Managed security services

Zwiększ poziom bezpieczeństwa, jednocześnie zmniejszając obciążenie zespołu IT dzięki doświadczonemu partnerowi.

Placeholder for Developers behind screensDevelopers behind screens
Wstęp

Nie musisz działać samotnie.

Każdego dnia cyberprzestępcy opracowują coraz bardziej zaawansowane metody ataków, legislatorzy opracowują bardziej restrykcyjne przepisy ochrony danych, a liczba urządzeń i ilość danych w naszych sieciach rośnie w tempie wykładniczym. Często prowadzi to do sytuacji, w których działy IT odpowiedzialne za wsparcie działalności organizacji i obsługę ich urządzeń są przeciążone i nie mają wystarczająco wielu pracowników, by sprostać wszystkim wyzwaniom. Przekazanie kwestii bezpieczeństwa IT w ręce zaufanego partnera, który zajmie się monitorowaniem i ochroną Twojej infrastruktury przed cyberzagrożeniami, to słuszna strategia.

Nasze zarządzane usługi z zakresu bezpieczeństwa pozwalają przedsiębiorstwom i organizacjom rządowym na realizację wszystkich potrzeb dotyczących bezpieczeństwa, począwszy od audytów i zapewnienia zgodności z przepisami, kończąc na wdrażaniu zasad i projektowaniu architektury – bez konieczności ponoszenia wysokich kosztów własnych. Nasze lokalne zespoły opierają się na naszych globalnych możliwościach.

Pomożemy Twojej organizacji w:

  • obronie przed zaawansowanymi cyberatakami
  • zwiększeniu bezpieczeństwa infrastruktury i pracowników
  • wdrożeniu i wykorzystywaniu najlepszych praktyk w zakresie bezpieczeństwa
  • ochronie danych, wykrywaniu i reagowaniu na naruszenia ich bezpieczeństwa
  • ograniczaniu ryzyka wystąpienia zagrożeń wewnętrznych
Usługi zarządzane z zakresu bezpieczeństwa

Nowe podejście do zarządzania bezpieczeństwem, oparte na potrzebach biznesowych, skupione na zagrożeniach i dostosowane do indywidualnych potrzeb

Oferujemy światowej klasy usługi i dostęp do czołowych specjalistów zajmujących się bezpieczeństwem z całej Europy, dzięki którym skutecznie stawisz czoła wszystkim zagrożeniom. Dzięki analizom i ocenom ryzyka będziesz w stanie przydzielać odpowiednie zasoby do walki z najbardziej niebezpiecznymi zagrożeniami. Spójne zarządzanie zasadami i obsługa niepożądanych zdarzeń zapewnia kompleksowe i jednolite bezpieczeństwo wszystkich środowisk IT, sieci i urządzeń końcowych.

Nasi doświadczeni konsultanci zajmujący się bezpieczeństwem dysponują wiedzą i doświadczeniem w zarządzaniu, dzięki którym pomogą Ci zaprojektować i wdrożyć strategię bezpieczeństwa na skalę globalną. Skorzystaj z naszych usług zarządzanych z zakresu bezpieczeństwa, aby zabezpieczyć słabe punkty, załatać luki i lepiej chronić cyfrową infrastrukturę swojego przedsiębiorstwa. Pozostaw to nam – dzięki temu możesz skupić się na rozwoju swojej organizacji.

Placeholder for Leon 0 K7 Ggi A8l VE unsplashLeon 0 K7 Ggi A8l VE unsplash
Korzyści

Pozostaw kwestie bezpieczeństwa naszemu zespołowi i skup się na rozwoju

Skorzystaj z pomocy naszych zespołów ekspertów zajmujących się bezpieczeństwem. Nasze supernowoczesne centra operacji bezpieczeństwa (SOC) zapewniają całodobowy dostęp do usług zarządzanych, niezależnie od dnia tygodnia. Dzięki nim jesteśmy w stanie wykrywać zagrożenia i zwalczać je, zanim będą miały szanse na zakłócenie działalności Twojej firmy.

