Centrum danych i cloud networking

Zadbaj o sprawne działanie i doskonałe doświadczenia użytkowników dzięki nowoczesnemu i zautomatyzowanemu centrum danych.

Placeholder for Yellow bundles nework cablesYellow bundles nework cables

Aby nadążyć za stale rosnącymi ilościami danych, które powodują zwiększone obciążenie sieci, profesjonaliści zajmujący się sieciami muszą nauczyć się zabezpieczać, łączyć, budować i zarządzać nie tylko centrum danych, ale także szerokim krajobrazem środowisk wielochmurowych. Nasze rozwiązania sieciowe dedykowane centrom danych oraz chmurze stanowią prawdziwy przełom w zarządzaniu złożonością, maksymalizowaniu korzyści biznesowych i wdrażaniu procesów w każdym środowisku, w tym w środowiskach opartych na wielu chmurach.

Dzięki takim rozwiązaniom możesz czerpać korzyści z najlepszych praktyk branżowych opartych na wielu zrealizowanych przez nasz zespół projektach.

Czołowi operatorzy centrów danych i dostawcy usług na świecie współpracują z nami, by budować skalowalne i bezpieczne fundamenty cyfrowe swoich usług.
Interxion Logo
Equinix Logo
Digital Realty Logo
North C Datacenters Logo
TWL Kom
Wyzwania

Zmień złożoność w elastyczność

Twój cel: Zmniejsz złożoność sieci, obniż jej koszty i zwiększ jej dostępność. Łatwo powiedzieć, trudniej zrobić.

icon Elastyczność
Elastyczność
W dzisiejszych czasach aplikacje stanowią siłę napędową każdego przedsiębiorstwa, co wymaga ich szybkiego wdrażania w sieciach, bezproblemowego przenoszenia do dowolnych środowisk i szybkiego skalowania – innymi słowy, pełnej elastyczności, która nie będzie oznaczała mniejszego bezpieczeństwa czy utrudnionego dostępu.
icon Dostępność i odzyskiwanie danych po awarii
Dostępność i odzyskiwanie danych po awarii
Współczesne firmy opierają się na aplikacjach i danych, dlatego tak ważne jest to, by łączące je sieci działały bez przerw i awarii, a jednocześnie szybko i aktywnie rozwiązywały problemy i awarie występujące w całym łańcuchu.
icon Bezpieczeństwo
Bezpieczeństwo
Przy nieustannym wzroście popularności wielochmurowych centrów danych sieci zaczynają odgrywać coraz ważniejszą rolę w ochronie reputacji i zasobów przedsiębiorstw. Zabezpieczenie centrum danych i działających w nim aplikacji wymaga kompleksowej strategii, w której bezpieczeństwo jest kluczowym elementem.
icon Multicloud
Multicloud
Wiele firm szuka rozwiązań wielochmurowych, by w ten sposób sprostać nieustannie rosnącemu zapotrzebowaniu na infrastrukturę. W efekcie muszą stawiać czoła nowemu wyzwaniu: istniejąca infrastruktura lokalna musi bezproblemowo współdziałać z publicznymi chmurami, jednocześnie zapewniając zautomatyzowaną łączność sieciową, spójne zarządzanie zasadami, a także prostą obsługę środowisk wielochmurowych.
icon Rezultaty działań
Rezultaty działań
Operatorzy sieci stoją przed wyzwaniem zarządzania zmianami zgodnie z zamierzeniami i budowy prawdziwych sieci IBN, co wymaga pełnej widoczności struktury sieci i możliwości szybkiego rozwiązywania wykrywanych problemów. Sieci stają się coraz ważniejsze dla realizacji misji każdej organizacji, dlatego coraz większego znaczenia dla firm i ich pracowników IT nabiera możliwość zrozumienia wszystkich zdarzeń zachodzących w sieci.
icon Zwrot z inwestycji
Zwrot z inwestycji
Koszt pozostaje jednym z głównych ograniczeń uniemożliwiających wdrażanie najlepszych rozwiązań, dlatego możliwości uzyskania zwrotu z inwestycji pozostają jednym z najważniejszych czynników wpływających na decyzje podejmowane przez decydentów.
Kompleksowy zakres usług

Jesteśmy Twoim nowym najlepszym przyjacielem

Osiąganie sukcesu na rynku cyfrowym wymaga pełnej elastyczności, niezawodności i bezpieczeństwa. Nasz zespół ekspertów pomoże Ci w modernizacji i automatyzacji infrastruktury oraz działania Twojego centrum danych, oferując pełne wsparcie w zakresie projektowania, wdrażania, zarządzania projektami, logistyki i innych obszarów. Dzięki oferowanemu przez nas kompleksowemu zakresowi usług możesz skupić się na strategicznych zadaniach i pozostawić nam resztę.

Nowoczesne i sprawdzone w praktyce koncepcje i metody stanowią podstawę naszych kontraktów, które każdorazowo dostosowujemy do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Co więcej, w naszych usługach wykorzystujemy najlepsze praktyki oparte na podobnych projektach realizowanych na całym świecie. Jasno zdefiniowany biznesplan opracowany z myślą o Twoich celach opisuje działania i organizację usług, kluczowe wskaźniki efektywności, a także działania ukierunkowane na ciągłe doskonalenie.

Placeholder for Young engineer datacenter roomYoung engineer datacenter room
Partnerzy strategiczni

Nasz ekosystem technologii

Studium przypadku

Firma Gamesys usprawnia produkcję gier online dzięki prywatnej chmurze

„Wdrażanie nowych elementów infrastruktury nie zajmuje już kilku dni, teraz wystarczy na to zaledwie kilka godzin”, dodaje Grech. „Automatyzacja konfiguracji infrastruktury to ogromna korzyść z punktu widzenia programistów”. Automatyzacja umożliwia programistom firmy Gamesys skupienie się na wdrażaniu nowych funkcji dla użytkowników platform takich jak Jackpotjoy, Virgin Games oraz pozostałych stron internetowych z grami obsługiwanych przez firmę. „Dzięki nowym rozwiązaniom drastycznie uległ skróceniu czas wprowadzania nowych rozwiązań na rynek oraz czas ich realizacji od pomysłu, aż do wdrożenia w środowisku produkcyjnym”, twierdzi Grech. Zespół programistyczny z zadowoleniem przyjął elastyczność zapewnianą przez podejście NetOps. „Byliśmy w stanie dać programistom kontrolę, której zawsze chcieli”, mówi Grech.

Placeholder for Gamesys breakout areaGamesys breakout area
Skontaktuj się z nami

Chcesz dowiedzieć się więcej na ten temat?

Nasi eksperci i opiekunowie handlowi są do Twojej dyspozycji. Zostaw swoje dane, a my wkrótce się z Tobą skontaktujemy.

Zadzwoń teraz
Placeholder for Portrait of french manPortrait of french man
Updates

Aktualności i artykuły na blogu