NGFW Firewall nowej generacji

Chroń swoje brzegi sieci, centrum danych i aplikacje w chmurze za pomocą fizycznych, wirtualnych i skonteneryzowanych zapór sieciowych NGFW.

Placeholder for Airport gates planesAirport gates planes

Next Generation Firewall

Zapory sieciowe NGFW ewoluowały, stając się idealnym rozwiązaniem zapewniającym widoczność, kontrolę i zapobieganie na brzegu sieci. Ochrona przed zagrożeniami zaczyna się od pełnego wglądu w to, kto i co znajduje się w sieci. W połączeniu z zachowaniami i możliwością wykrywania zagrożeń w czasie rzeczywistym Nomios zapewnia najskuteczniejsze zapory sieciowe nowej generacji w branży, niezawodnie chroniąc użytkowników, aplikacje i urządzenia.

Ochrona przed zagrożeniami i niepożądanymi treściami

Przedsiębiorstwa stają w obliczu coraz bardziej wyrafinowanych cyberataków, które zagrażają ich ciągłości operacyjnej. Granice działalności stale się rozszerzają i obejmują wszelkiego rodzaju platformy, takie jak lokalne centra danych, chmury prywatne i hybrydowe czy środowiska multicloud. Pracownicy korzystają z rozmaitych urządzeń służbowych lub prywatnych i pracują z różnych lokalizacji. Nowe przepisy w zakresie bezpieczeństwa i ochrony danych osobowych są coraz bardziej rygorystyczne, a w rezultacie zachowanie zgodności stanowi rosnące wyzwanie.

Bezpieczeństwo sieci

Aby chronić mienie, użytkowników, dane, sieci i aplikacje, wiele firm decyduje się na wdrożenie wielowarstwowych systemów cyberbezpieczeństwa. Ze względu na tempo innowacji, które znacznie skraca cykl życia technologii bezpieczeństwa, organizacje potrzebują zdolnych i wszechstronnych specjalistów w zakresie bezpieczeństwa, którzy zadbają o prawidłową obsługę i utrzymanie tych rozwiązań. Na pierwszej linii obrony często stoją zapory sieciowe. Według analityków Gartnera 99% przypadków przerwania zapory wynika z błędnej konfiguracji, a nie wad samej zapory sieciowej.

Placeholder for Mapbox UH Cm p H4nr E unsplashMapbox UH Cm p H4nr E unsplash
Jak możemy ci pomóc?

Zabezpiecz się przed przyszłymi zagrożeniami już dziś

Dostarczamy firmom najnowsze rozwiązania dowolnej wielkości w zakresie bezpieczeństwa danych i sieci w postaci zintegrowanych zapór następnej generacji, które pozwalają ograniczyć stopień złożoności systemu i obniżyć całkowity koszt jego utrzymania.

Wolność wyboru

Oferujemy zabezpieczenia typu firewall od wiodących dostawców, a nasi inżynierowie bezpieczeństwa projektują i tworzą rozwiązania dopasowane do wymogów technicznych i biznesowych Twojej firmy.

Światowej klasy kontrole bezpieczeństwa

Obrona przed coraz bardziej wyrafinowanymi zagrożeniami wymaga najlepszej analizy i spójnej ochrony w każdym miejscu w branży.

Kompleksowe rozwiązanie

Nasz zespół pomoże Ci w doborze odpowiedniej technologii, zarówno w trakcie procesu wdrażania i migracji, jak również po jego zakończeniu.

Doskonałe usługi operacyjne i wsparcie

Oferujemy szeroki wachlarz usług obejmujących obsługę, utrzymanie i wsparcie w zakresie next generation firewall, w tym całodobowy monitoring.

Spójna polityka i widoczność

W miarę jak sieci stają się coraz bardziej połączone, osiągnięcie kompleksowej widoczności zagrożeń i spójnej polityki zarządzania jest trudne. Uprość zarządzanie zabezpieczeniami i uzyskaj wgląd w sieci rozproszone i hybrydowe.

Zintegruj sieć i zabezpieczenia

Nasze rozwiązania w zakresie zapór sieciowych NGFW stanowią podstawę integracji zaawansowanych możliwości zapobiegania zagrożeniom z istniejącą infrastrukturą sieciową, czyniąc sieć logicznym rozszerzeniem istniejącej zapory.

Elastyczne modele zużycia

Poznaj zalety rozwiązań w zakresie zapór sieciowych nowej generacji dostarczanych za pośrednictwem naszych zarządzanych usług bezpieczeństwa. Są one dostosowane do Twoich potrzeb i oferowane w ramach elastycznego modelu „płać w miarę wzrostu potrzeb”.
Studium przypadku

Gigant medialny, firma Framestore, osiąga nieprzeciętne wyniki dzięki niezawodnym zaporom sieciowym

Czasem zdarza się, że firma wdraża rozwiązania zastępcze, aby ograniczyć ryzyko związane z przestarzałą technologią. W przypadku Framestore nie było jednak innej możliwości, przede wszystkim ze względu na konfigurację i funkcje, które ograniczały skalowalność oraz zwiększały wykorzystanie zasobów międzysieciowych.

Zdając sobie sprawę z konieczności dostosowania swojej działalności, firma Framestore zwróciła się do firmy Nomios z prośbą o zasugerowanie najbardziej skutecznych zapór sieciowych, które umożliwiłyby wykorzystanie infrastruktury jako kodu, co nie tylko ochroniłoby firmę, ale także miało pozytywny wpływ na jej wydajność, możliwość wdrażania za pomocą jednego kliknięcia oraz użycie pojedynczego źródła prawdy (ang. single source of truth – SSOT).

Placeholder for FS 1 min 1600x1068FS 1 min 1600x1068
Nasz ekosystem

Wiodący partnerzy w zakresie technologii zapory sieciowej

Powiązane rozwiązania

Dostosowane do Twoich potrzeb

Nasza siła leży w elastyczności i skupieniu się na tworzeniu niestandardowych rozwiązań dla naszych klientów. Odkryj, w jakich obszarach możemy wesprzeć Twój zespół IT.

Eksperci ds. bezpieczeństwaPotrzebujesz konsultacji eksperta?

Zapraszamy na krótką rozmowę lub wideokonferencję. Skontaktuj się z nami – porozmawiamy o wyzwaniach związanych z bezpieczeństwem, którym stawiasz czoła, przyjrzymy się bliżej dostawcom, omówimy też Twoje projekty IT. Jesteśmy po to, aby Ci pomóc.

Placeholder for Portrait of engineer beard wearing poloPortrait of engineer beard wearing polo

Aktualności i blog