icon Monitorowanie zagrożeń i ochrona 24/7
Monitorowanie zagrożeń i ochrona 24/7
Ciągłe monitorowanie środowiska • Analiza i korelacja zdarzeń w czasie rzeczywistym • Zarządzanie reagowaniem na incydenty • Eskalacja wykrytych zagrożeń • Dostosowany do indywidualnych potrzeb proces eskalacji • Analitycy w europejskich SOC
icon Analizy i sprawozdania dotyczące stanu bezpieczeństwa
Analizy i sprawozdania dotyczące stanu bezpieczeństwa
Kompleksowe analizy bezpieczeństwa organizacji • Regularne sprawozdania z praktycznymi zaleceniami • Narzędzia analityczne umożliwiające śledzenie i zapewniające wymierny zwrot z inwestycji • Porady dotyczące zarządzania ryzykiem strategicznym • Lepsze dopasowanie strategii bezpieczeństwa do celów biznesowych dla zapewnienia płynności działania
icon Dedykowany zespół ekspertów zajmujących się bezpieczeństwem
Dedykowany zespół ekspertów zajmujących się bezpieczeństwem
Certyfikowani eksperci zwiększający możliwości wewnętrznego zespołu IT • Dostęp do globalnej wiedzy, doświadczenia w zakresie bezpieczeństwa i informacji na temat zagrożeń • Wyznaczony specjalista ds. bezpieczeństwa przypisany do Twojej organizacji
icon Supernowoczesne technologie bezpieczeństwa
Supernowoczesne technologie bezpieczeństwa
Technologie i analizy oparte na sztucznej inteligencji i uczeniu maszynowym • Bezpośrednie wsparcie ze strony czołowych dostawców rozwiązań w zakresie bezpieczeństwa • Prosta integracja z istniejącą infrastrukturą • Szybka konfiguracja, sprawne procesy • Koniec z długotrwałą konfiguracją i dostosowywaniem narzędzi
icon Modułowe elementy zapewniają maksymalną elastyczność
Modułowe elementy zapewniają maksymalną elastyczność
Możliwość dostosowania naszych usług z zakresu bezpieczeństwa do Twoich potrzeb i specyfikacji • Konsolidacja zarządzania bezpieczeństwem w ramach jednego portalu
icon Większy zwrot z inwestycji i oszczędność czasu
Większy zwrot z inwestycji i oszczędność czasu
Brak potrzeby zatrudniania własnych pracowników zajmujących się bezpieczeństwem • Brak konieczności inwestowania w drogie technologie • Koniec z traceniem czasu na przeglądanie logów • Optymalizacja pracy, by skutecznie skupić się na priorytetach • Twoje bezpieczeństwo jest w dobrych rękach
Placeholder for Female male developers cloudFemale male developers cloud

Usługi zarządzane z zakresu bezpieczeństwa sieci

Bezpieczeństwo sieci ma fundamentalne znaczenie dla Twojej firmy. Wiedzą o tym także przestępcy – codziennie na świecie pojawiają się nowe i coraz poważniejsze zagrożenia. Dlatego każdej firmie potrzebny jest wysoko wykwalifikowany zespół ekspertów odpowiedzialnych za bezpieczeństwo i system ochronny oparty na wielu warstwach zabezpieczeń – tylko takie podejście zagwarantuje, że złośliwe oprogramowanie nie wpłynie na bezpieczeństwo Twoich danych i komunikacji.

Placeholder for Cybersecurity engineers project desktopCybersecurity engineers project desktop

Zarządzanie operacjami z zakresu bezpieczeństwa

Dobrze przygotowane i zarządzane centrum operacji bezpieczeństwa (SOC) może zadbać o bezpieczeństwo każdego przedsiębiorstwa, jednak zbudowanie i utrzymywanie takiej jednostki może być skomplikowane i wiązać się z wieloma kosztami. Usługa SOC as a Service stanowi tańszą alternatywę – dzięki niej możesz skorzystać z doświadczenia zewnętrznego zespołu ekspertów i analityków ds. bezpieczeństwa, aby lepiej wykrywać zaawansowane zagrożenia.

