Telekomunikacja

Skuteczne rozwiązania dla złożonych wyzwań biznesowych w branży telco.

Placeholder for Japanese man laughing with phoneJapanese man laughing with phone
Wstęp

Secure and connected

Dostawcy usług, tacy jak firmy telekomunikacyjne, kablowe, satelitarne i internetowe, polegają na nas, aby poszerzyć swój zasięg w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań technologicznych swoim klientom na całym świecie. Polegają na naszym doświadczeniu przy wprowadzaniu na rynek wiodącego portfolio rozwiązań w zakresie bezpieczeństwa, współpracy, infrastruktury sieciowej, centrów danych i chmur obliczeniowych.

Nasi specjaliści z branży telekomunikacyjnej oferują wgląd i narzędzia, które pomogą Twojej firmie zidentyfikować nowe możliwości, zmaksymalizować wzrost i uniknąć potencjalnych pułapek. Od mobilnych sieci szerokopasmowych, poprzez infrastrukturę sieciową, aż po ewolucję urządzeń - zapewniamy dostęp do profesjonalistów posiadających znaczne, praktyczne doświadczenie i jesteśmy zdeterminowani, aby dostarczyć skuteczne rozwiązania. Niezależnie od wyzwań biznesowych, przed którymi stoisz.

Wyzwania dla branży

Czy to brzmi znajomo?

 • Unowocześnianie dużych, starszych infrastruktur IT za pomocą specjalistycznych systemów
 • Obsługa złożoności operacyjnej i zarządzanie poziomem wiedzy zespołów IT
 • Zabezpieczanie wrażliwych danych i własności intelektualnej
 • Zarządzanie ryzykiem związanym z bezpieczeństwem urządzeń Internetu rzeczy
 • Wykrywanie naruszeń i reagowanie na nie
 • Nadążanie za popytem na usługi przewodowe i bezprzewodowe
 • Obniżanie całkowitego kosztu posiadania (TCO) oraz równoważenie wydatków operacyjnych i inwestycyjnych
 • Identyfikacja zagrożonych aktywów
 • Wyzwania związane z pomyślną realizacją dużych i długoterminowych projektów IT
Polecane rozwiązania

Dostosowane do Twoich potrzeb

Nasza siła leży w elastyczności i skupieniu się na tworzeniu niestandardowych rozwiązań dla naszych klientów. Odkryj, w jakich obszarach możemy wesprzeć Twój zespół IT.

Klienci

Dołącz do liderów w branży

Firmy telekomunikacyjne, które powierzyły nam swoją infrastrukturę cyfrową.
Liberty Global Logo
Talk Talk Logo
Orange Logo
Vodafone Logo
Odido
Dust Mobile
Studium przypadku

Post Luxembourg automatyzuje dostarczanie usług 5G, wideo i w chmurze

Post Luxembourg, jako największy krajowy dostawca usług telekomunikacyjnych w Luksemburgu, zaspokaja potrzeby w zakresie łączności cyfrowej zarówno klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Firma Post to największy dostawca usług telekomunikacyjnych w Luksemburgu i największy gracz na rynku. Oznacza to, że jako lider w dziedzinie technologii informacyjno-komunikacyjnych chce stale utrzymywać pozycję lidera, szczególnie jeśli chodzi o uruchamianie usług 5G. Post współpracuje z ekspertami z firmy Nomios, aby zapewnić szybkie i bezpieczne wdrożenie nowych usług poprzez rozbudowaną infrastrukturę.

Placeholder for Post luxembourgPost luxembourg
 • Logo Odido

  "Dzięki współpracy z firmą Nomios jesteśmy w stanie stworzyć silny i różnorodny zespół, który wprowadza zmiany oraz umożliwia przystosowanie naszej sieci i platform informatycznych. Dzięki tej strategii dążymy do poprawy jakości obsługi klienta i wizerunku Odido."

  Placeholder for Kim larsen tmobileKim larsen tmobile
  Kim Larsen
  Dyrektor ds. technologii
  Odido
 • Logo Telenet

  "W zintegrowanych sieciach takich jak nasza, możliwość zarządzania dostępem urządzeń do naszej sieci jest nieodzowna. Firma Nomios odkryła i zrealizowała naszą potrzebę wdrożenia rozwiązania EIR nowej generacji, które pozwoliło nam na rozszerzenie naszych możliwości w zakresie zarządzania urządzeniami oraz poprawę bezpieczeństwa, dzięki czemu jesteśmy w stanie obsługiwać więcej rodzajów urządzeń we wszystkich sieciach."

  Placeholder for Luk bruynseelsLuk bruynseels
  Luk Bruynseels
  Wiceprezes ds. technologii mobilnych
  Telenet
 • Logo MML Telecom

  "Nawiązaliśmy partnerstwo z firmą Nomios, która oferuje nam swoje wsparcie w zakresie bezpiecznych i zarządzanych usług sieciowych dla sektora publicznego i organizacji opieki zdrowotnej. Dotychczasowe doświadczenia pozwalają nam stwierdzić, że ich podejście jest niezwykle elastyczne i skupione na potrzebach klienta. Zespół firmy Nomios stale wykazuje się zaawansowaną wiedzą techniczną i doświadczeniem, a także dokładnym zrozumieniem potrzeb naszych klientów – co więcej, potrafi zaspokoić je w 110%."

  Placeholder for James coughlanJames coughlan
  James Coughlan
  Dyrektor ds. handlowych – sektor publiczny
  MML Telecom
Skontaktuj się z nami

Porozmawiaj z naszymi ekspertami

Połączenie doskonałej znajomości branży, zaawansowanych funkcji bezpieczeństwa i metodologii projektowania kierowanych przez człowieka w celu umożliwienia klientom szybkiego i pewnego działania.

Placeholder for Marcin BorsukMarcin Borsuk

Marcin Borsuk

Security Expert,
Nomios Poland sp. z o.o.

Updates

Aktualności i artykuły na blogu