Elite Plus Partner
logo Juniper Networks

Juniper Networks

Najbardziej innowacyjne firmy na świecie polegają na Juniper, aby połączyć swoją działalność.

Dlaczego Juniper

Juniper stawia Twoje doświadczenie na pierwszym miejscu

Wiemy, że doświadczenie jest pierwszym i najważniejszym wymogiem dla sieci w erze chmury. Stawiamy Ciebie - architektów, budowniczych i operatorów sieci - w centrum wszystkich naszych działań. Dzięki temu użytkownicy sieci - pracownicy, studenci, klienci i goście - mogą być maksymalnie zadowoleni i wydajni.

Upewnij się, że Twoje sieci nie tylko działają i są dostępne, ale także zapewniają najlepsze wrażenia użytkownikom i operatorom. To właśnie jest sieć Experience-First Networking z dostępem przewodowym i bezprzewodowym, inteligentną siecią SD-WAN firmy Session, zautomatyzowaną siecią szkieletową WAN oraz centrum danych gotowym do pracy w chmurze.

Juniper Networks

Rozwiązania

Sieć oparta na doświadczeniach

Wymagaj więcej od swojej sieci

Postaw doświadczenie na pierwszym miejscu. Tworzenie sieci w chmurze może być złożone, ale najważniejszy wymóg jest prosty: doświadczenie. Popraw doświadczenia zarówno swoich zespołów IT, jak i użytkowników końcowych dzięki wglądowi i atutom Juniper opartym na sztucznej inteligencji.

Przekształć swoją firmę dzięki rozwiązaniom chmury + 5G + AI. Skorzystaj z chmury, aby uzyskać innowacyjne, zautomatyzowane podejście do przekształcania infrastruktury, operacji i usług. Nasze rozwiązania stawiają na pierwszym miejscu Twoje doświadczenie jako operatora sieci oraz doświadczenia Twoich klientów, pomagając Twojej firmie zachować elastyczność, konkurencyjność i bezpieczeństwo w szybko zmieniającej się gospodarce.

Dostarczanie wyjątkowych doświadczeń w skali chmury. Wprowadzaj innowacje, zapewniając jednocześnie wydajność i sprawność, których oczekują klienci. Nasze rozwiązania w zakresie chmury obliczeniowej pomagają wydajnie i bezpiecznie dostarczać aplikacje i usługi - w skali chmury obliczeniowej.

Partnerstwo

Nomios & Juniper Networks

Wyróżniamy się na tle konkurencji naszymi sprawdzonymi umiejętnościami we wszystkich partnerskich rozwiązaniach produktowych.

icon Elite Partner
Elite Partner
Należymy do wybranej grupy Autoryzowanych Partnerów Usług Profesjonalnych na całym świecie.
icon 80+ certyfikowanych inżynierów
80+ certyfikowanych inżynierów
Nasz zestaw umiejętności Juniper jest najwyżej oceniany wśród wiodących światowych specjalistów w dziedzinie sieci.
icon iTAC Technical Assistance Center
iTAC Technical Assistance Center
Nomios iTAC dostarcza usługi NOC oraz wsparcie premium na skalę globalną.
icon 200+ światowych referencji
200+ światowych referencji
Firmy każdej wielkości wybierają Nomios, aby zadbać o swoją bezpieczną infrastrukturę cyfrową.

Twoi specjaliści Juniper Networks

Nomios należy do grona elitarnych partnerów Juniper i specjalizuje się w zaawansowanych rozwiązaniach w zakresie bezpieczeństwa i routingu. Firma ma w swoich szeregach wielu certyfikowanych inżynierów. Juniper postrzega naszych pracowników jako świetnych specjalistów i ambasadorów rozwiązań Juniper. Oznacza to, że Nomios może pochwalić się niezbędną wiedzą techniczną i praktycznym doświadczeniem, aby prawidłowo ocenić Twoje wymagania sieciowe oraz tak zaprojektować i wdrożyć rozwiązania Juniper oraz tak nimi zarządzać, aby odpowiadały one Twoim potrzebom.

Projekty dotyczące bezpieczeństwa i sieci

Udane współprace

Skontaktuj się z nami już dziśPotrzebujesz konsultacji eksperta?

Szukasz szczegółów dotyczących cen, informacji technicznych, pomocy technicznej lub niestandardowej wyceny? Nasz zespół ekspertów jest gotowy do pomocy.

Placeholder for Portrait of black woman curly hairPortrait of black woman curly hair