Telekomunikacja

Skuteczne rozwiązania dla złożonych wyzwań biznesowych w branży telco.

Placeholder for Japanese man laughing with phoneJapanese man laughing with phone
Wstęp

Secure and connected

Dostawcy usług, tacy jak firmy telekomunikacyjne, kablowe, satelitarne i internetowe, polegają na nas, aby poszerzyć swój zasięg w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań technologicznych swoim klientom na całym świecie. Polegają na naszym doświadczeniu przy wprowadzaniu na rynek wiodącego portfolio rozwiązań w zakresie bezpieczeństwa, współpracy, infrastruktury sieciowej, centrów danych i chmur obliczeniowych.

Nasi specjaliści z branży telekomunikacyjnej oferują wgląd i narzędzia, które pomogą Twojej firmie zidentyfikować nowe możliwości, zmaksymalizować wzrost i uniknąć potencjalnych pułapek. Od mobilnych sieci szerokopasmowych, poprzez infrastrukturę sieciową, aż po ewolucję urządzeń - zapewniamy dostęp do profesjonalistów posiadających znaczne, praktyczne doświadczenie i jesteśmy zdeterminowani, aby dostarczyć skuteczne rozwiązania. Niezależnie od wyzwań biznesowych, przed którymi stoisz.

Wyzwania dla branży

Czy to brzmi znajomo?

 • Unowocześnianie dużych, starszych infrastruktur IT za pomocą specjalistycznych systemów
 • Obsługa złożoności operacyjnej i zarządzanie poziomem wiedzy zespołów IT
 • Zabezpieczanie wrażliwych danych i własności intelektualnej
 • Zarządzanie ryzykiem związanym z bezpieczeństwem urządzeń Internetu rzeczy
 • Wykrywanie naruszeń i reagowanie na nie
 • Nadążanie za popytem na usługi przewodowe i bezprzewodowe
 • Obniżanie całkowitego kosztu posiadania (TCO) oraz równoważenie wydatków operacyjnych i inwestycyjnych
 • Identyfikacja zagrożonych aktywów
 • Wyzwania związane z pomyślną realizacją dużych i długoterminowych projektów IT
Polecane rozwiązania

Dostosowane do Twoich potrzeb

Nasza siła leży w elastyczności i skupieniu się na tworzeniu niestandardowych rozwiązań dla naszych klientów. Odkryj, w jakich obszarach możemy wesprzeć Twój zespół IT.

Klienci

Dołącz do liderów w branży

Firmy telekomunikacyjne, które powierzyły nam swoją infrastrukturę cyfrową.

Liberty Global Logo
Talk Talk Logo
Orange Logo
Vodafone Logo
T Mobile Logo
Dust Mobile
Studium przypadku

Post Luxembourg automatyzuje dostarczanie usług 5G, wideo i w chmurze

Post Luxembourg, jako największy krajowy dostawca usług telekomunikacyjnych w Luksemburgu, zaspokaja potrzeby w zakresie łączności cyfrowej zarówno klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Firma Post to największy dostawca usług telekomunikacyjnych w Luksemburgu i największy gracz na rynku. Oznacza to, że jako lider w dziedzinie technologii informacyjno-komunikacyjnych chce stale utrzymywać pozycję lidera, szczególnie jeśli chodzi o uruchamianie usług 5G. Post współpracuje z ekspertami z firmy Nomios, aby zapewnić szybkie i bezpieczne wdrożenie nowych usług poprzez rozbudowaną infrastrukturę.

Placeholder for Post luxembourgPost luxembourg
 • Logo T-Mobile

  "Dzięki współpracy z firmą Nomios jesteśmy w stanie stworzyć silny i różnorodny zespół, który wprowadza zmiany oraz umożliwia przystosowanie naszej sieci i platform informatycznych. Dzięki tej strategii dążymy do poprawy jakości obsługi klienta i wizerunku T-Mobile."

  Placeholder for Kim larsen tmobileKim larsen tmobile
  Kim Larsen
  Dyrektor ds. technologii
  T-Mobile
 • Logo Telenet

  "W zintegrowanych sieciach takich jak nasza, możliwość zarządzania dostępem urządzeń do naszej sieci jest nieodzowna. Firma Nomios odkryła i zrealizowała naszą potrzebę wdrożenia rozwiązania EIR nowej generacji, które pozwoliło nam na rozszerzenie naszych możliwości w zakresie zarządzania urządzeniami oraz poprawę bezpieczeństwa, dzięki czemu jesteśmy w stanie obsługiwać więcej rodzajów urządzeń we wszystkich sieciach."

  Placeholder for Luk bruynseelsLuk bruynseels
  Luk Bruynseels
  Wiceprezes ds. technologii mobilnych
  Telenet
 • Logo MML Telecom

  "Nawiązaliśmy partnerstwo z firmą Nomios, która oferuje nam swoje wsparcie w zakresie bezpiecznych i zarządzanych usług sieciowych dla sektora publicznego i organizacji opieki zdrowotnej. Dotychczasowe doświadczenia pozwalają nam stwierdzić, że ich podejście jest niezwykle elastyczne i skupione na potrzebach klienta. Zespół firmy Nomios stale wykazuje się zaawansowaną wiedzą techniczną i doświadczeniem, a także dokładnym zrozumieniem potrzeb naszych klientów – co więcej, potrafi zaspokoić je w 110%."

  Placeholder for James coughlanJames coughlan
  James Coughlan
  Dyrektor ds. handlowych – sektor publiczny
  MML Telecom

Skontaktuj się z namiPorozmawiaj z naszymi ekspertami

Połączenie doskonałej znajomości branży, zaawansowanych funkcji bezpieczeństwa i metodologii projektowania kierowanych przez człowieka w celu umożliwienia klientom szybkiego i pewnego działania.

Placeholder for Jaroslaw MielcarekJaroslaw Mielcarek

Jarosław Mielcarek

Dyrektor Zarządzający,
Nomios Poland sp. z o.o.

Aktualności i blog