Elite Plus Partner
logo Juniper Networks

Juniper Networks

Najbardziej innowacyjne firmy na świecie polegają na Juniper, aby połączyć swoją działalność.

Doświadczeni architekci, certyfikowani inżynierowie

Wchodzimy w nową erę, w której nasze pomysły tworzą sieć powiązań. Aby wykorzystać nowe tempo innowacji, organizacje potrzebują zaawansowanych sieci zdolnych łączyć dane z pomysłami, a pomysły z prawdziwymi korzyściami biznesowymi. Świat, teraz bardziej niż kiedykolwiek, domaga się bezpiecznych, wydajnych sieci.

Juniper Networks codziennie pomaga klientom budować najbardziej zaawansowane sieci na świecie — sieci, których rola wykracza poza zwykłe przybliżanie usług do ludzi. Sieci budowane przez Juniper są motorem innowacji i aktywnie wspierają idee, którym służą. Firma współpracuje z klientami na zasadzie prawdziwego partnerstwa, dostarczając im wydajnych i wszechstronnych rozwiązań, które nie tylko modernizują sieć, ale także pomagają uzyskać konkretne korzyści biznesowe.

Juniper Networks

Rozwiązania

Dlaczego warto wybrać Juniper Networks

Jeżeli Twoja organizacja korzysta z sieci, aby dostarczać krytyczne dla działalności transakcje, aplikacje lub usługi, prawdopodobnie znasz już rozwiązania Juniper Networks.

Nasza baza klientów stale się poszerza i obejmuje już największych dostawców usług oraz niektóre z najbardziej wpływowych firm na świecie, ale jedno nigdy się nie zmieni: Zawsze staramy się zrozumieć potrzeby naszych klientów i pomóc im przezwyciężyć najtrudniejsze problemy — problemy, którym inni nie są w stanie lub nie chcą sprostać.

Tworzymy rozwiązania, które dają naszym klientom prawdziwą przewagę konkurencyjną, pozwalając im, na przykład, wprowadzić na rynek nowe, dochodowe usługi w ciągu kilku minut zamiast kilku miesięcy, obniżyć koszty utrzymania sieci, wdrożyć bardziej inteligentne i efektywne procesy biznesowe, chronić najcenniejsze zasoby lub zwiększyć jakość usług dostarczanych użytkownikom końcowym. Nasi klienci każdego dnia decydują się budować najbardziej optymalną sieć dla swojego biznesu, bez względu na wyzwania, które może stwarzać to przedsięwzięcie. W Juniper Networks pomagamy im zrealizować ten cel.

Najwięksi na świecie operatorzy sieci przewodowych, bezprzewodowych, kablowych i satelitarnych, dostawcy usług internetowych, dostawcy treści oraz dostawcy chmury i centrum danych — wszyscy oni korzystają z rozwiązań Juniper Networks. Podobnie jak duże banki i inne międzynarodowe organizacje świadczące usługi finansowe, dziesięć największych przedsiębiorstw komunikacyjnych na świecie, agencje rządowe, zakłady opieki zdrowotnej, instytucje edukacyjne czy przedsiębiorstwa energetyczne.

Partnerstwo

Nomios & Juniper Networks

Wyróżniamy się na tle konkurencji naszymi sprawdzonymi umiejętnościami we wszystkich partnerskich rozwiązaniach produktowych.

icon Elite Partner
Elite Partner
Należymy do wybranej grupy Autoryzowanych Partnerów Usług Profesjonalnych na całym świecie.
icon 80+ certyfikowanych inżynierów
80+ certyfikowanych inżynierów
Nasz zestaw umiejętności Juniper jest najwyżej oceniany wśród wiodących światowych specjalistów w dziedzinie sieci.
icon iTAC Technical Assistance Center
iTAC Technical Assistance Center
Nomios iTAC dostarcza usługi NOC oraz wsparcie premium na skalę globalną.
icon 200+ światowych referencji
200+ światowych referencji
Firmy każdej wielkości wybierają Nomios, aby zadbać o swoją bezpieczną infrastrukturę cyfrową.

Twoi specjaliści Juniper Networks

Nomios należy do grona elitarnych partnerów Juniper i specjalizuje się w zaawansowanych rozwiązaniach w zakresie bezpieczeństwa i routingu. Firma ma w swoich szeregach wielu certyfikowanych inżynierów. Juniper postrzega naszych pracowników jako świetnych specjalistów i ambasadorów rozwiązań Juniper. Oznacza to, że Nomios może pochwalić się niezbędną wiedzą techniczną i praktycznym doświadczeniem, aby prawidłowo ocenić Twoje wymagania sieciowe oraz tak zaprojektować i wdrożyć rozwiązania Juniper oraz tak nimi zarządzać, aby odpowiadały one Twoim potrzebom.

Projekty dotyczące bezpieczeństwa i sieci

Udane współprace

Skontaktuj się z nami już dziśPotrzebujesz konsultacji eksperta?

Szukasz szczegółów dotyczących cen, informacji technicznych, pomocy technicznej lub niestandardowej wyceny? Nasz zespół ekspertów jest gotowy do pomocy.

Placeholder for Portrait of black woman curly hairPortrait of black woman curly hair