Placeholder for F5 Networks Partner/ ResellerF5 Networks Partner/ Reseller
Platinum Partner

F5

Bezpieczeństwo środowisk multi-cloud i dostarczanie aplikacji

Placeholder for Thibault mokuenko r Ux URL3l Kq Y unsplashThibault mokuenko r Ux URL3l Kq Y unsplash

Dzięki produktom F5 i obsługującym je platformom Twoje aplikacje są szybkie, bezpieczne i dostępne wszędzie, na każdym urządzeniu.

Współczesne firmy nie mogą już obejść się bez aplikacji. Czy są to aplikacje łączące firmę z jej klientami, czy aplikacje wspomagające procesy wewnątrz firmy — F5 dba o to, aby zawsze były bezpieczne i dostępne, wszędzie i na każdym urządzeniu. Największe na świecie przedsiębiorstwa, usługodawcy, instytucje finansowe i edukacyjne, jednostki administracji rządowej i marki konsumenckie korzystają z usług F5, aby wyprzedzać trendy w zakresie bezpieczeństwa, mobilności i chmury.

Chroń swoje aplikacje

Aplikacje to brama do Twoich danych — większość naruszeń bezpieczeństwa powstaje na poziomie aplikacji. Skuteczna ochrona danych, a tym samym całej firmy, jest niemożliwa bez zastosowania zintegrowanych rozwiązań zabezpieczających kluczowe obszary ryzyka w aplikacjach.

W każdym środowisku

Bez względu na to, czy korzystasz z aplikacji w modelu lokalnym, prywatnym publicznym czy wielochmurowym, znajdziesz dla siebie odpowiednie usługi klasy korporacyjnej F5. Rozwiązania w zakresie wydajności i bezpieczeństwa aplikacji obejmują równoważenie obciążenia, usługi DNS, zapory aplikacji sieci Web (WAF), federacyjne zarządzanie tożsamością i dostępem oraz łagodzenie skutków ataków DDoS.

Z elastycznymi modelami

Klienci, którzy chcą nadążać za innowacjami, wymagają dużej elastyczności budżetowej. F5 dostarcza usługi aplikacyjne klasy korporacyjnej, takie jak sprzęt czy oprogramowanie, oferując elastyczne plany abonamentowe, od licencji bezterminowych lub rocznych po opcje pay-as-you-go. Dla firm, które potrzebują ochrony aplikacji na żądanie, F5 dostarcza również rozwiązania w modelu aplikacja jako usługa.

F5

Rozwiązania

Dlaczego warto wybrać F5

Platforma BIG-IP

Połączenie sprzętu i oprogramowania to load balancer o architekturze full proxy. Umożliwia zarządzanie ruchem danych w sieci. Platforma BIG-IP stanowi inteligentne rozwinięcie technologii Kontrolera Dostarczania Aplikacji. Rozwiązania bazujące na BIG-IP to systemy równoważenia obciążenia (load balancer). Ponadto posiadają one architekturę full proxy, a tym samym dają możliwość wglądu, kontrolowania, szyfrowania i odszyfrowywania całego ruchu danych wewnątrz sieci.

Oprogramowanie BIG-IP działa na sprzęcie BIG-IP i VIPRION lub w instancji wirtualnej na serwerze klienta. Sprzęt zapewnia największy poziom skalowalności, podczas gdy instancje wirtualne oferują bardziej wszechstronne możliwości wdrożeniowe. Produkty BIG-IP dostarczają usługi w zakresie akceleracji, bezpieczeństwa oraz inteligentnego zarządzania ruchem.

BIG-IQ Centralized Management

Platforma, która zarządza urządzeniami i dostarczanymi przez nie usługami. Dodawanie kolejnych skrzynek prowadzi do zwiększenia stopnia komplikacji systemu, dlatego klienci potrzebują sposobów na uproszczenie zarządzania nim. BIG-IQ Centralized Management to najlepsze rozwiązanie w tym obszarze, które umożliwia kontrolę wszystkich procesów związanych z licencjami, regułami, ruchem i bezpieczeństwem z poziomu jednego monitora.

Powiększając system z kilku na kilkadziesiąt urządzeń, klienci muszą liczyć się ze zmianą wymagań procesowych i logistycznych. BIG-IQ Centralized Management umożliwia integrację wszystkich urządzeń, a co za tym idzie, skuteczniejsze śledzenie pracy systemu, aktualizowanie i wdrażanie nowych rozwiązań. Platforma oferuje również funkcję monitorowania kluczowych wskaźników z jednej lokalizacji, co pozwala zaoszczędzić czas i pracę.

iWorkflow

Umożliwia orkiestrację na różnych urządzeniach. Ręczne uruchamianie aplikacji lub usług jest czasochłonne i wiąże się ze sporym ryzykiem występowania błędów. iWorkflow to wirtualne urządzenie służące jako platforma do wdrażania reguł dostarczania aplikacji. Dzięki wysoce konfigurowalnym i zdefiniowanym przez administratora szablonom L4-L7 (iApps) wdrażanie trwa raczej kilka minut, a nie kilka dni.

Podstawową zaletą iWorkflow jest możliwość integracji z zewnętrznymi systemami orkiestracji i zarządzania za pomocą interfejsu iControl REST i narzędzi Software Development Kit. Współpracując z różnymi platformami, takimi jak Cisco APIC, Vmware NSX czy systemem GIG-IP, iWorkflow zwiększa elastyczność organizacji nieograniczonej konkretnymi urządzeniami.

Silverline

Platforma usług bezpieczeństwa w chmurze. Silverline daje możliwość implementacji usług bezpieczeństwa w każdym środowisku bez konieczności inwestowania w infrastrukturę IT i wsparcie.

Usługi Silverline pozwalają odciążyć zespoły ds. bezpieczeństwa, gdyż zapewniają ochronę przed atakami w warstwie aplikacji, takimi jak DdoS, OWASP Top 10 czy złośliwe boty, dzięki czemu aplikacje pozostają bezpieczne i zawsze dostępne.

Twoi specjaliści F5

Nagradzana firma Nomiosjest platynowym partnerem F5 i specjalizuje się w tworzeniu zaawansowanych rozwiązań. Zespół Nomios ma w swoich szeregach wielu certyfikowanych inżynierów. F5 postrzega naszych pracowników jako świetnych specjalistów i ambasadorów swoich rozwiązań. Oznacza to, że Nomios może pochwalić się niezbędną wiedzą techniczną i praktycznym doświadczeniem, aby prawidłowo ocenić Twoje wymagania biznesowe, zaprojektować i wdrożyć rozwiązania F5 oraz tak nimi zarządzać, aby odpowiadały one Twoim potrzebom.

Skontaktuj się z nami już dziś

Potrzebujesz konsultacji eksperta?

Szukasz szczegółów dotyczących cen, informacji technicznych, pomocy technicznej lub niestandardowej wyceny? Nasz zespół ekspertów jest gotowy do pomocy.

Placeholder for Portrait of nomios employee2Portrait of nomios employee2
Updates

Więcej aktualizacji