Centra danych i chmurowe

Wdrożenia zoptymalizowanej infrastruktury centrum danych.

Placeholder for Woman working in datacenterWoman working in datacenter
Wstęp

Secure and connected

Od ponad 20 lat zajmujemy się zapewnianiem bezpieczeństwa i łączności w centrach danych. Nasi inżynierowie projektują i zarządzają architekturami, a także rozwiązują złożone problemy związane z bezpieczeństwem i siecią dla dostawców usług chmurowych, centrów danych i dostawców usług hostingowych pierwszej klasy.

Oznacza to, że jesteś w dobrych rękach, gdy myślisz o takich działaniach, jak skalowanie, automatyzacja, migracja do chmury dla swoich klientów i wirtualizacja.

Odciążamy Cię poprzez optymalizację i zarządzanie Twoim centrum danych. Robimy to poprzez porównywanie różnych strategicznych dostawców i sprawdzanie najlepszych architektur.

Dołącz do liderów w branży

Centra danych i dostawcy usług w chmurze, którzy powierzyli nam swoją cyfrową infrastrukturę.
Interxion Logo
Equinix Logo
Digital Realty Logo
Google Logo
True Hosting Logo
Wyzwania dla branży

Czy to brzmi znajomo?

Poruszanie się po złożoności sieci i bezpieczeństwa w centrach danych i branży chmurowej wiąże się z licznymi wyzwaniami, od zapewnienia widoczności po reagowanie na zmieniające się zagrożenia i wymogi zgodności.

Dostosowanie do wymagań widoczności w chmurze

Ciągłe zwiększanie widoczności w środowiskach chmurowych w celu skutecznego identyfikowania i łagodzenia ukrytych zagrożeń bezpieczeństwa.

Radzenie sobie z eskalacją naruszeń danych

Proaktywne wzmacnianie zabezpieczeń przed rosnącym i ewoluującym ryzykiem naruszenia danych w cyfrowym świecie.

Zgodność z przepisami i prywatność danych

Skrupulatnie poruszaj się w labiryncie przepisów i zgodności, dostosowując strategie zarządzania danymi do globalnych standardów.

Optymalizacja projektu sieci i wyboru technologii

Strategicznie dobieraj i wdrażaj projekty i technologie sieciowe, aby sprostać dynamicznym wymaganiom nowoczesnego biznesu.

Niwelowanie różnic w wiedzy specjalistycznej w złożonych architekturach

Aktywne poszukiwanie i integrowanie specjalistycznej wiedzy w celu zarządzania i optymalizacji skomplikowanych architektur IT.

Usprawnianie procesów zarządzania IT

Innowacyjne podejście do zarządzania w celu skuteczniejszego nadzorowania złożonych działań i procesów w środowiskach IT.

Równoważenie TCO z OPEX i CAPEX

Umiejętnie zarządzaj finansowymi aspektami inwestycji IT, koncentrując się na obniżaniu całkowitego kosztu posiadania przy jednoczesnym równoważeniu wydatków operacyjnych i kapitałowych.

Skuteczna realizacja projektów IT na dużą skalę

Podejmowanie wyzwań związanych z dużymi i długoterminowymi projektami IT z precyzją i strategicznym przewidywaniem w celu osiągnięcia trwałego sukcesu.
Polecane rozwiązania

Dostosowane do Twoich potrzeb

Nasza siła leży w elastyczności i skupieniu się na tworzeniu niestandardowych rozwiązań dla naszych klientów. Odkryj, w jakich obszarach możemy wesprzeć Twój zespół IT.

 • Logo Interconnect

  "Pracownicy firmy Nomios są zawsze otwarci na nowe pomysły i innowacje. Dodatkowo nieprzerwanie zapewniają nam wsparcie techniczne. Wybór dostawcy, jakim jest jak firma Nomios, wykracza poza zakres standardowego zamówienia – tu chodzi o uczciwe doradztwo i kreatywne pomysły."

  Placeholder for Jeroen stevens portraitJeroen stevens portrait
  Jeroen Stevens
  Dyrektor ds. technologii / Założyciel
  Interconnect
 • Logo Post Luxembourg

  "Aby stworzyć chmurę telekomunikacyjną dostosowaną do przyszłych potrzeb, nasz zespół IT podjął misję zbudowania jednego z najbardziej zaawansowanych i operacyjnie wydajnych sieciowych centrów danych, z pomocą firmy Nomios."

  Placeholder for Akim ZiadiAkim Ziadi
  Akim Ziadi
  Dyrektor ds. infrastruktury TIK
  Post Luxembourg
 • Logo CM.com

  "Opierając się na swoich doświadczeniach, z pewnością poleciłbym wszystkim skontaktowanie się z przedstawicielami firmy Nomios i poproszenie ich ekspertów o pomoc – naprawdę pomagają w osiągnięciu nieosiągalnego dotąd poziomu."

  Placeholder for Jan SaanJan Saan
  Jan Saan
  Dyrektor ds. technologii
  CM.com
 • Logo Hosting2Go

  "Firma Nomiosod wielu lat pozostaje naszym cenionym partnerem i zaufanym doradcą w kwestiach sieci i bezpieczeństwa."

  Placeholder for Patrick van der linden hosting2goPatrick van der linden hosting2go
  Patrick van der Linden
  Dyrektor zarządzający
  Hosting2Go
Skontaktuj się z nami

Porozmawiaj z naszymi ekspertami

Połączenie doskonałej znajomości branży, zaawansowanych funkcji bezpieczeństwa i metodologii projektowania kierowanych przez człowieka w celu umożliwienia klientom szybkiego i pewnego działania.

Placeholder for Tomasz JurkowskiTomasz Jurkowski

Tomasz Jurkowski

Security Engineer,
Nomios Poland

Updates

Aktualności i artykuły na blogu