Prawo i konsulting

Ochrona cennych aktywów i zabezpieczenie integralności.

Placeholder for Legal two lawyers walkingLegal two lawyers walking
Wstęp

Secure and connected

Ochrona danych klientów jest prawdopodobnie jednym z Twoich głównych priorytetów. I nie bez powodu. Firmy prawnicze i konsultingowe są często celem cyberprzestępców, którzy próbują uzyskać dostęp do poufnych i wrażliwych informacji.

Phishing, na przykład, nadal pozostaje problemem, który staje się coraz bardziej uciążliwy. Szkolenie pracowników i tworzenie spójnej świadomości tych działań jest zatem kluczowe dla Twojej organizacji. Utrzymanie silnego nadzoru nad tym i innymi zagrożeniami cybernetycznymi wymaga wykwalifikowanej siły roboczej, która nie zawsze jest łatwo dostępna.

Możemy pomóc Ci w dodaniu eksperckich zasobów do Twojego zespołu i ocenić ryzyko zagrożeń cybernetycznych dla Twojej firmy oraz zaproponować odpowiednie rozwiązania długoterminowe.

Wyzwania dla branży

Czy to brzmi znajomo?

  • Zapewnienie zgodności z wymogami dotyczącymi danych i bezpieczeństwa cybernetycznego
  • Szkolenie pracowników w zakresie rozpoznawania i zgłaszania phishingu oraz innych ataków
  • Ochrona poufnych i wartościowych danych
  • Identyfikowanie i rozwiązywanie luk w zabezpieczeniach serwerów
  • Uzyskiwanie nadzoru nad całą infrastrukturą IT
  • Wdrażanie i utrzymywanie solidnych najlepszych praktyk i procesów
Polecane rozwiązania

Dostosowane do Twoich potrzeb

Nasza siła leży w elastyczności i skupieniu się na tworzeniu niestandardowych rozwiązań dla naszych klientów. Odkryj, w jakich obszarach możemy wesprzeć Twój zespół IT.

Klienci

Dołącz do liderów w branży

Firmy prawnicze i konsultingowe, które powierzyły nam swoją infrastrukturę cyfrową. Nomios pomaga zespołom IT wprowadzać innowacje i dostarcza wartość biznesową.

.
Travers Smith Logo
Deloitte Logo
MARK Logo
Pw C Logo
Intertrust
EY Logo
Studium przypadku

Firma prawnicza Travers Smith poprawia bezpieczeństwo i zarządzanie siecią rdzeniową

Oczekiwania pracowników i klientów zmieniają się, czego doświadczają zwłaszcza kancelarie prawne. Nowi użytkownicy często żądają możliwości współpracy bez względu na lokalizację. Chcą działać elastycznie, np. w domu, biurze, kawiarni czy poczekalni na lotnisku. Z kolei współcześni klienci nie mogą obyć się bez aktualnych wiadomości, udostępniania informacji w czasie rzeczywistym oraz konsultowania różnych kwestii z własnymi działami prawnymi za pośrednictwem najnowocześniejszych aplikacji.

W Travers Smith zdecydowanie dało się odczuć, jak wszystkie powyższe problemy wywierają znaczną presję na istniejącej infrastrukturze sieciowej oraz wewnętrznych zasobach technologicznych. Firma chciała wdrożyć nowe narzędzia do komunikacji i współpracy poprawiające jakość obsługi. Tak właśnie narodziła się potrzeba nawiązania relacji biznesowej z partnerem technologicznym, którego rolą miałoby być przeprowadzenie kancelarii przez modernizację sieci.

Placeholder for Travers Smith officeTravers Smith office
Skontaktuj się z nami

Porozmawiaj z naszymi ekspertami

Połączenie doskonałej znajomości branży, zaawansowanych funkcji bezpieczeństwa i metodologii projektowania kierowanych przez człowieka w celu umożliwienia klientom szybkiego i pewnego działania.

Placeholder for Przemysław PięcekPrzemysław Pięcek

Przemysław Pięcek

Solutions Architect,
Nomios Poland sp. z o.o.

Updates

Aktualności i artykuły na blogu