Advanced Partner
logo Fortinet

Fortinet

Fortinet zabezpiecza największe przedsiębiorstwa, małe i średnie firmy, dostawców usług i organizacje rządowe na całym świecie. Zabezpiecz swoją sieć dziś i w przyszłości.

Firma Fortinet (NASDAQ: FTNT) zabezpiecza największe przedsiębiorstwa, dostawców usług i organizacje rządowe na całym świecie. Firma Fortinet zapewnia swoim klientom inteligentną, bezproblemową ochronę na coraz większej powierzchni ataku oraz możliwość sprostania stale rosnącym wymaganiom w zakresie wydajności sieci bez granic - zarówno dziś, jak i w przyszłości. Tylko architektura Fortinet Security Fabric może zapewnić bezpieczeństwo bez kompromisów, aby sprostać najbardziej krytycznym wyzwaniom w zakresie bezpieczeństwa, zarówno w środowiskach sieciowych, aplikacyjnych, chmurowych, jak i mobilnych. Fortinet zajmuje pierwsze miejsce pod względem liczby urządzeń zabezpieczających dostarczanych na całym świecie, a ponad 500 000 klientów zaufało firmie Fortinet w zakresie ochrony swoich firm.

Dlaczego Fortinet

Sieci oparte na bezpieczeństwie w hiperpołączonym świecie

Fortinet

Rozwiązania

Dlaczego warto wybrać Fortinet?

W dzisiejszych czasach sukces organizacji zależy od tego, czy dysponuje ona szybką i bezpieczną siecią. Jeżeli stosujesz odpowiedni system ochrony, który bezzwłocznie reaguje na zagrożenia wewnątrz sieci, Twój biznes będzie działał płynnie i nie staniesz się ofiarą naruszenia bezpieczeństwa.

Fortinet to jedyna firma, która oferuje rozwiązania bezpieczeństwa w obszarach sieci, punktów końcowych, aplikacji, centrum danych, chmury i dostępu, zaprojektowane tak, aby tworzyły zintegrowaną strukturę bezpieczeństwa. Oznacza to również, że Fortinet to jedyna firma, która zapewnia wysoce skuteczną, zintegrowaną i kompleksową ochronę we wszystkich warstwach systemu narażonych na ataki.

Szczelna ochrona możliwa jest dzięki dobrej integracji, funkcji wymiany informacji oraz widoczności danych i elementów bezpieczeństwa w obrębie wszystkich środowisk. Rozwiązanie Fortinet Security Fabric to łatwy w obsłudze i zarządzaniu, zintegrowany system bezpieczeństwa wewnątrz całej organizacji, od internetu rzeczy do chmury.


Skontaktuj się z nami już dziśPotrzebujesz konsultacji eksperta?

Szukasz szczegółów dotyczących cen, informacji technicznych, pomocy technicznej lub niestandardowej wyceny? Nasz zespół ekspertów jest gotowy do pomocy.

Placeholder for Portrait of black woman curly hairPortrait of black woman curly hair
Fortinet sd-wan

Co nowego w Fortinet Secure SD-WAN FOS 7.2?

Najbardziej wszechstronne w branży rozwiązanie Secure SD-WAN zawiera teraz ulepszenia, które jeszcze bardziej przyspieszają i automatyzują orkiestrację nakładki, upraszczając skalowanie globalnych architektur sieci WAN. W przypadku mniejszych wdrożeń SD-WAN nowy Fabric Self-Orchestrator umożliwia urządzeniom automatyczne budowanie bezpiecznej sieci nakładkowej bez potrzeby korzystania z centralnego menedżera. Dzięki ulepszonemu monitorowaniu analityki aplikacji oraz dodaniu funkcji Mean Opinion Score (MOS) dla aplikacji głosowych i wideo, organizacje mogą łatwo mierzyć jakość doświadczeń użytkowników końcowych z aplikacjami. Segmentacja ruchu sieci LAN za pomocą VRF jest przenoszona przez sieć WAN za pomocą pojedynczej nakładki, co zapewnia segmentację end-to-end chroniącą poufne dane.

Dowiedz się więcej o fortinet

Dodatkowe zasoby

Twoi specjaliści Fortinet

Nagradzana firma Nomios jest partnerem Fortinet i specjalizuje się w tworzeniu zaawansowanych rozwiązań. Zespół Nomios ma w swoich szeregach wielu certyfikowanych inżynierów. Fortinet postrzega naszych pracowników jako świetnych specjalistów i ambasadorów rozwiązań Fortinet. Oznacza to, że Nomios może pochwalić się niezbędną wiedzą techniczną i praktycznym doświadczeniem, aby prawidłowo ocenić Twoje wymagania biznesowe oraz tak zaprojektować i wdrożyć rozwiązania Fortinet oraz tak nimi zarządzać, aby odpowiadały one Twoim potrzebom.

Więcej aktualizacji