Gold Partner
logo Fortinet

Fortinet

Fortinet zabezpiecza największe przedsiębiorstwa, małe i średnie firmy, dostawców usług i organizacje rządowe na całym świecie. Zabezpiecz swoją sieć dziś i w przyszłości.

Gwarancja bezpieczeństwa bez kompromisów

Fortinet produkuje najwyższej klasy rozwiązania w zakresie ochrony sieci i treści oraz produkty bezpiecznego dostępu, które wymieniają się informacjami i współpracują ze sobą, wspólnie tworząc szczelną strukturę bezpieczeństwa. To wyjątkowe rozwiązanie łączy w sobie intuicyjny system operacyjny Security Processors z funkcją analizy zagrożeń, dzięki czemu gwarantuje pewną ochronę, znakomitą wydajność oraz lepszą widoczność i kontrolę, a jednocześnie upraszcza procesy administracyjne.

Flagowa zapora sieciowa Fortinet, czyli platforma FortiGate, dostępna jest w różnych rozmiarach i formatach, co pozwala dopasować ją do potrzeb każdego środowiska, oraz obejmuje szereg funkcji następnej generacji w zakresie sieci i bezpieczeństwa. Istnieje możliwość rozszerzenia platformy FortiGate o produkty uzupełniające w celu budowy uproszczonej i kompleksowej infrastruktury bezpieczeństwa w następujących obszarach:

  • Bezpieczeństwo sieci
  • Bezpieczeństwo centrum danych (na poziomie fizycznym i wirtualnym)
  • Bezpieczeństwo chmury
  • Bezpieczny dostęp (przewodowy i bezprzewodowy)
  • Bezpieczeństwo infrastruktury (przełączanie i routing)
  • Bezpieczeństwo treści
  • Bezpieczeństwo punktów końcowych
  • Bezpieczeństwo aplikacji
Fortinet

Rozwiązania

Dlaczego warto wybrać Fortinet?

W dzisiejszych czasach sukces organizacji zależy od tego, czy dysponuje ona szybką i bezpieczną siecią. Jeżeli stosujesz odpowiedni system ochrony, który bezzwłocznie reaguje na zagrożenia wewnątrz sieci, Twój biznes będzie działał płynnie i nie staniesz się ofiarą naruszenia bezpieczeństwa.

Fortinet to jedyna firma, która oferuje rozwiązania bezpieczeństwa w obszarach sieci, punktów końcowych, aplikacji, centrum danych, chmury i dostępu, zaprojektowane tak, aby tworzyły zintegrowaną strukturę bezpieczeństwa. Oznacza to również, że Fortinet to jedyna firma, która zapewnia wysoce skuteczną, zintegrowaną i kompleksową ochronę we wszystkich warstwach systemu narażonych na ataki.

Szczelna ochrona możliwa jest dzięki dobrej integracji, funkcji wymiany informacji oraz widoczności danych i elementów bezpieczeństwa w obrębie wszystkich środowisk. Rozwiązanie Fortinet Security Fabric to łatwy w obsłudze i zarządzaniu, zintegrowany system bezpieczeństwa wewnątrz całej organizacji, od internetu rzeczy do chmury.

Twoi specjaliści Fortinet

Nagradzana firma Nomios jest partnerem Fortinet i specjalizuje się w tworzeniu zaawansowanych rozwiązań. Zespół Infradata ma w swoich szeregach wielu certyfikowanych inżynierów. Fortinet postrzega naszych pracowników jako świetnych specjalistów i ambasadorów rozwiązań Fortinet. Oznacza to, że Nomios może pochwalić się niezbędną wiedzą techniczną i praktycznym doświadczeniem, aby prawidłowo ocenić Twoje wymagania biznesowe oraz tak zaprojektować i wdrożyć rozwiązania Fortinet oraz tak nimi zarządzać, aby odpowiadały one Twoim potrzebom.

Skontaktuj się z nami już dziśPotrzebujesz konsultacji eksperta?

Szukasz szczegółów dotyczących cen, informacji technicznych, pomocy technicznej lub niestandardowej wyceny? Nasz zespół ekspertów jest gotowy do pomocy.

Placeholder for Portrait of black woman curly hairPortrait of black woman curly hair

Więcej aktualizacji