Opieka zdrowotna i farmacja

Ochrona systemów opieki zdrowotnej o krytycznym znaczeniu.

Placeholder for Healthcare doctor with tabletHealthcare doctor with tablet
Wstęp

Secure and connected

Jako profesjonalista IT w branży opieki zdrowotnej, jak nikt inny wiesz, że szpitale są często celem ataków zorganizowanych grup cyberprzestępców wykorzystujących oprogramowanie ransomware i ataki DDoS. Przestępstwa te nie tylko znacząco wpływają na infrastrukturę szpitala, ale również na opiekę nad pacjentami, co może mieć katastrofalne skutki. Jeśli chodzi o najlepsze praktyki w zakresie bezpieczeństwa cybernetycznego w ogóle, a w szczególności w sektorze opieki zdrowotnej, rozumieją Państwo, że lepiej zapobiegać niż leczyć.

Możemy wspomóc Cię naszą wiedzą i doświadczeniem w zapobieganiu cyberprzestępczości. Niezależnie od tego, czy chodzi o dodanie eksperckich zasobów, pomoc we wdrażaniu odpowiednich technologii, czy też pomoc w tworzeniu właściwej infrastruktury, jesteśmy tutaj, aby upewnić się, że Twoja instytucja opieki zdrowotnej może skupić się na najważniejszym czyli na opiece nad pacjentami.

Wyzwania dla branży

Czy to brzmi znajomo?

  • Zapobieganie, wykrywanie i reagowanie na naruszenia
  • Nadzór nad dużą infrastrukturą IT przy ograniczonych zasobach ludzkich
  • Ochrona kluczowych systemów przy użyciu właściwych i najbardziej aktualnych technologii
  • Zgodność z surowymi przepisami
  • Trudności w pełnym wykorzystaniu możliwości chmury w bezpieczny sposób
  • Wyzwania związane z projektowaniem sieci i wyborem technologii
Polecane rozwiązania

Dostosowane do Twoich potrzeb

Nasza siła leży w elastyczności i skupieniu się na tworzeniu niestandardowych rozwiązań dla naszych klientów. Odkryj, w jakich obszarach możemy wesprzeć Twój zespół IT.

Klienci

Dołącz do liderów w branży

Firmy z branży medycznej i farmaceutycznej, które powierzyły nam swoją infrastrukturę cyfrową.
Amsterdam Skills Centre Logo
Bayer
Clinique Saint Jean Logo
Essilor Logo
Sanofi Logo
OCP Logo
Historia sukcesu

Regionalne centrum psychiatryczne Les Marronniers wdraża bezpieczne rozwiązanie bezprzewodowe

Centre Régional Psychiatrique (CRP) Les Marronniers towarzyszy i opiekuje się pacjentami z problemami zdrowia psychicznego, niezależnie od ich wieku. Niezależnie od tego, czy chodzi o prewencję, opiekę ambulatoryjną, rehabilitację, opiekę szpitalną (planowaną lub kryzysową) czy zakwaterowanie, pacjent znajduje się w centrum systemu opracowanego przez zespoły multidyscyplinarne, we współpracy z rodziną i siecią.

Dział IT stanął w obliczu problemu z przepustowością sieci Wi-Fi. Chcieli iść do przodu i wdrażać nowe technologie i możliwości, ale ich obecna sieć Wi-Fi nie była w stanie tego wytrzymać. Za pośrednictwem platformy kupującego GIAL, CRP Marronniers zdecydowało się przyjąć ofertę Nomios.

Placeholder for WEB Les Marronniers 2018 BG 367WEB Les Marronniers 2018 BG 367
Skontaktuj się z nami

Porozmawiaj z naszymi ekspertami

Połączenie doskonałej znajomości branży, zaawansowanych funkcji bezpieczeństwa i metodologii projektowania kierowanych przez człowieka w celu umożliwienia klientom szybkiego i pewnego działania.

Placeholder for George ZervakosGeorge Zervakos

George Zervakos

Security Expert,
Nomios Poland sp. z o.o.

Aktualności i blog