NGFW

Firewall nowej generacji

Chroń swoje brzegi sieci, centrum danych i aplikacje w chmurze za pomocą fizycznych, wirtualnych i skonteneryzowanych zapór sieciowych NGFW.

Placeholder for Airport gates planesAirport gates planes

Next Generation Firewall

Zapory sieciowe NGFW ewoluowały, stając się idealnym rozwiązaniem zapewniającym widoczność, kontrolę i zapobieganie na brzegu sieci. Ochrona przed zagrożeniami zaczyna się od pełnego wglądu w to, kto i co znajduje się w sieci. W połączeniu z zachowaniami i możliwością wykrywania zagrożeń w czasie rzeczywistym Nomios zapewnia najskuteczniejsze zapory sieciowe nowej generacji w branży, niezawodnie chroniąc użytkowników, aplikacje i urządzenia.

Ochrona przed zagrożeniami i niepożądanymi treściami

Przedsiębiorstwa stają w obliczu coraz bardziej wyrafinowanych cyberataków, które zagrażają ich ciągłości operacyjnej. Granice działalności stale się rozszerzają i obejmują wszelkiego rodzaju platformy, takie jak lokalne centra danych, chmury prywatne i hybrydowe czy środowiska multicloud. Pracownicy korzystają z rozmaitych urządzeń służbowych lub prywatnych i pracują z różnych lokalizacji. Nowe przepisy w zakresie bezpieczeństwa i ochrony danych osobowych są coraz bardziej rygorystyczne, a w rezultacie zachowanie zgodności stanowi rosnące wyzwanie.

Bezpieczeństwo sieci

Aby chronić mienie, użytkowników, dane, sieci i aplikacje, wiele firm decyduje się na wdrożenie wielowarstwowych systemów cyberbezpieczeństwa. Ze względu na tempo innowacji, które znacznie skraca cykl życia technologii bezpieczeństwa, organizacje potrzebują zdolnych i wszechstronnych specjalistów w zakresie bezpieczeństwa, którzy zadbają o prawidłową obsługę i utrzymanie tych rozwiązań. Na pierwszej linii obrony często stoją zapory sieciowe. Według analityków Gartnera 99% przypadków przerwania zapory wynika z błędnej konfiguracji, a nie wad samej zapory sieciowej.

Placeholder for Mapbox UH Cm p H4nr E unsplashMapbox UH Cm p H4nr E unsplash
Jak możemy ci pomóc?

Zabezpiecz się przed przyszłymi zagrożeniami już dziś

Dostarczamy firmom najnowsze rozwiązania dowolnej wielkości w zakresie bezpieczeństwa danych i sieci w postaci zintegrowanych zapór następnej generacji, które pozwalają ograniczyć stopień złożoności systemu i obniżyć całkowity koszt jego utrzymania.

Wolność wyboru

Oferujemy zabezpieczenia typu firewall od wiodących dostawców, a nasi inżynierowie bezpieczeństwa projektują i tworzą rozwiązania dopasowane do wymogów technicznych i biznesowych Twojej firmy.

Światowej klasy kontrole bezpieczeństwa

Obrona przed coraz bardziej wyrafinowanymi zagrożeniami wymaga najlepszej analizy i spójnej ochrony w każdym miejscu w branży.

Kompleksowe rozwiązanie

Nasz zespół pomoże Ci w doborze odpowiedniej technologii, zarówno w trakcie procesu wdrażania i migracji, jak również po jego zakończeniu.

Doskonałe usługi operacyjne i wsparcie

Oferujemy szeroki wachlarz usług obejmujących obsługę, utrzymanie i wsparcie w zakresie next generation firewall, w tym całodobowy monitoring.

Spójna polityka i widoczność

W miarę jak sieci stają się coraz bardziej połączone, osiągnięcie kompleksowej widoczności zagrożeń i spójnej polityki zarządzania jest trudne. Uprość zarządzanie zabezpieczeniami i uzyskaj wgląd w sieci rozproszone i hybrydowe.

Zintegruj sieć i zabezpieczenia

Nasze rozwiązania w zakresie zapór sieciowych NGFW stanowią podstawę integracji zaawansowanych możliwości zapobiegania zagrożeniom z istniejącą infrastrukturą sieciową, czyniąc sieć logicznym rozszerzeniem istniejącej zapory.

Elastyczne modele zużycia

Poznaj zalety rozwiązań w zakresie zapór sieciowych nowej generacji dostarczanych za pośrednictwem naszych zarządzanych usług bezpieczeństwa. Są one dostosowane do Twoich potrzeb i oferowane w ramach elastycznego modelu „płać w miarę wzrostu potrzeb”.

Gigant medialny, firma Framestore, osiąga nieprzeciętne wyniki dzięki niezawodnym zaporom sieciowym

Czasami zdarza się, że firma wdraża rozwiązania mające na celu ograniczenie ryzyka związanego ze starzejącą się technologią. Jednak w przypadku Framestore nie było to możliwe ze względu na konfigurację i opcje funkcji ograniczające skalowalność przy rosnącym wykorzystaniu zasobów sieciowych.

Wiedząc, że firma musi się dostosować, firma Framestore zaangażowała Nomios, aby doradzić w zakresie najskuteczniejszych zapór ogniowych w celu umożliwienia infrastruktury jako kodu, co nie tylko chroniłoby firmę, ale także miało pozytywny wpływ na wydajność, umożliwiłoby wdrożenie jednym kliknięciem i korzystanie z jednego źródła prawdy.

Placeholder for Behind the scenes as FramestoreBehind the scenes as Framestore
Studium przypadku
Nasz ekosystem

Wiodący partnerzy w zakresie technologii zapory sieciowej

Powiązane rozwiązania

Dostosowane do Twoich potrzeb

Nasza siła leży w elastyczności i skupieniu się na tworzeniu niestandardowych rozwiązań dla naszych klientów. Odkryj, w jakich obszarach możemy wesprzeć Twój zespół IT.

Eksperci ds. bezpieczeństwa

Potrzebujesz konsultacji eksperta?

Zapraszamy na krótką rozmowę lub wideokonferencję. Skontaktuj się z nami – porozmawiamy o wyzwaniach związanych z bezpieczeństwem, którym stawiasz czoła, przyjrzymy się bliżej dostawcom, omówimy też Twoje projekty IT. Jesteśmy po to, aby Ci pomóc.

Placeholder for Portrait of engineer beard wearing poloPortrait of engineer beard wearing polo
Updates

Aktualności i artykuły na blogu