5G i rozwiązania mobilne

Definiujemy mobilną przyszłość.

Placeholder for Wind power clouds greenWind power clouds green

Sieci komórkowe nieustannie ewoluują, jednak w obliczu ciągłego wzrostu liczby łączących się urządzeń IoT i natężenia ruchu sieciowego staje się jasne, że obecna architektura zbliża się już do kresu możliwości. Jeśli operatorzy mają sprostać rosnącym transferom danych, konkurować z technologiami internetowymi i przygotować się na przyszłość 5G, nie mogą jedynie działać z dnia na dzień. Nowy model ekonomiczny sieci komórkowych opiera się na radykalnym zmniejszeniu wydatków kapitałowych i operacyjnych, stosowaniu rozproszonych architektur obliczeniowych pozwalających wprowadzać nowe modele usług, standardowych interfejsach otwartych i błyskawicznym wprowadzaniu innowacji.

Nasze rozwiązania stanowią podstawę najbardziej innowacyjnych platform w ekosystemie telekomunikacyjnym.

Potencjał sieci 5G wykracza daleko poza szybszą transmisję danych, wydajniejsze wykorzystanie pasma, ultraniskie opóźnienia i możliwość obsługi rozległych sieci czujników. Całościowa oferta rozwiązań Nomios powstała z myślą o tworzeniu sieci przyszłości obsługujących dedykowane aplikacje i usługi chmurowe. Połączenie inteligentnej infrastruktury sieci ze skalowalnością pozwalającą sprawnie obsługiwać wykładniczy wzrost ilości danych otwiera drogę do innowacyjnych zastosowań w najróżniejszych sektorach, od połączonej infrastruktury miejskiej poprzez inteligentne fabryki i rolnictwo po nowoczesną ochronę zdrowia, techniki rzeczywistości wirtualnej i pojazdy autonomiczne.

Nomios jest liderem w zakresie rozwiązań inteligentnego routingu i interoperacyjności w środowiskach sieci 2G/3G, 4G/LTE, 5G, IMS, Wi-Fi, IPX, M2M i stacjonarnych. Dostarczamy nową generację rozwiązań sygnalizacji i aplikacji sieciowych dla sektora telekomunikacyjnego. Nasz aktywny plan przechodzenia na sieci 5G wspomaga dostawców usług w przenoszeniu rdzenia sieci na technologie następnej generacji z funkcjami HTTP/2 Proxy, Security Edge Protection Proxy (SEPP), interoperacyjności 4G-5G i koordynowania sygnalizacji między wieloma protokołami.

Połącz się z nami

Eksperci w dziedzinie 5G i rozwiązań mobilnych

Nasz zespół jest dostępny na szybką rozmowę telefoniczną lub spotkanie wideo. Połączmy się i porozmawiajmy o Twoich wyzwaniach związanych z bezpieczeństwem, przeanalizujmy raporty porównawcze dostawców lub porozmawiajmy o nadchodzących projektach IT. Jesteśmy tutaj, aby pomóc

Placeholder for Portrait of engineer beard wearing poloPortrait of engineer beard wearing polo
Updates

Aktualności i artykuły na blogu