Zespół zarządzający

Zarządzanie przez doświadczonych ekspertów z dziedziny IT. To, czy udaje nam się osiągać cele i wypełniać naszą Misję, zależy w dużej mierze od silnego przywództwa.

Nasza kadra kierownicza

Członkowie naszego zespołu zarządzającego są dla nas wzorem do naśladowania. Stanowią nie tylko strategiczny organ nadzorczy i motywujący, ale także przyczyniają się do budowania wspólnego dobra firmy i marki. Nasz zespół zarządzający z zaangażowaniem pracuje nad innowacjami, które stwarzają nowe możliwości dla naszych klientów, partnerów, a ostatecznie także całego globu.

 • Placeholder for Sebastien KherSebastien Kher

  Sébastien Kher

  Dyrektor Generalny (CEO)

  Grupa Nomios

  Sébastien Kher jest Dyrektorem Generalnym Grupy Nomios i Dyrektorem Zarządzającym Nomios. Ukończył szkołę Kedge Business. Został przeszkolony w Wielkiej Brytanii i rozpoczął pracę jako Value-Added Reseller we Francji. Po ukończeniu pracy po stronie producenta, założył firmę Nomios we Francji. Sébastien przeprowadził firmę wraz z zespołem oddanych ekspertów przez 3 fuzje, nadal skutecznie działając w Cyberbezpieczeństwie. Jest szczęśliwym mężem i ojcem 3 córek, które pomagają mu twardo stąpać po ziemi.

 • Placeholder for Stéphane BrunelStéphane Brunel

  Stéphane Brunel

  Dyrektor finansowy (CFO)

  Grupa Nomios

  Stéphane Brunel jest Dyrektorem Finansowym Grupy Nomios od początku 2022 roku. Wcześniej przez ostatnie 15 lat pełnił funkcję Dyrektora Finansowego na różnych stanowiskach, w tym Dyrektora Finansowego notowanej na Nasdaq firmy e-commerce Cnova w latach 2015-2017, Dyrektora Wykonawczego Grupy, Zarządzania Wynikami i Planowania Strategicznego Grupy Casino w latach 2018-2019 oraz Dyrektora Finansowego firmy Saur w latach 2019-2021. Stéphane Brunel rozpoczął swoją karierę jako bankier inwestycyjny w Morgan Stanley i posiada tytuł magistra EM Lyon we Francji.

 • Placeholder for Photo EBO BWPhoto EBO BW

  Eric Bohec

  Dyrektor ds. operacyjnych (COO)

  Grupa Nomios

  Eric Bohec spędził dużą część swojej kariery w grupie Kering pracując jako architekt i kierownik operacyjny. Jako dyrektor operacyjny (COO), Eric jest odpowiedzialny za wsparcie i zarządzanie usługami, a także relacje z partnerami grupy. Eric będzie też nadal pełnił funkcję dyrektora operacyjnego dla Francji

 • Placeholder for Jacek WojdalJacek Wojdal

  Jacek Wojdal

  CEO, Nomios Poland

  Nomios Poland

  W kwietniu 2023 roku dołączył do zespołu Nomios jako Dyrektor Zarządzający. Swoją drogę zawodową rozpoczął po ukończeniu studiów na kierunku elektroniki na Politechnice Warszawskiej. We wcześniejszych etapach kariery zajmował stanowiska handlowe i kierownicze w wielu organizacjach, a także był odpowiedzialny za realizacje innowacyjnych projektów. Przed dołączeniem do Nomios był m.in. Country Managerem w Veritas Software i Dyrektorem sprzedaży na region EMEA w Fudo Security, gdzie z pasją i sukcesami realizował strategię producenta. Z branżą IT związany od ponad 20 lat.

 • Placeholder for Mohamed El HaddouchiMohamed El Haddouchi

  Mohamed El Haddouchi

  Dyrektor Zarządzający Holandia

  Nomios Holandia

  Mohamed El Haddouchi, który ma ponad dziesięcioletnie doświadczenie w Grupie Nomios, sprawujący wcześniej różne kluczowe funkcje kierownicze w firmach Nokia i Siemens, był logicznym wyborem na stanowisko Dyrektor Zarządzający w Nomios Holandia. Odgrywa on wiodącą rolę w rozwoju naszego portfolio usług i strategicznej mapy drogowej.

 • Placeholder for Kris Verheye LandscapeKris Verheye Landscape

  Kris Verheye

  Dyrektor Zarządzający BeLux

  Nomios Belgia

  Po ośmiu latach pracy w firmie Siemens, Kris przeniósł się do Telindus/Belgacom jako dyrektor ds. sprzedaży, a następnie dyrektor zarządzający Telindus Netherlands i wiceprezes ds. rachunków korporacyjnych BeLux. Swoją karierę kontynuował po 15 latach na podobnych stanowiskach w Fujitsu, Huawei i Econocom, ostatecznie w 2019 roku rozpoczął pracę w firmie Nomios jako Dyrektor Sprzedaży. Po ponad 25 latach pracy w sektorze IT na różnych stanowiskach i w różnych kulturach, jest podekscytowany możliwościami bezpośredniego kontaktu z klientami w środowisku charakteryzującym się przedsiębiorczą postawą, którą reprezentuje Nomios.

 • Placeholder for Hannes WiererHannes Wierer

  Hannes Wierer

  Dyrektor Zarządzający Niemcy

  Nomios Niemcy

  Hannes zajął się integracją systemów i bezpieczeństwem cybernetycznym krótko po ukończeniu studiów z zakresu handlu i administracji biznesowej na Uniwersytecie Ekonomicznym i Biznesowym w Wiedniu, Uniwersytecie w Innsbrucku oraz na Bocconi w Mediolanie. W swojej poprzedniej karierze zajmował różne stanowiska kierownicze, np. jako szef sprzedaży, starszy menedżer ds. kluczowych klientów lub menedżer ds. klientów globalnych, zajmując się obsługą klientów krajowych i międzynarodowych. Dzięki swojej wcześniejszej pracy zbudował rozległą sieć kontaktów w branży telekomunikacyjnej i cyberbezpieczeństwa.

 • Placeholder for Rich butcherRich butcher

  Rich Butcher

  Dyrektor Zarządzający UK & I

  Nomios Wielka Brytania i Irlandia

  Rich dołączył do Nomios w czerwcu 2019 r. jako dyrektor zarządzający oddziału w Wielkiej Brytanii. Pracował jako dyrektor sprzedaży na obszar Wielkiej Brytanii w F5 Networks, gdzie wcześniej pełnił szereg funkcji, m.in. kierował krajowym zespołem ds. świadczenia usług operatorskich oraz zespołami ds. gier elektronicznych i hazardowych oraz branży radiowo-telewizyjnej. Jako kierownik regionalny na obszar Irlandii był również odpowiedzialny za działalność F5 Networksw tym kraju.

Updates

Aktualności i artykuły na blogu