Opieka zdrowotna i farmacja

Ochrona systemów opieki zdrowotnej o krytycznym znaczeniu.

Placeholder for Healthcare doctor with tabletHealthcare doctor with tablet
Wstęp

Secure and connected

Jako profesjonalista IT w branży opieki zdrowotnej, jak nikt inny wiesz, że szpitale są często celem ataków zorganizowanych grup cyberprzestępców wykorzystujących oprogramowanie ransomware i ataki DDoS. Przestępstwa te nie tylko znacząco wpływają na infrastrukturę szpitala, ale również na opiekę nad pacjentami, co może mieć katastrofalne skutki. Jeśli chodzi o najlepsze praktyki w zakresie bezpieczeństwa cybernetycznego w ogóle, a w szczególności w sektorze opieki zdrowotnej, rozumieją Państwo, że lepiej zapobiegać niż leczyć.

Możemy wspomóc Cię naszą wiedzą i doświadczeniem w zapobieganiu cyberprzestępczości. Niezależnie od tego, czy chodzi o dodanie eksperckich zasobów, pomoc we wdrażaniu odpowiednich technologii, czy też pomoc w tworzeniu właściwej infrastruktury, jesteśmy tutaj, aby upewnić się, że Twoja instytucja opieki zdrowotnej może skupić się na najważniejszym czyli na opiece nad pacjentami.

Dołącz do liderów w branży

Firmy z branży medycznej i farmaceutycznej, które powierzyły nam swoją infrastrukturę cyfrową.
Amsterdam Skills Centre Logo
Bayer
Clinique Saint Jean Logo
Essilor Logo
Sanofi Logo
OCP Logo
Wyzwania dla branży

Czy to brzmi znajomo?

Wyzwania te podkreślają potrzebę solidnego cyberbezpieczeństwa i zaawansowanych rozwiązań sieciowych w sektorze opieki zdrowotnej.

Zarządzanie naruszeniami

Wdrażanie skutecznych strategii zapobiegania, wykrywania i szybkiego reagowania na naruszenia bezpieczeństwa we wrażliwych środowiskach.

Ograniczone zasoby ludzkie IT

Zarządzanie rozległą infrastrukturą IT przy ograniczonych zasobach, równoważenie wydajności i bezpieczeństwa.

Aktualizacje ochrony systemu

Zapewnienie ochrony kluczowych systemów za pomocą najnowszych i najbardziej odpowiednich rozwiązań technologicznych.

Zgodność z przepisami

Przestrzeganie rygorystycznych przepisów branżowych i poruszanie się po złożonych wymogach prawnych w celu zachowania zgodności.

Bezpieczne korzystanie z chmury

Efektywne wykorzystanie technologii chmury przy jednoczesnym zapewnieniu solidnych środków bezpieczeństwa.

Wyzwania związane z projektowaniem sieci

Zmierz się ze złożonością projektowania bezpiecznych sieci i wybierz odpowiednią technologię, aby spełnić określone potrzeby.

Zdalne monitorowanie pacjentów i telemedycyna

Zabezpieczanie danych w telemedycynie i zdalnym monitorowaniu, zwłaszcza gdy są one przesyłane za pośrednictwem urządzeń osobistych.

Zagrożenia wewnętrzne

Ograniczanie ryzyka związanego z zagrożeniami wewnętrznymi, zamierzonymi lub przypadkowymi, w środowiskach z szerokim dostępem do danych.

Regionalne centrum psychiatryczne Les Marronniers wdraża bezpieczne rozwiązanie bezprzewodowe

Centre Régional Psychiatrique (CRP) Les Marronniers towarzyszy i opiekuje się pacjentami z problemami zdrowia psychicznego, niezależnie od ich wieku. Niezależnie od tego, czy chodzi o prewencję, opiekę ambulatoryjną, rehabilitację, opiekę szpitalną (planowaną lub kryzysową) czy zakwaterowanie, pacjent znajduje się w centrum systemu opracowanego przez zespoły multidyscyplinarne, we współpracy z rodziną i siecią.

Dział IT stanął w obliczu problemu z przepustowością sieci Wi-Fi. Chcieli iść do przodu i wdrażać nowe technologie i możliwości, ale ich obecna sieć Wi-Fi nie była w stanie tego wytrzymać. Za pośrednictwem platformy kupującego GIAL, CRP Marronniers zdecydowało się przyjąć ofertę Nomios.

Placeholder for WEB Les Marronniers 2018 BG 367WEB Les Marronniers 2018 BG 367
Historia sukcesu
Polecane rozwiązania

Dostosowane do Twoich potrzeb

Nasza siła leży w elastyczności i skupieniu się na tworzeniu niestandardowych rozwiązań dla naszych klientów. Odkryj, w jakich obszarach możemy wesprzeć Twój zespół IT.

Skontaktuj się z nami

Porozmawiaj z naszymi ekspertami

Połączenie doskonałej znajomości branży, zaawansowanych funkcji bezpieczeństwa i metodologii projektowania kierowanych przez człowieka w celu umożliwienia klientom szybkiego i pewnego działania.

Placeholder for Przemysław PięcekPrzemysław Pięcek

Przemysław Pięcek

Solutions Architect,
Nomios Poland

Updates

Aktualności i artykuły na blogu