Managed network services

Zwiększ dostępność i obniż koszty dzięki usługom zarządzanym, które upraszczają i automatyzują sieci.

Placeholder for NGFW 2024NGFW 2024
Wstęp

Zarządzaj firmą, nie siecią.

Czas jest najcenniejszym zasobem, jaki posiadasz. Powierzając nam zarządzanie siecią Twojego przedsiębiorstwa, sprawisz, że Twój zespół IT będzie mógł poświęcić więcej czasu kwestiom najważniejszym. Jako zaufany partner z wieloletnim doświadczeniem w zakresie zarządzania sieciami na całym świecie dokładamy wszelkich starań, by Twoje sieci działały szybko i stabilnie, a wszystkie technologie były dostosowane do najnowszych standardów.

Zarządzane usługi sieciowe

Wysoka wydajność i dostępność w sieciach opartych na rozwiązaniach wielu producentów

Zmaksymalizuj korzyści płynące z hybrydowego modelu IT, by osiągać swoje cele. Dzięki naszemu rozległemu doświadczeniu i znajomości branży, a także partnerstwom strategicznym z dostawcami rozwiązań, jesteśmy w stanie projektować i budować sieci firmowe, a także zarządzać nimi w sposób gwarantujący maksymalizację zysków. Zapewniamy wykwalifikowanych pracowników, zautomatyzowane procesy i narzędzia do zarządzania gwarantujące stały poziom usług oraz oparte na danych informacje i wskazówki dotyczące zarządzania. Połączenie tych możliwości gwarantuje wysoką wydajność i dostępność. Wszystko to dzięki połączeniu sieci definiowanych programowo i innych technologii w ramach infrastruktur opartych na rozwiązaniach wielu producentów.

Placeholder for Network engineer datacenterNetwork engineer datacenter
Cechy i zalety

Spokój i możliwość skupienia się na swoim biznesie

Skorzystaj z pomocy naszych zespołów sieciowych. Nasze supernowoczesne centra operacyjne sieci (NOC) oferują całodobowe wsparcie w ramach zarządzanych usług sieciowych. Wdrażaj nowe technologie w ramach procesów integracji i zarządzania sieciami.

icon Monitorowanie i zarządzanie siecią 24/7
Monitorowanie i zarządzanie siecią 24/7
Ciągłe monitorowanie środowiska • Analiza i korelacja zdarzeń w czasie rzeczywistym • Zarządzanie reagowaniem na incydenty • Dostosowany do potrzeb proces eskalacji • Analitycy w europejskich NOC
icon Przegląd stanu sieci i sprawozdania
Przegląd stanu sieci i sprawozdania
Kompleksowe informacje na temat stanu sieci • Regularne sprawozdania i praktyczne zalecenia • Narzędzia do analizy sieci umożliwiające śledzenie i pomiar stopy zwrotu z inwestycji • Wskazówki dotyczące strategii zarządzania ryzykiem • Lepsze dopasowanie strategii sieciowej i celów biznesowych przedsiębiorstwa w celu zapewnienia płynnego działania
icon Dedykowany zespół ekspertów sieciowych
Dedykowany zespół ekspertów sieciowych
Możliwość rozszerzenia wewnętrznego zespołu IT o naszych certyfikowanych ekspertów zajmujących się sieciami • Niezrównana wiedza, doświadczenie i najlepsze praktyki • Specjaliści przypisani na stałe do Twojej organizacji
icon Supernowoczesne technologie sieciowe
Supernowoczesne technologie sieciowe
Zarządzanie siecią i raporty oparte na sztucznej inteligencji i uczeniu maszynowym • Bezpośrednie wsparcie ze strony wiodących dostawców rozwiązań sieciowych • Bezproblemowa integracja z istniejącą infrastrukturą • Płynna konfiguracja i usprawnienie procesów • Koniec z długotrwałą konfiguracją i dostrajaniem narzędzi
icon Modułowa struktura zapewniająca maksymalną elastyczność
Modułowa struktura zapewniająca maksymalną elastyczność
Możliwość dostosowania naszych usług sieciowych do potrzeb i specyfiki działalności przedsiębiorstwa • Skonsolidowane zarządzanie siecią z poziomu jednego portalu
icon Większy zwrot z inwestycji i oszczędność czasu
Większy zwrot z inwestycji i oszczędność czasu
Nie musisz zatrudniać własnych ekspertów sieciowych • Nie musisz inwestować w drogie technologie • Nie tracisz czasu na przeglądanie logów • Możesz przeznaczyć czas na ważniejsze priorytety • Oddaj swoją sieć w dobre ręce
Portfolio

Elastyczna i zróżnicowana oferta

Wykorzystując naszą wiedzę, doświadczenie i umiejętności w zakresie zarządzanych usług sieciowych, pozwalamy Twojej organizacji w pełni wykorzystać możliwości nowoczesnych usług i technologii. Oferujemy kompleksowe zarządzanie siecią – od centrum danych, aż po urządzenia końcowe.

Zarządzanie sieciami LAN

Zarządzanie sieciami WLAN

Zarządzanie sieciami SD-WAN

Zarządzanie sieciami SD-Branch

Zarządzanie sieciami w centrach danych

Zarządzanie sieciami w chmurze

Zarządzanie sieciami optycznymi

Zarządzanie sieciami szkieletowymi

Zarządzanie sieciami LTE

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Wiele przedsiębiorstw dąży obecnie do zlecenia obsługi części lub całości swoich sieci zaufanemu partnerowi – dostawcy zarządzanych usług sieciowych. Zarządzane usługi sieciowe stanowią model usług oferowanych przez dostawców usług sieciowych w zakresie projektowania, budowania i monitorowania rozwiązań sieciowych, a także ich bieżącej obsługi.

W miarę coraz szerszych inwestycji w transformację cyfrową, które pozwalają budować przewagę nad konkurencją i umożliwiają rozwój, zarządzanie i skalowanie sieci staje się kluczowym priorytetem. Sytuacja na rynku sieci zmieniła się nie do poznania w ciągu ostatnich kilku lat, co wymusza na przedsiębiorstwach konieczność dotrzymania kroku nieustającym zmianom technologicznym. Powierzenie sieci w ręce zaufanego partnera pozwala organizacjom osiągnąć ten cel, dzięki czemu mogą skupić się na najważniejszych obszarach swojej działalności.

Dostawcy zarządzanych usług sieciowych zapewniają dostęp do wielu zróżnicowanych specjalistów zajmujących się między innymi wdrażaniem nowych rozwiązań, architekturą sieci, usługami, inżynierią, wsparciem, zarządzaniem projektami i obsługą klienta. Ponadto oferujemy możliwości skorzystania z doświadczenia innych ekspertów, w zależności od indywidualnych potrzeb danego przedsiębiorstwa.

Powiązane rozwiązania

Dostosowane do Twoich potrzeb

Nasza siła leży w elastyczności i skupieniu się na tworzeniu niestandardowych rozwiązań dla naszych klientów. Odkryj, w jakich obszarach możemy wesprzeć Twój zespół IT.

Usługi zarządzane

Skontaktuj się z naszym zespołem ds. usług zarządzanych

Pozwól nam zająć się najtrudniejszymi zadaniami i skup się na strategii rozwoju. Nasz zespół ekspertów zajmujących się usługami zarządzanymi z przyjemnością odpowie na wszystkie pytania. Zadzwoń do nas lub zostaw wiadomość.

Placeholder for Jordan CTAJordan CTA
Updates

Aktualności i artykuły na blogu