Nomios to wiodący dostawca usług w zakresie bezpieczeństwa i sieci

Nieustannie skupiamy się na opracowywaniu rozwiązań i usług, które pozwalają skutecznie zabezpieczać i łączyć nowoczesne i coraz bardziej złożone usługi cyfrowe. Nasze zespoły pomagają budować fundamenty cyfrowego świata i współczesnej gospodarki.

O nas

Secure and connected

Projektujemy i zabezpieczamy infrastruktury cyfrowe, a zarządzanie to nasza specjalność. Nasi eksperci opracowują innowacyjne rozwiązania, by skutecznie dbać o bezpieczeństwo Twojej infrastruktury i rozwijać sieć Twojej organizacji. Łączymy nasze bogate doświadczenie z analitycznym myśleniem i kreatywnymi rozwiązaniami.

W świecie, w którym rządzą krzykliwe reklamy i szum informacyjny, oferujemy naszym klientom podejście oparte na jasnej komunikacji i praktycznych poradach. Dzięki temu możesz skorzystać z naszych przejrzystych i elastycznych usług, metodologii i sposobów komunikacji. Wierzymy, że sukces wymaga budowania partnerskich relacji – tylko dzięki temu Twoja firma może się rozwijać w coraz szybszym tempie.

Nomios w liczbach

Nomios w pigułce

icon >40 partnerów technologicznych
>40 partnerów technologicznych
Strategiczne partnerstwa z wiodącymi dostawcami rozwiązań zabezpieczających i technologii sieciowych.
icon 20 biur w całej Europie
20 biur w całej Europie
Lokalni eksperci w Belgii, Francji, Holandii, Niemczech, Polsce, Wielkiej Brytanii i Włoszech.
icon >400 certyfikowanych inżynierów
>400 certyfikowanych inżynierów
Doświadczeni i certyfikowani inżynierowie i architekci, specjalizujący się w wielu technologiach
icon Globalne wsparcie 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu
Globalne wsparcie 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu
Jesteśmy dumni z naszej średniej oceny zadowolenia klienta – 8,9
icon >20 lat doświadczenia
>20 lat doświadczenia
Mamy bogate doświadczenie w dziedzinie bezpieczeństwa i sieci, a dodatkowo nieustannie rozwijamy się na tym stosunkowo młodym rynku.
icon >2000 zadowolonych klientów
>2000 zadowolonych klientów
Pomagamy klientom w Europie i na całym świecie.
Nasze rozwiązania

Skorzystaj z pełnego potencjału technologii

Technologie bezpieczeństwa i sieciowe stanowią podstawę naszych rozwiązań i usług. Dzięki uzupełnianiu ich o usługi wsparcia, a także usługi zarządzane i profesjonalne, nasze zespoły tworzą strategiczną wartość dla naszych klientów i partnerów.

Nomios zapewnia wszystkie elementy składowe architektury SASE w ramach jednej oferty. Przekonaj się, co wyróżnia nas i nasze najlepsze w swojej klasie rozwiązania.

Placeholder for Solutions stackSolutions stack
Nomios

Skąd wzięła się nasza nazwa

W mitologii greckiej Nomios jest określeniem opisującym posłańca bogów, Hermesa, które w przenośni oznacza „dobrego pasterza”. W latach 1968–1972 francuski filozof Michel Serres opublikował pięć książek na temat komunikacji. Wszystkie z nich nosiły tytuł „Hermes”. Serres badał logikę i strukturę sieci. Postać Hermesa służy mu za symboliczne narzędzie wszelkiej komunikacji. Pełniąc rolę pasterza, prowadzimy, wspieramy i chronimy organizacje w ich cyfrowej transformacji.

Placeholder for Cloud architect developer implementing ddos protectionCloud architect developer implementing ddos protection
Updates

Aktualności i artykuły na blogu