Dyrektora Technologicznego w Nomios. Pełnił wiodącą rolę w procesie rozwoju naszych usług i planu działań strategicznych. Zadaniem Mohameda jest zarządzanie i rozwój portfolio Nomios w zakresie infrastruktury technologicznej i zespołu inżynieryjnego, przygotowując tym samym firmę na dynamiczny wzrost w nadchodzących latach.

 • Placeholder for Eric bohecEric bohec

  Eric Bohec

  Dyrektor ds. operacyjnych (COO)

  Eric Bohec spędził dużą część swojej kariery w grupie Kering pracując jako architekt i kierownik operacyjny. Jako dyrektor operacyjny (COO), Eric jest odpowiedzialny za wsparcie i zarządzanie usługami, a także relacje z partnerami grupy. Eric będzie też nadal pełnił funkcję dyrektora operacyjnego dla Francji

 • Placeholder for Jaroslaw MielcarekJaroslaw Mielcarek

  Jarosław Mielcarek

  Dyrektor Zarządzający

  Dyrektor Zarządzający wschodnioeuropejskiego oddziału Nomios, Jarosław Mielcarek, ma ponad 20-letnie doświadczenie w branży IT. Zanim dołączył do Nomios, pracował dla Cisco Systems, gdzie pełnił funkcję Dyrektora Handlowego ds. Sprzedaży dla Rynku Operatorów Telekomunikacyjnych oraz jako Dyrektor Sprzedaży dla rynku Operatorów Telekomunikacyjnych w Lucent Technologies.

 • Placeholder for Taimen BoumansTaimen Boumans

  Taimen Boumans

  Dyrektor Zarządzający Holandia

  Taimen Boumans dołączył do naszego zespołu w czerwcu 2019 r. jako dyrektor zarządzający Nomios Holandia. Przez ostatnie 10 lat Taimen był związany z firmą Accenture i ma duże doświadczenie w branży telko. Jako dyrektor zarządzający był członkiem międzynarodowego zespołu grupy branżowej ds. komunikacji, mediów i technologii. Taimen posiada tytuł magistra w dziedzinie inżynierii i zarządzania, uzyskany na Technische Universiteit w Eindhoven.

 • Placeholder for Kris Verheye LandscapeKris Verheye Landscape

  Kris Verheye

  Dyrektor Zarządzający BeLux

  Po ośmiu latach pracy w firmie Siemens, Kris przeniósł się do Telindus/Belgacom jako dyrektor ds. sprzedaży, a następnie dyrektor zarządzający Telindus Netherlands i wiceprezes ds. rachunków korporacyjnych BeLux. Swoją karierę kontynuował po 15 latach na podobnych stanowiskach w Fujitsu, Huawei i Econocom, ostatecznie w 2019 roku rozpoczął pracę w firmie Nomios jako Dyrektor Sprzedaży. Po ponad 25 latach pracy w sektorze IT na różnych stanowiskach i w różnych kulturach, jest podekscytowany możliwościami bezpośredniego kontaktu z klientami w środowisku charakteryzującym się przedsiębiorczą postawą, którą reprezentuje Nomios.

 • Placeholder for Jens wulffJens wulff

  Jens Wulff

  Dyrektor Zarządzający DACH

  Jens Wulff pełni funkcję dyrektora zarządzającego Nomios na region Niemiec, Austrii i Szwajcarii (DACH). Po ukończeniu studiów informatycznych w 1998 r. pracował wyłącznie w branży telekomunikacyjnej i technologii sieciowych, biorąc udział w licznych wdrożeniach i wprowadzając innowacje techniczne. W branży jest cenionym fachowcem, poważanym zarówno przez klientów, jak i kolegów jako autorytet w dziedzinie telekomunikacji.

 • Placeholder for Rich butcherRich butcher

  Rich Butcher

  Dyrektor Zarządzający UK & I

  Rich dołączył do Nomios w czerwcu 2019 r. jako dyrektor zarządzający oddziału w Wielkiej Brytanii. Pracował jako dyrektor sprzedaży na obszar Wielkiej Brytanii w F5 Networks, gdzie wcześniej pełnił szereg funkcji, m.in. kierował krajowym zespołem ds. świadczenia usług operatorskich oraz zespołami ds. gier elektronicznych i hazardowych oraz branży radiowo-telewizyjnej. Jako kierownik regionalny na obszar Irlandii był również odpowiedzialny za działalność F5 Networksw tym kraju.

Aktualności i blog