Bezpieczeństwo sieci

Zabezpiecz swoją sieć, dane i użytkowników dzięki najszybszej i niezawodnej ochronie przed atakami cybernetycznymi.

Zapewniaj łączność i ochronę dzięki najlepszej w branży wydajności, dostępności i bezpieczeństwu.

Bezpieczeństwo sieci jest stałym wyzwaniem w miarę jak organizacje stają się coraz bardziej rozproszone, aplikacje przechodzą do chmury, a zagrożenia szybko ewoluują. Dane w chmurze są narażone na dodatkowe zagrożenia i muszą być traktowane inaczej, aby były zgodne z przepisami, które różnią się w zależności od branży i typu i mogą ulegać zmianom. Urządzenia, które uzyskują dostęp do aplikacji, są częściej podłączane do sieci publicznych, gdzie nie mają ochrony zapewnianej przez tradycyjny kordon bezpieczeństwa w firmie. Dodatkowe zabezpieczenie w punkcie końcowym może przezwyciężyć niektóre z tych obaw.

Niezależnie od rozwiązania w zakresie bezpieczeństwa, każdy z elementów musi być zarządzany w sposób uporządkowany, umożliwiający natychmiastowe alarmowanie i reagowanie w przypadku wykrycia w chmurze, na kordonie zabezpieczeń, w sieciach lub w punkcie końcowym wskaźników ataku (IOA) lub wskaźników narażenia (IOC). Rozwiązanie nie ma wpływu na komfort użytkownika ani na wydajność.

Nomios chroni centra danych, systemy brzegowe, oddziały, sieci chmur obliczeniowych i ludzi, którzy z nich korzystają, zapewniając najlepsze na świecie bezpieczeństwo sieciowe, jednocześnie oszczędzając cenny czas i zasoby. Nasze rozwiązania są niewidoczne dla użytkownika końcowego i wysoce zautomatyzowane, aby zminimalizować wpływ operacyjny na Twoją organizację do niezbędnego minimum.

Oferta bezpieczeństwa sieciowego Nomios, idealna dla sieci nowej generacji, które wymagają elastycznych i skalowalnych opcji wdrożenia, zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa niezliczonym środowiskom i potrzebom klientów.

Nasz ekosystem

Nasi partnerzy technologiczni w zakresie bezpieczeństwa sieci

Eksperci ds. bezpieczeństwa

Potrzebujesz konsultacji eksperta?

Zapraszamy na krótką rozmowę lub wideokonferencję. Skontaktuj się z nami – porozmawiamy o wyzwaniach związanych z bezpieczeństwem, którym stawiasz czoła, przyjrzymy się bliżej dostawcom, omówimy też Twoje projekty IT. Jesteśmy po to, aby Ci pomóc.

Placeholder for Portrait of engineer beard wearing poloPortrait of engineer beard wearing polo
Updates

Aktualności i artykuły na blogu