Placeholder for Trellix Security Partner / ResellerTrellix Security Partner / Reseller
Collaborate

Trellix

Gdy Twoje zabezpieczenia uczą się i dostosowują do dynamicznie zmieniających się złośliwych podmiotów, jutrzejsze zagrożenia stają się dzisiejszą ochroną. Nazywamy to aktywnym bezpieczeństwem.

Placeholder for Aerial view city streetsAerial view city streets

Świeże, nowe podejście do bezpieczeństwa

Wiedzieliśmy, że bezpieczeństwo może być inne. Wystarczająco szybkie, aby nadążyć za dynamicznymi zagrożeniami. Wystarczająco inteligentne, aby wyciągać z nich wnioski. Nieustannie ewoluować, aby utrzymać przewagę. Dlatego Trellix oferuje aktywną architekturę XDR, która dostosowuje się do szybkości działania podmiotów stanowiących zagrożenie i dostarcza zaawansowanych informacji o cyberzagrożeniach. Trellix zmienia znaczenie i możliwości bezpieczeństwa, dając każdemu w Twojej organizacji pewność, że jest bezpieczniejsza każdego dnia.

Placeholder for Architectural stairs glass roofArchitectural stairs glass roof
Trellix

Rozwiązania

Platforma Trellix

Aktywny, uczący się ekosystem XDR

Przedstawiamy Platformę Trellix, kompozytowy ekosystem XDR, który dostosowuje się do wyzwań Twojej firmy.

icon Ucz się i adaptuj
Ucz się i adaptuj
Platforma Trellix uczy się i dostosowuje do bieżących potrzeb, zapewniając jednocześnie natywne i otwarte połączenia oraz eksperckie i wbudowane wsparcie dla Twojego zespołu.
icon Endpoints
Endpoints
Zapewnij swojej organizacji odporność dzięki adaptacyjnemu zapobieganiu, które dostosowuje się i reaguje na zagrożenia w czasie rzeczywistym. Klienci powierzają Trellixowi 75 milionów punktów końcowych.
icon Cloud
Cloud
Maksymalizacja sprawności biznesowej dzięki zasadom zerowego zaufania i ochrona przed atakami typu front-door, side-door i back-door, a wszystko to przy jednoczesnym usprawnieniu zarządzania politykami.
icon Aplikacje
Aplikacje
Uzyskaj kompleksową, nieinwazyjną ochronę dla swoich aplikacji w chmurze, dzięki bezpiecznym, zwinnym środowiskom DevOps i widocznym środowiskom wdrożeniowym.
icon Współpraca
Współpraca
Nasze zabezpieczenia poczty elektronicznej i narzędzi do współpracy chronią przed punktami narażenia i napastnikami, automatyzując pracę w celu optymalizacji wydajności i umożliwiając bezpieczną i sprawną pracę zespołową.
icon Dane i użytkownicy
Dane i użytkownicy
Zabezpieczamy Twoje dane bez względu na to, gdzie i jak się przemieszczają, stosując zabezpieczenia, które wykorzystują inteligencję w skali i dostosowują się w całym przedsiębiorstwie.
icon Infrastruktura
Infrastruktura
Blokuj złośliwe oprogramowanie i wyrafinowane ataki na infrastrukturę dzięki zabezpieczeniom, które uczą się poprzez dynamiczne dane wejściowe, dostosowują się dzięki wyrafinowanym reakcjom i konfigurują się do Twoich potrzeb.

Twoi specjaliści Trellix

Nagradzana firma Nomios jest platynowym partnerem Trellix i specjalizuje się w tworzeniu zaawansowanych rozwiązań. Zespół Nomios ma w swoich szeregach wielu certyfikowanych inżynierów. Trellix postrzega naszych pracowników jako świetnych specjalistów i ambasadorów rozwiązań Trellix. Oznacza to, że Nomios może pochwalić się niezbędną wiedzą techniczną i praktycznym doświadczeniem, aby prawidłowo ocenić Twoje wymagania biznesowe oraz tak zaprojektować i wdrożyć rozwiązania Trellix oraz tak nimi zarządzać, aby odpowiadały one Twoim potrzebom.

Skontaktuj się z nami już dziś

Potrzebujesz konsultacji eksperta?

Szukasz szczegółów dotyczących cen, informacji technicznych, pomocy technicznej lub niestandardowej wyceny? Nasz zespół ekspertów jest gotowy do pomocy.

Placeholder for Portrait of nomios employee2Portrait of nomios employee2
Updates

Więcej aktualizacji