Prawo i konsulting

Ochrona cennych aktywów i integralności przy jednoczesnym tworzeniu otwartej i połączonej organizacji. Nasza rozległa wiedza może pomóc organizacjom odkryć możliwości i zrozumieć trendy, które mogą pobudzić nowy wzrost.

Placeholder for Legal two lawyers walkingLegal two lawyers walking
Wstęp

Secure and connected

Ochrona danych klientów jest prawdopodobnie jednym z Twoich głównych priorytetów. I nie bez powodu. Firmy prawnicze i konsultingowe są często celem cyberprzestępców, którzy próbują uzyskać dostęp do poufnych i wrażliwych informacji.

Phishing, na przykład, nadal pozostaje problemem, który staje się coraz bardziej uciążliwy. Szkolenie pracowników i tworzenie spójnej świadomości tych działań jest zatem kluczowe dla Twojej organizacji. Utrzymanie silnego nadzoru nad tym i innymi zagrożeniami cybernetycznymi wymaga wykwalifikowanej siły roboczej, która nie zawsze jest łatwo dostępna.

Możemy pomóc Ci w dodaniu eksperckich zasobów do Twojego zespołu i ocenić ryzyko zagrożeń cybernetycznych dla Twojej firmy oraz zaproponować odpowiednie rozwiązania długoterminowe.

Dołącz do liderów w branży

Firmy prawnicze i konsultingowe, które powierzyły nam swoją infrastrukturę cyfrową. Nomios pomaga zespołom IT wprowadzać innowacje i dostarcza wartość biznesową.

Travers Smith Logo
Deloitte Logo
MARK Logo
Pw C Logo
Intertrust
EY Logo
Wyzwania dla branży

Czy to brzmi znajomo?

Każde z tych wyzwań wymaga strategicznego podejścia łączącego technologię, politykę i ciągłą czujność, aby zapewnić łączność sieciową i bezpieczeństwo na najwyższym poziomie.

Poufność danych

Ochrona wrażliwych informacji o klientach i cennych danych przed ewoluującymi zagrożeniami cybernetycznymi.

Złożoność przepisów

Poruszanie się i przestrzeganie coraz bardziej złożonego krajobrazu przepisów prawnych.

Decyzje dotyczące sieci i technologii

Wybór odpowiednich technologii i projektowanie efektywnych sieci dostosowanych do potrzeb prawnych i doradczych.

Niedobór specjalistów

Rozwiązanie problemu niedoboru wykwalifikowanej siły roboczej do zarządzania złożoną infrastrukturą technologiczną.

Wdrażanie najlepszych praktyk

Zapewnienie ciągłej aktualizacji i przestrzegania najlepszych praktyk i procesów w zakresie bezpieczeństwa danych i poufności klientów.

Wyzwania związane z wykorzystaniem chmury

Pokonywanie barier w celu pełnego wykorzystania możliwości chmury w zakresie wydajności i skalowalności, przy jednoczesnym zapewnieniu bezpieczeństwa i zgodności z przepisami.

Zdalny dostęp i mobilność

Zapewnienie bezpiecznego i niezawodnego zdalnego dostępu dla pracowników jest wyzwaniem w erze zwiększonej pracy zdalnej.

Wydajność i niezawodność sieci

Utrzymanie wysokiej wydajności sieci ma kluczowe znaczenie dla wydajnej pracy i obsługi klienta.

Firma prawnicza Travers Smith poprawia bezpieczeństwo i zarządzanie siecią rdzeniową

Oczekiwania pracowników i klientów zmieniają się, czego doświadczają zwłaszcza kancelarie prawne. Nowi użytkownicy często żądają możliwości współpracy bez względu na lokalizację. Chcą działać elastycznie, np. w domu, biurze, kawiarni czy poczekalni na lotnisku. Z kolei współcześni klienci nie mogą obyć się bez aktualnych wiadomości, udostępniania informacji w czasie rzeczywistym oraz konsultowania różnych kwestii z własnymi działami prawnymi za pośrednictwem najnowocześniejszych aplikacji.

W Travers Smith zdecydowanie dało się odczuć, jak wszystkie powyższe problemy wywierają znaczną presję na istniejącej infrastrukturze sieciowej oraz wewnętrznych zasobach technologicznych. Firma chciała wdrożyć nowe narzędzia do komunikacji i współpracy poprawiające jakość obsługi. Tak właśnie narodziła się potrzeba nawiązania relacji biznesowej z partnerem technologicznym, którego rolą miałoby być przeprowadzenie kancelarii przez modernizację sieci.

Placeholder for Travers Smith OfficeTravers Smith Office
Studium przypadku
Polecane rozwiązania

Dostosowane do Twoich potrzeb

Nasza siła leży w elastyczności i skupieniu się na tworzeniu niestandardowych rozwiązań dla naszych klientów. Odkryj, w jakich obszarach możemy wesprzeć Twój zespół IT.

Skontaktuj się z nami

Porozmawiaj z naszymi ekspertami

Połączenie doskonałej znajomości branży, zaawansowanych funkcji bezpieczeństwa i metodologii projektowania kierowanych przez człowieka w celu umożliwienia klientom szybkiego i pewnego działania.

Placeholder for Aleks Łapiński szare portetAleks Łapiński szare portet

Aleksander Łapiński

Solutions Architect,
Nomios Poland

Updates

Aktualności i artykuły na blogu