Bezprzewodowe sieci korporacyjne

Zautomatyzuj, zabezpiecz i usprawnij działanie swoich sieci – niezależnie od tego gdzie jesteś i z jakich urządzeń korzystasz.

Placeholder for Seats large windows view on streetSeats large windows view on street

Nasz zespół doświadczonych inżynierów sieci może pomóc Ci w zaprojektowaniu, budowie i utrzymaniu szybkiej i bezpiecznej sieci opartej na najnowocześniejszych rozwiązaniach technologicznych.

Rozpoczynające się właśnie dziesięciolecie będzie czasem prawdziwej rewolucji w sieciach korporacyjnych, opartej na automatyzacji wykorzystującej SI, przydatnych informacjach operacyjnych, a także elastyczności zapewnianej przez mikrousługi w chmurze. Takie rozwiązania pozwolą na wykorzystanie sztucznej inteligencji i narzędzi do analizy danych w celu zapewniania optymalnych doświadczeń i uproszczenia administracji siecią. Tradycyjne lokalne sieci przewodowe i bezprzewodowe są zbudowane na bazie przestarzałych rozwiązań i architektur, które nie oferują skali, niezawodności i elastyczności pozwalających na zaspokajanie zróżnicowanych potrzeb współczesnych przedsiębiorstw.

Oferujemy sieciowe rozwiązania przewodowe i bezprzewodowe nowej generacji, w tym przełączniki, punkty dostępowe i usługi w chmurze. Dzięki wykorzystaniu tych rozwiązań zespoły IT są w stanie usprawniać swoje działania, a także uprościć procesy rozwiązywania problemów, jednocześnie realizując innowacyjne projekty strategiczne oparte na urządzeniach Internetu rzeczy i usługach lokalizacji.

Korzyści

Bezprzewodowe sieci korporacyjne

Nasze bezpieczne, oparte na sztucznej inteligencji rozwiązania sieciowe dla dużych przedsiębiorstw obejmują pełen asortyment produktów przewodowych i bezprzewodowych, od punktów dostępowych do elementów sieci szkieletowych, obejmujących każdy obszar sieci.

icon Zapewnij doskonałe doświadczenia użytkownikom urządzeń
Zapewnij doskonałe doświadczenia użytkownikom urządzeń
Zadbaj o najlepsze doświadczenia użytkowników oraz parametry połączenia urządzeń i elementów IoT dzięki informacjom dostarczanym przez SI i algorytmy uczenia maszynowego, a także możliwości dostosowania oczekiwań dotyczących poziomu usług na podstawie danych telemetrycznych dostarczanych przez przełączniki sieciowe.
icon Zmień oblicze IT dzięki wsparciu SI i uczenia maszynowego
Zmień oblicze IT dzięki wsparciu SI i uczenia maszynowego
Spraw, że zarządzanie siecią stanie się prostsze i zautomatyzuj wsparcie użytkowników dzięki zintegrowanemu silnikowi SI o wysokim stopniu autonomii, który jest w stanie samodzielnie rozwiązać problemy, zanim użytkownicy będą je w stanie zauważyć.
icon Zapomnij o ograniczeniach infrastruktury dzięki mikrousługom w chmurze
Zapomnij o ograniczeniach infrastruktury dzięki mikrousługom w chmurze
Buduj elastyczne, skalowalne i niezawodne rozwiązania dzięki architekturze opartej na mikrousługach i chmurze, która łączy w sobie rozwiązania SI i narzędzia do analizy danych, które pozwalają zaspokajać stale zmieniające się wymagania.
icon Zwiększaj wartość dla biznesu dzięki usługom lokalizacji
Zwiększaj wartość dla biznesu dzięki usługom lokalizacji
Zadbaj o rozwój przedsiębiorstwa dzięki uczeniu maszynowemu, zintegrowanym technologiom Internetu rzeczy oraz wirtualnemu BLE, które zmniejszą zapotrzebowanie na sprzęt i dodatkowe oprogramowanie. Zwiększ zaangażowanie użytkowników, śledź położenie zasobów, a także dokładnie analizuj lokalizację w prosty i szybki sposób.
Studium przypadku

Lider logistyczny Vervaeke Group usprawnia zarządzanie flotą

„Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z firmą Nomios. Kiedy jej pracownicy zainicjowali projekt, pomogli nam w konfiguracji, implementacji i połączeniu z istniejącą siecią od początku do samego końca. Ponieważ chcieliśmy dokonać segmentacji w sieci dla rozwiązania WiFi, mogliśmy w tym zakresie polegać na pomocy ze strony firmy Nomios”, mówi Mario De Smedt. Dzięki wiedzy i łatwym kontaktom mogliśmy szybko planować aktualizacje wszystkich punktów dostępu i w razie potrzeby przeprowadzać aktualizacje oprogramowania układowego. Zwiększa to naszą elastyczność w miejscu pracy i oszczędza cenny czas.

Placeholder for Lined tanksLined tanks
Partnerzy strategiczni

Nasz ekosystem technologii

Eksperci ds. sieciPotrzebujesz konsultacji eksperta?

Zapraszamy na krótką rozmowę lub wideokonferencję. Skontaktuj się z nami – porozmawiamy o wyzwaniach związanych z bezpieczeństwem, którym stawiasz czoła, przyjrzymy się bliżej dostawcom, omówimy też Twoje projekty IT. Jesteśmy po to, aby Ci pomóc.

Placeholder for Jaroslaw MielcarekJaroslaw Mielcarek

Jarosław Mielcarek

Dyrektor Zarządzający,
Nomios Poland sp. z o.o.

Aktualności i blog