ZTNA

Zero-Trust Network Access

Prosty, automatyczny i bezpieczny dostęp zdalny, który weryfikuje, kto i co znajduje się w Twojej sieci oraz zabezpiecza dostęp do aplikacji bez względu na to, gdzie znajdują się jej użytkownicy.

Placeholder for Highrise office buildingsHighrise office buildings
Wstęp

Bezpieczny dostęp do aplikacji w dowolnym czasie i miejscu dzięki Zero Trust

Pracownicy są coraz bardziej mobilni i coraz częściej pracują zdalnie, co wymaga dostępu do aplikacji w hybrydowych środowiskach IT. Często uzyskują bezpośredni dostęp do aplikacji internetowych, korzystają z niedostatecznie zabezpieczonych sieci i pracują na podatnych na ataki lub zhakowanych urządzeniach, narażając firmy na zagrożenia i ryzyko wycieku danych. Obecnie firmy wymagają rozwiązania zerowego zaufania, które zapewnia płynniejszy dostęp do aplikacji oraz informacji w centrum danych oraz chmurze w dowolnym czasie i miejscu.

  • Wydajna, elastyczna i przystępna dla użytkownika usługa oparta na chmurze
  • Ulepszone bezpieczeństwo dzięki ciągłemu uwierzytelnianiu oraz weryfikacji użytkownika i urządzenia
  • Szybsza widoczność, wykrywanie i reagowanie na złośliwe i nietypowe działania
Zero Trust Network Access

Dlaczego firmy wdrażają rozwiązanie ZTNA?

Firmy potrzebują wszechobecnego, bezpiecznego dostępu do centrum danych i aplikacji w chmurze.

icon Uproszczone doświadczenia użytkownika
Uproszczone doświadczenia użytkownika
Użytkownicy wymagają dostępu do aplikacji lokalnie lub w wielu chmurach przy użyciu wybranego przez siebie urządzenia zawsze i wszędzie.
icon Bezpośredni, zaufany dostęp do aplikacji
Bezpośredni, zaufany dostęp do aplikacji
Administratorzy i użytkownicy chcą mieć nieograniczony, bezpieczny dostęp do określonych aplikacji bez nadmiernej konfiguracji, interwencji czy dodatkowych szkoleń.
icon Rozszerzona ochrona
Rozszerzona ochrona
Uwierzytelnianie tożsamości i urządzeń, „zawsze włączone” szyfrowanie danych i osłony aplikacji zmniejszają ryzyko zagrożeń, ataków i wycieku danych.
icon Uproszczona administracja
Uproszczona administracja
Scentralizowana widoczność, zarządzanie oraz wdrażanie zasad ma kluczowe znaczenie w dzisiejszym złożonym, hybrydowym środowisku informatycznym w celu zwiększenia produktywności i wydajności operacyjnej.
icon Szybkie udostępnianie
Szybkie udostępnianie
Szybkie udostępnienie bezpiecznej łączności m.in. pracownikom, partnerom, kanałom, dostawcom, wykonawcom ma kluczowe znaczenie w dzisiejszym środowisku biznesowym.
icon Skalowalność
Skalowalność
Skalowalność, sprawność i elastyczność natywne dla chmury mają kluczowe znaczenie przy spełnieniu wymagań współczesnych firm i dostawców usług.
icon Wdrożenie w odpowiedniej skali
Wdrożenie w odpowiedniej skali
Dopasowanie potrzeb użytkowników do potrzeb w zakresie bezpiecznego dostępu można najlepiej rozwiązać za pomocą licencjonowania jako usługi dla poszczególnych osób.
Jak pomagamy

Nasi eksperci pomogą Ci poruszać się po świecie technologii ZTNA

ZTNA zapewnia kontrolowany dostęp do zasobów uwzględniający tożsamość i kontekst, zmniejszając zakres ataku. Izolacja zapewniana przez ZTNA poprawia łączność, eliminując potrzebę bezpośredniego udostępniania aplikacji w Internecie. Architektura ta skutecznie ukrywa aplikacje i zasoby przed widokiem publicznym, znacznie zmniejszając zakres ataku. Rezultatem jest stworzenie granicy wokół aplikacji, która jest oparta na tożsamości, kontekście i dostępie logicznym.

Nasi eksperci i inżynierowie ds. bezpieczeństwa mogą Ci towarzyszyć we wdrożeniu ZTNA. Wspólnie stworzymy dedykowany zespół i opracujemy plan gwarantujący sukces. Dzięki naszej bliskiej współpracy z wiodącymi dostawcami technologii jesteśmy w stanie zaprojektować i stworzyć najlepsze rozwiązanie oraz opracować plan wdrożenia ZTNA dla Twojej firmy.

Placeholder for Young engineers whiteboard designYoung engineers whiteboard design
Filary Zero-Trust

Bezpieczeństwo nie jest uniwersalne

Podchodząc do koncepcji "Zero-Trust", łatwiej jest podzielić go na trzy filary: siła robocza, obciążenie pracą i miejsce pracy. Są one zgodne z modelem zaproponowanym przez firmę Forrester w celu uproszczenia adopcji. W każdym z tych obszarów istnieją niuanse, którymi należy się zająć, ale wszystkie one zmierzają do tego samego celu.

icon Zero trust for the workforce
Zero trust for the workforce
Filar ten koncentruje się na zapewnieniu zaufania użytkownikom i urządzeniom podczas uzyskiwania dostępu do systemów, niezależnie od ich lokalizacji.
icon Zero trust for workloads
Zero trust for workloads
Filar ten skupia się na zapobieganiu nieautoryzowanemu dostępowi do środowisk aplikacji niezależnie od miejsca ich hostowania.
icon Zero trust for the workplace
Zero trust for the workplace
Ten filar koncentruje się na bezpiecznym dostępie do sieci oraz do wszystkich urządzeń (w tym IoT), które łączą się z sieciami przedsiębiorstwa.
Partnerzy strategiczni

Nasi partnerzy technologiczni ZTNA

Powiązane rozwiązania

Dostosowane do Twoich potrzeb

Nasza siła leży w elastyczności i skupieniu się na tworzeniu niestandardowych rozwiązań dla naszych klientów. Odkryj, w jakich obszarach możemy wesprzeć Twój zespół IT.

Eksperci ds. bezpieczeństwa

Potrzebujesz konsultacji eksperta?

Zapraszamy na krótką rozmowę lub wideokonferencję. Skontaktuj się z nami – porozmawiamy o wyzwaniach związanych z bezpieczeństwem, którym stawiasz czoła, przyjrzymy się bliżej dostawcom, omówimy też Twoje projekty IT. Jesteśmy po to, aby Ci pomóc.

Placeholder for Portrait of engineer beard wearing poloPortrait of engineer beard wearing polo
Updates

Aktualności i artykuły na blogu