Telekomunikacja

Skuteczne rozwiązania dla złożonych wyzwań biznesowych w branży telco.

Placeholder for Japanese man laughing with phoneJapanese man laughing with phone
Wstęp

Secure and connected

Dostawcy usług, tacy jak firmy telekomunikacyjne, kablowe, satelitarne i internetowe, polegają na nas, aby poszerzyć swój zasięg w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań technologicznych swoim klientom na całym świecie. Polegają na naszym doświadczeniu przy wprowadzaniu na rynek wiodącego portfolio rozwiązań w zakresie bezpieczeństwa, współpracy, infrastruktury sieciowej, centrów danych i chmur obliczeniowych.

Nasi specjaliści z branży telekomunikacyjnej oferują wgląd i narzędzia, które pomogą Twojej firmie zidentyfikować nowe możliwości, zmaksymalizować wzrost i uniknąć potencjalnych pułapek. Od mobilnych sieci szerokopasmowych, poprzez infrastrukturę sieciową, aż po ewolucję urządzeń - zapewniamy dostęp do profesjonalistów posiadających znaczne, praktyczne doświadczenie i jesteśmy zdeterminowani, aby dostarczyć skuteczne rozwiązania. Niezależnie od wyzwań biznesowych, przed którymi stoisz.

Dołącz do liderów w branży

Firmy telekomunikacyjne, które powierzyły nam swoją infrastrukturę cyfrową.
Liberty Global Logo
Talk Talk Logo
Orange Logo
Vodafone Logo
Odido
Dust Mobile
Wyzwania dla branży

Czy to brzmi znajomo?

Wyzwania te podkreślają znaczenie innowacyjnych rozwiązań w zakresie sieci i cyberbezpieczeństwa, uwypuklając potrzebę posiadania specjalistycznej wiedzy w obszarach takich jak SASE, Zero Trust i XDR.

Modernizacja starszych systemów IT

Modernizacja starych, złożonych infrastruktur IT za pomocą nowych technologii wiąże się z poważnymi wyzwaniami integracyjnymi.

Zarządzanie złożonością operacyjną

Ciągłe aktualizowanie wiedzy zespołów IT i zarządzanie złożonymi operacjami jest coraz bardziej wymagające.

Bezpieczeństwo danych i własności intelektualnej

Ochrona wrażliwych danych i własności intelektualnej pozostaje krytycznym i ciągłym problemem.

Zagrożenia dla bezpieczeństwa IoT

Niezbędne jest zabezpieczenie rosnącej liczby mniej bezpiecznych urządzeń IoT przed lukami w zabezpieczeniach.

Wykrywanie naruszeń i reagowanie na nie

Szybka identyfikacja i skuteczna reakcja na naruszenia bezpieczeństwa ma kluczowe znaczenie dla zminimalizowania ich skutków.

Popyt na usługi łączności

Równoważenie rosnącego zapotrzebowania na wysokiej jakości usługi przewodowe i bezprzewodowe stanowi wyzwanie dla istniejącej infrastruktury.

Obniżenie całkowitego kosztu posiadania i równowaga finansowa

Strategiczne obniżanie całkowitego kosztu posiadania przy jednoczesnym zarządzaniu wydatkami operacyjnymi i kapitałowymi ma kluczowe znaczenie.

Realizacja projektów IT

Skuteczne zarządzanie długoterminowymi projektami IT na dużą skalę stanowi poważne wyzwanie logistyczne i związane z zasobami.

Post Luxembourg automatyzuje dostarczanie usług 5G, wideo i w chmurze

Post Luxembourg, jako największy krajowy dostawca usług telekomunikacyjnych w Luksemburgu, zaspokaja potrzeby w zakresie łączności cyfrowej zarówno klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Firma Post to największy dostawca usług telekomunikacyjnych w Luksemburgu i największy gracz na rynku. Oznacza to, że jako lider w dziedzinie technologii informacyjno-komunikacyjnych chce stale utrzymywać pozycję lidera, szczególnie jeśli chodzi o uruchamianie usług 5G. Post współpracuje z ekspertami z firmy Nomios, aby zapewnić szybkie i bezpieczne wdrożenie nowych usług poprzez rozbudowaną infrastrukturę.

Placeholder for Post luxembourgPost luxembourg
Studium przypadku
Polecane rozwiązania

Dostosowane do Twoich potrzeb

Nasza siła leży w elastyczności i skupieniu się na tworzeniu niestandardowych rozwiązań dla naszych klientów. Odkryj, w jakich obszarach możemy wesprzeć Twój zespół IT.

 • Logo Odido

  "Dzięki współpracy z firmą Nomios jesteśmy w stanie stworzyć silny i różnorodny zespół, który wprowadza zmiany oraz umożliwia przystosowanie naszej sieci i platform informatycznych. Dzięki tej strategii dążymy do poprawy jakości obsługi klienta i wizerunku Odido."

  Placeholder for Kim larsen tmobileKim larsen tmobile
  Kim Larsen
  Dyrektor ds. technologii
  Odido
 • Logo Telenet

  "W zintegrowanych sieciach takich jak nasza, możliwość zarządzania dostępem urządzeń do naszej sieci jest nieodzowna. Firma Nomios odkryła i zrealizowała naszą potrzebę wdrożenia rozwiązania EIR nowej generacji, które pozwoliło nam na rozszerzenie naszych możliwości w zakresie zarządzania urządzeniami oraz poprawę bezpieczeństwa, dzięki czemu jesteśmy w stanie obsługiwać więcej rodzajów urządzeń we wszystkich sieciach."

  Placeholder for Luk bruynseelsLuk bruynseels
  Luk Bruynseels
  Wiceprezes ds. technologii mobilnych
  Telenet
 • Logo MML Telecom

  "Nawiązaliśmy partnerstwo z firmą Nomios, która oferuje nam swoje wsparcie w zakresie bezpiecznych i zarządzanych usług sieciowych dla sektora publicznego i organizacji opieki zdrowotnej. Dotychczasowe doświadczenia pozwalają nam stwierdzić, że ich podejście jest niezwykle elastyczne i skupione na potrzebach klienta. Zespół firmy Nomios stale wykazuje się zaawansowaną wiedzą techniczną i doświadczeniem, a także dokładnym zrozumieniem potrzeb naszych klientów – co więcej, potrafi zaspokoić je w 110%."

  Placeholder for James coughlanJames coughlan
  James Coughlan
  Dyrektor ds. handlowych – sektor publiczny
  MML Telecom
Skontaktuj się z nami

Porozmawiaj z naszymi ekspertami

Połączenie doskonałej znajomości branży, zaawansowanych funkcji bezpieczeństwa i metodologii projektowania kierowanych przez człowieka w celu umożliwienia klientom szybkiego i pewnego działania.

Placeholder for Male7Male7

Dominik Łyniewski

Software Pre-Sales Engineer,
Trellix,

Updates

Aktualności i artykuły na blogu