Media i transmisje

Wykorzystaj cyfrowe możliwości i zdobądź lojalnych klientów.

Placeholder for Young boy watching tablet headphonesYoung boy watching tablet headphones
Wstęp

Secure and connected

Konsumenci w coraz większym stopniu dostosowują swoje doświadczenia medialne do swoich indywidualnych potrzeb. Firmy medialne walczą o uwagę i starają się pomóc konsumentom w poruszaniu się w natłoku darmowych i płatnych treści. Tworzymy bezpieczne i połączone fundamenty cyfrowe, które pozwalają firmom medialnym na adaptację, eksperymenty i innowacje w celu zapewnienia wyższych przychodów i udziału w rynku.

Telewizja, radio, film, animacja, produkcja eventów, domy mediowe, media interaktywne i projektowanie gier. Współpracujemy z firmami we wszystkich sektorach mediów, aby pomóc im w przejściu od tradycyjnych modeli biznesowych do firm, marek i strumieni przychodów, które wykorzystują treści i platformy cyfrowe. Zapewniamy, że są one na czele cyfrowej transformacji, która jest motorem ogromnych zmian w tej złożonej i rozwijającej się branży.

Dołącz do liderów w branży

Firmy medialne i nadawcze, które powierzyły nam swoją infrastrukturę cyfrową.
RTL Nederland Logo
NEP Broadcasting Logo
Endemol Shine Group Logo
Canal Plus Logo
Framestore Logo
Gamesys Group Logo
Wyzwania dla branży

Czy to brzmi znajomo?

Wyzwania te podkreślają potrzebę solidnych i bezpiecznych rozwiązań sieciowych dostosowanych do unikalnych wymagań branży medialnej i nadawczej.

Łagodzenie cyberataków

Ciągła obrona przed cyberzagrożeniami i reagowanie na nie pozostaje kluczowym priorytetem.

Rozproszone dostarczanie treści

Zapewnienie szybkiego i niezawodnego dostarczania treści w różnych regionach wymaga złożonej i kosztownej sieci dostarczania treści.

Wysokie wymagania w zakresie przepustowości

Firmy medialne wymagają dużej przepustowości do obsługi dużych transferów plików i przesyłania strumieniowego w wysokiej rozdzielczości.

Ochrona danych i własności intelektualnej

Ochrona własności intelektualnej i wrażliwych danych przed nieautoryzowanym dostępem jest ciągłym wyzwaniem.

Zgodność z przepisami o ochronie danych

Przestrzeganie przepisów dotyczących ochrony danych, takich jak RODO, ma kluczowe znaczenie dla uniknięcia wysokich kar i utraty reputacji.

Skalowalność i elastyczność sieci

Skalowalne i elastyczne sieci są wymagane, aby sprostać zmiennym wymaganiom, zwłaszcza podczas dużych wydarzeń.

Wyzwania związane z integracją chmury

Skuteczna integracja usług w chmurze w celu przechowywania i dystrybucji przy jednoczesnym zachowaniu bezpieczeństwa jest złożoną koniecznością.

Niedobór wiedzy specjalistycznej

Istnieje ciągła luka w dostępie do wykwalifikowanej siły roboczej do zarządzania złożonymi architekturami sieciowymi.

Gigant medialny, firma Framestore, osiąga nieprzeciętne wyniki dzięki niezawodnym zaporom sieciowym

Czasem zdarza się, że firma wdraża rozwiązania zastępcze, aby ograniczyć ryzyko związane z przestarzałą technologią. W przypadku Framestore nie było jednak innej możliwości, przede wszystkim ze względu na konfigurację i funkcje, które ograniczały skalowalność oraz zwiększały wykorzystanie zasobów międzysieciowych.

Zdając sobie sprawę z konieczności dostosowania swojej działalności, firma Framestore zwróciła się do firmy Nomios z prośbą o zasugerowanie najbardziej skutecznych zapór sieciowych, które umożliwiłyby wykorzystanie infrastruktury jako kodu, co nie tylko ochroniłoby firmę, ale także miało pozytywny wpływ na jej wydajność, możliwość wdrażania za pomocą jednego kliknięcia oraz użycie pojedynczego źródła prawdy (ang. single source of truth – SSOT).

Placeholder for Behind the scenes as FramestoreBehind the scenes as Framestore
Studium przypadku
Polecane rozwiązania

Dostosowane do Twoich potrzeb

Nasza siła leży w elastyczności i skupieniu się na tworzeniu niestandardowych rozwiązań dla naszych klientów. Odkryj, w jakich obszarach możemy wesprzeć Twój zespół IT.

Skontaktuj się z nami

Porozmawiaj z naszymi ekspertami

Połączenie doskonałej znajomości branży, zaawansowanych funkcji bezpieczeństwa i metodologii projektowania kierowanych przez człowieka w celu umożliwienia klientom szybkiego i pewnego działania.

Placeholder for Tomasz JurkowskiTomasz Jurkowski

Tomasz Jurkowski

Security Engineer,
Nomios Poland

Updates

Aktualności i artykuły na blogu