Usługi projektowania i integracji

Twoja cyfrowa infrastruktura stanowi fundament podstawowych funkcji biznesowych. Usprawniamy cały proces integracji - od projektu do dostawy.

Placeholder for Aerial view ship portAerial view ship port

Infrastruktura cyfrowa jest podstawą, na której wprowadzają Państwo innowacje i dostarczają swoje najważniejsze usługi. Czy cenne zasoby należy inwestować we wdrażanie infrastruktury? Proces integracji systemów opanowaliśmy do tego stopnia, że talent inżynieryjny naszych klientów można spożytkować na wprowadzanie nowatorskich rozwiązań w obszarach mających o wiele większą wartość biznesową.

Na naszych usługach z zakresu integracji systemów polegają niektóre z najbardziej innowacyjnych i niekonwencjonalnych przedsiębiorstw. Gdy sukces firmy wymusza zwiększenie pojemności centrum danych i jego rozbudowę geograficzną, Nomios jest w stanie pomóc w powiększeniu go w dowolnej skali.

Nasi inżynierowie pomagają w wyborze produktów, projektowaniu, zarządzaniu projektem, automatyzacji konfigurowania, indywidualnym dostosowaniu, logistyce i wielu innych zagadnieniach. Współpracując z wiodącymi w branży dostawcami, wybieramy najbardziej odpowiednie technologie, aby spełnić Twoje potrzeby i dostarczyć w pełni zintegrowane, skonfigurowane i przetestowane rozwiązanie.

Projektowanie i integracja

Sprawny i bezproblemowy proces

icon Projekt rozwiązania
Projekt rozwiązania
Nasi inżynierowie oraz zespół IT klienta ściśle ze sobą współpracują opracowując bardzo szczegółową specyfikację projektu. W ramach tej współpracy określone zostają konfiguracje, urządzenia sieciowe, widoki elewacji szaf, mapowanie portów sieci i inne. Nasi inżynierowie pokierują klienta przez wszystkie zmienne, tak aby opracować listę potrzebnych podzespołów i projekty wysokiego i niskiego poziomu (HLD i LLD).
icon Zaopatrzenie w podzespoły i materiały
Zaopatrzenie w podzespoły i materiały
Gdy projekt rozwiązania jest już gotowy, do pracy przystępuje zespół zarządzający projektem. Wiele lat zajęło nam wypracowanie kontaktów z partnerami, dzięki którym otrzymujemy najlepsze ceny i czasy dostawy, a do tego wsparcie na światowym poziomie. Najlepsze jest jednak to, że wszystkie te aspekty realizujemy samodzielnie, choć na każdym etapie procesu natychmiast informujemy klienta o postępach.
icon Budowa
Budowa
Gdy wszystkie potrzebne materiały zostaną już zgromadzone na miejscu, swoje zadanie realizuje nasz zespół integracyjny, a więc nie musi tego robić klient. Montujemy podzespoły do szaf, rozprowadzamy okablowanie, oznaczamy elementy etykietami i każdą szafę przeznaczoną do centrum danych indywidualnie dostosowujemy według specyfikacji projektu. Klient nie musi na to zadanie ani poświęcać przestrzeni magazynowej, ani angażować w nie swoich inżynierów. Opanowanie kwestii logistycznych i praca, jaką trzeba by wykonać podczas samodzielnie realizowanej integracji nie są już problemem.
icon Konfigurowanie, testowanie i weryfikacja
Konfigurowanie, testowanie i weryfikacja
Aby zagwarantować dokładność i spójność każdego procesu integracji, w Nomios procesy konfigurowania systemu, testowania podzespołów i weryfikacji działania rozwiązania odbywają się automatycznie. Zbieramy również używane dane, aby zoptymalizować dostarczanie procesów klienta. Jakiekolwiek wadliwe podzespoły są wymieniane w naszej siedzibie, dzięki czemu szafy są od razu gotowe do użycia, co zaoszczędza wiele czasu zespołowi klienta.
icon Dostawa i wdrożenie
Dostawa i wdrożenie
Gdy integracja zostanie zakończona, transportujemy rozwiązanie przygotowane „pod klucz” w wybrane przez zamawiającego miejsce. Wystarczy więc ustawić je na miejscu, podłączyć do zasilania i sieci i systemy będą gotowe do użycia – w ciągu kilku minut od przywiezienia.
Zarządzanie projektem

Od zamówienia do dostawy

Zarządzanie projektem

Ustalanie harmonogramu. Zarządzanie dostawcami. Logistyka. Dzięki oferowanym przez Nomios usługom z zakresu integracji systemu systemów, wyzwania te bierze na siebie nasz zespół. Każde zlecenie obejmuje zarządzanie projektem od początku do końca. Zleceniodawcę informujemy w czasie rzeczywistym o terminach realizacji oferowanych przez sprzedawców, stanie zamówień i datach dostaw, tak że zleceniodawca może skoncentrować swoje wysiłki na ważniejszych sprawach.

Zapewnianie jakości

Dostarczanie gotowej do użycia infrastruktury centrum danych jest naszą obsesją. I właśnie dlatego nasz proces kontroli jakości wszystkich etapów produkcji ma setki punktów do sprawdzenia. Każdy zakończony etap gwarantuje, że nasze w pełni zintegrowane szafy do centrum danych spełniają nasze standardy i odpowiadają swojej renomie.

Profesjonalne usługi

Potrzebujesz konsultacji eksperta?

Nasz zespół jest do Państwa dyspozycji. To może być pierwszy krok do wspaniałej współpracy.

Placeholder for Portrait of french manPortrait of french man
Updates

Aktualności i artykuły na blogu