Bezprzewodowe sieci korporacyjne

Zautomatyzuj, zabezpiecz i usprawnij działanie swoich sieci – niezależnie od tego gdzie jesteś i z jakich urządzeń korzystasz.

Placeholder for Trendy w cyberbezpieczenstwie na 2022Trendy w cyberbezpieczenstwie na 2022

Sieci gotowe na przyszłość

Nasz zespół doświadczonych inżynierów sieci może pomóc Ci w zaprojektowaniu, budowie i utrzymaniu szybkiej i bezpiecznej sieci opartej na najnowocześniejszych rozwiązaniach technologicznych.

Rozpoczynające się właśnie dziesięciolecie będzie czasem prawdziwej rewolucji w sieciach korporacyjnych, opartej na automatyzacji wykorzystującej SI, przydatnych informacjach operacyjnych, a także elastyczności zapewnianej przez mikrousługi w chmurze. Takie rozwiązania pozwolą na wykorzystanie sztucznej inteligencji i narzędzi do analizy danych w celu zapewniania optymalnych doświadczeń i uproszczenia administracji siecią. Tradycyjne lokalne sieci przewodowe i bezprzewodowe są zbudowane na bazie przestarzałych rozwiązań i architektur, które nie oferują skali, niezawodności i elastyczności pozwalających na zaspokajanie zróżnicowanych potrzeb współczesnych przedsiębiorstw.

Oferujemy sieciowe rozwiązania przewodowe i bezprzewodowe nowej generacji, w tym przełączniki, punkty dostępowe i usługi w chmurze. Dzięki wykorzystaniu tych rozwiązań zespoły IT są w stanie usprawniać swoje działania, a także uprościć procesy rozwiązywania problemów, jednocześnie realizując innowacyjne projekty strategiczne oparte na urządzeniach Internetu rzeczy i usługach lokalizacji.

Korzyści

Bezprzewodowe sieci korporacyjne

Nasze bezpieczne, oparte na sztucznej inteligencji rozwiązania sieciowe dla dużych przedsiębiorstw obejmują pełen asortyment produktów przewodowych i bezprzewodowych, od punktów dostępowych do elementów sieci szkieletowych, obejmujących każdy obszar sieci.

icon Zapewnij doskonałe doświadczenia użytkownikom urządzeń
Zapewnij doskonałe doświadczenia użytkownikom urządzeń
Zadbaj o najlepsze doświadczenia użytkowników oraz parametry połączenia urządzeń i elementów IoT dzięki informacjom dostarczanym przez SI i algorytmy uczenia maszynowego, a także możliwości dostosowania oczekiwań dotyczących poziomu usług na podstawie danych telemetrycznych dostarczanych przez przełączniki sieciowe.
icon Zmień oblicze IT dzięki wsparciu SI i uczenia maszynowego
Zmień oblicze IT dzięki wsparciu SI i uczenia maszynowego
Spraw, że zarządzanie siecią stanie się prostsze i zautomatyzuj wsparcie użytkowników dzięki zintegrowanemu silnikowi SI o wysokim stopniu autonomii, który jest w stanie samodzielnie rozwiązać problemy, zanim użytkownicy będą je w stanie zauważyć.
icon Zapomnij o ograniczeniach infrastruktury dzięki mikrousługom w chmurze
Zapomnij o ograniczeniach infrastruktury dzięki mikrousługom w chmurze
Buduj elastyczne, skalowalne i niezawodne rozwiązania dzięki architekturze opartej na mikrousługach i chmurze, która łączy w sobie rozwiązania SI i narzędzia do analizy danych, które pozwalają zaspokajać stale zmieniające się wymagania.
icon Zwiększaj wartość dla biznesu dzięki usługom lokalizacji
Zwiększaj wartość dla biznesu dzięki usługom lokalizacji
Zadbaj o rozwój przedsiębiorstwa dzięki uczeniu maszynowemu, zintegrowanym technologiom Internetu rzeczy oraz wirtualnemu BLE, które zmniejszą zapotrzebowanie na sprzęt i dodatkowe oprogramowanie. Zwiększ zaangażowanie użytkowników, śledź położenie zasobów, a także dokładnie analizuj lokalizację w prosty i szybki sposób.

Proszę zlecić niezależne badanie lokalizacji

Otwierają Państwo nową lokalizację? A może chcą Państwo sprawdzić, jak działa Państwa obecna sieć Wi-Fi? Czy regularnie otrzymują Państwo skargi dotyczące Wi-Fi, ale wszystkie statystyki są zielone? W takim razie prosimy zlecić jednemu z naszych inżynierów Wi-Fi przeprowadzenie badania lokalizacji.

Głównym celem badania lokalizacji Wi-Fi jest zrozumienie Państwa wymagań i potrzeb, a następnie ocena i analiza środowiska sieci bezprzewodowej. Pozwoli to określić najlepsze rozmieszczenie punktów dostępowych w celu uzyskania optymalnego zasięgu, siły sygnału i niezawodności zgodnie z Państwa unikalnymi wymaganiami dotyczącymi zasięgu. Robimy to dla nowych lokalizacji z badaniem przedinstalacyjnym, dla istniejących sieci Wi-Fi z badaniem Państwa obecnej instalacji, a także oferujemy badanie predykcyjne, zapewniające cenne spostrzeżenia i kalkulację kosztów na etapie planowania.

Zawsze oferujemy dostosowane do potrzeb badanie lokalizacji Wi-Fi, aby jak najlepiej zmapować Państwa sieć.

Studium przypadku

Lider logistyczny Vervaeke Group usprawnia zarządzanie flotą

„Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z firmą Nomios. Kiedy jej pracownicy zainicjowali projekt, pomogli nam w konfiguracji, implementacji i połączeniu z istniejącą siecią od początku do samego końca. Ponieważ chcieliśmy dokonać segmentacji w sieci dla rozwiązania WiFi, mogliśmy w tym zakresie polegać na pomocy ze strony firmy Nomios”, mówi Mario De Smedt. Dzięki wiedzy i łatwym kontaktom mogliśmy szybko planować aktualizacje wszystkich punktów dostępu i w razie potrzeby przeprowadzać aktualizacje oprogramowania układowego. Zwiększa to naszą elastyczność w miejscu pracy i oszczędza cenny czas.

Placeholder for Lined tanksLined tanks
Partnerzy strategiczni

Nasz ekosystem technologii

Eksperci ds. sieci

Potrzebujesz konsultacji eksperta?

Zapraszamy na krótką rozmowę lub wideokonferencję. Skontaktuj się z nami – porozmawiamy o wyzwaniach związanych z bezpieczeństwem, którym stawiasz czoła, przyjrzymy się bliżej dostawcom, omówimy też Twoje projekty IT. Jesteśmy po to, aby Ci pomóc.

Placeholder for Mirosław SzymczakMirosław Szymczak

Mirosław Szymczak

Business Development Manager,
Nomios Poland

Updates

Aktualności i artykuły na blogu