Łącza szerokopasmowe i ISP

Odporność i niezawodność łączy szerokopasmowych staje się kamieniem węgielnym dzisiejszego społeczeństwa cyfrowego.

Placeholder for Black network cablesBlack network cables
Wstęp

Secure and connected

Jako dostawca usług szerokopasmowych lub internetowych świadczysz jedną z najważniejszych usług, która ma wpływ na codzienne życie przedsiębiorstw, organizacji i obywateli.

Dlatego ważne jest, aby procesy były zawsze zoptymalizowane pod względem łączności i bezpieczeństwa. W obu tych obszarach możesz napotkać wiele wyzwań, którym chcesz zapobiec lub je rozwiązać. Cyberprzestępczość, naruszenia danych i problemy z łącznością to tylko kilka przykładów. Zrozumienie, jakie technologie są dostępne i najlepiej pasują do Twojej sytuacji, jest powszechnym wyzwaniem, ponieważ coraz więcej rozwiązań technicznych dołącza do już konkurencyjnej przestrzeni.

Jesteśmy tutaj, aby pomóc Ci poruszać się po krajobrazie technologicznym i zapewnić rozwiązania dostosowane do Twojej branży.

Wyzwania dla branży

Czy to brzmi znajomo?

  • Zapewnienie ciągłej ochrony krytycznej infrastruktury klientów
  • Bycie na bieżąco ze środowiskiem cyberprzestępczości i powiązanych z nim technologii
  • Zabezpieczenie sprzętu i łańcuchów dostaw stron trzecich, w celu zapobiegania atakom
  • Optymalizacja łączności i usług w celu wyprzedzenia konkurencji
  • Szkolenie pracowników w zakresie świadomości bezpieczeństwa cybernetycznego i przestrzegania stale zmieniających się przepisów
Polecane rozwiązania

Dostosowane do Twoich potrzeb

Nasza siła leży w elastyczności i skupieniu się na tworzeniu niestandardowych rozwiązań dla naszych klientów. Odkryj, w jakich obszarach możemy wesprzeć Twój zespół IT.

Klienci

Dołącz do liderów w branży

Firmy szerokopasmowe i dostawcy usług internetowych, które powierzyły nam swoją infrastrukturę cyfrową.
Eurofiber Logo
EU Networks Logo
Fiberhost
SES Logo
Telenet Logo
Delta Logo
STUDIUM PRZYPADKU

Eurofiber wspiera budowę dynamicznych i inteligentnych miast w całej Europie

Wszystko zaczęło się w 2000 roku, kiedy firma Eurofiber położyła pierwszy 500-kilometrowy odcinek sieci światłowodowej, która połączyła cztery duże holenderskie miasta – Amsterdam, Rotterdam, Hagę i Utrecht. Od tamtej pory minęły dwie dekady, w trakcie których udało się ułożyć kolejne 39 000 kilometrów sieci światłowodowych – blisko 40 kilometrów tygodniowo. W tym czasie firma dorobiła się także 11 centrów danych i rozszerzyła swój zasięg na szereg krajów europejskich, w tym Niderlandy, Belgię i Francję, a niedawno otworzyła nowy oddział w Niemczech.

Każda firma, która układa tak duże ilości kabli światłowodowych, potrzebuje zaufanego i sprawdzonego integratora systemu – tylko dzięki takiej współpracy może zrealizować cel, jakim jest zapewnianie łączności między europejskimi miastami. W przypadku Eurofiber rolę tę pełni Nomios – integrator, który już od dekady pozostaje zaufanym partnerem, dzięki któremu firma przeszła od ciemnych włókien do kompleksowej oferty bezpiecznej i połączonej infrastruktury cyfrowej.

Placeholder for Rozbudowa nowych połączeń światłowodowych.Rozbudowa nowych połączeń światłowodowych.
Skontaktuj się z nami

Porozmawiaj z naszymi ekspertami

Połączenie doskonałej znajomości branży, zaawansowanych funkcji bezpieczeństwa i metodologii projektowania kierowanych przez człowieka w celu umożliwienia klientom szybkiego i pewnego działania.

Placeholder for Mirosław SzymczakMirosław Szymczak

Mirosław Szymczak

Business Development Manager,
Nomios Poland sp. z o.o.

Aktualności i blog