Placeholder for Remote browser isolationRemote browser isolation

Usługi zarządzane z zakresu bezpieczeństwa miejsca pracy

W dzisiejszych czasach użytkownicy muszą mieć możliwość szybkiego i bezpiecznego dostępu do danych i aplikacji, zarówno w sieci firmowej, jak i poza nią. W związku z tym kluczowego znaczenia nabiera nowoczesne podejście do bezpieczeństwa w miejscu pracy, zwłaszcza biorąc pod uwagę coraz większą liczbę cyberataków. Ochrona najważniejszych zasobów firmy, czyli jej sieci i wrażliwych danych, ma kluczowe znaczenie dla jej działalności.  Bezpieczeństwo stanowi podstawę zgodności z przepisami – dlatego musi być częścią każdego planu strategicznego, zwłaszcza w nowoczesnym miejscu pracy.

Nasze portfolio

Elastyczna i zróżnicowana oferta

Korzystając z najlepszych technologii, nasi doświadczeni eksperci zajmujący się bezpieczeństwem w pełni dostosowują się do procesów obowiązujących w Twoim przedsiębiorstwie. Oferujemy kompleksowe zarządzanie bezpieczeństwem – od centrum danych, aż po urządzenia końcowe.

Usługi zarządzane z zakresu zapór NGFW

Usługi zarządzane z zakresu XDR

Usługi zarządzane z zakresu EDR

Usługi zarządzane z zakresu NDR

Usługi zarządzane z zakresu zapobiegania atakom DDoS

Usługi zarządzane z zakresu SOC

Usługi zarządzane z zakresu SIEM

Usługi zarządzane z zakresu IAM

Usługi zarządzanego wykrywania i reagowania na zagrożenia

Powiązane rozwiązania

Dostosowane do Twoich potrzeb

Nasza siła tkwi w elastyczności i nastawieniu na opracowywanie rozwiązań dostosowanych do potrzeb naszych klientów. Dowiedz się, w jakich obszarach możemy wesprzeć Twój zespół IT.

Usługi zarządzane

Skontaktuj się z naszym zespołem ds. usług zarządzanych

Pozwól nam zająć się najtrudniejszymi zadaniami i skup się na strategii rozwoju. Nasz zespół ekspertów zajmujących się usługami zarządzanymi z przyjemnością odpowie na wszystkie pytania. Zadzwoń do nas lub zostaw wiadomość.

Placeholder for Jordan CTAJordan CTA
FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Wiele organizacji stara się obecnie przekazać obsługę części lub całości zadań związanych z bezpieczeństwem do zaufanego partnera – dostawcy usług bezpieczeństwa. Usługi zarządzane z zakresu bezpieczeństwa stanowią model realizacji usług oferowanych przez takich dostawców, polegający na monitorowaniu i obsłudze zabezpieczeń, sieci, systemów, a nawet aplikacji dostępnych w modelu SaaS i środowisk chmurowych.

Tego rodzaju dostawcy oferują stałe wsparcie (w trybie 24/7 lub 8/5) w zakresie bezpieczeństwa informacji i zarządzania zabezpieczeniami. Globalny i proaktywny model ochrony pozwala na szybkie wykrywanie zagrożeń i obsługę incydentów.

W miarę rozwoju i nawiązywania konkurencji z różnymi podmiotami firmy są w coraz większym stopniu narażone na ataki na urządzenia końcowe i sieci, które mogą prowadzić do wycieków danych i innych konsekwencji. Ochrona danych nabiera kluczowego znaczenia – zwłaszcza we współczesnym świecie, w którym liczba zagrożeń stale rośnie, a organizacje muszą nieustannie pozostawać o krok przed cyberprzestępcami.

Dostawcy usług zapewniają dostęp do wielu zróżnicowanych specjalistów zajmujących się między innymi wdrażaniem nowych rozwiązań, analizą zagrożeń, inżynierią, wsparciem, zarządzaniem projektami i obsługą klienta. Ponadto oferujemy możliwości skorzystania z doświadczenia ekspertów w zakresie analizy informacji o zagrożeniach, wykrywania nowych zagrożeń i reagowania na incydenty – w zależności od indywidualnych potrzeb danego przedsiębiorstwa.

Updates

Aktualności i artykuły na blogu