Placeholder for Juniper Networks Partner/ ResellerJuniper Networks Partner/ Reseller
Elite Plus Partner

Juniper Networks

Najbardziej innowacyjne firmy na świecie polegają na Juniper, aby połączyć swoją działalność.

Placeholder for Juniper Networks PartnerJuniper Networks Partner

Juniper stawia na pierwszym miejscu Twoje doświadczenie

Wiemy, że doświadczenie jest pierwszym i najważniejszym wymogiem dla sieci w erze chmury. Stawiamy Ciebie - architektów, inżynierów i operatorów sieci - w centrum wszystkiego, co robimy. Dzięki temu użytkownicy sieci - pracownicy, studenci, klienci i goście - mogą być tak zadowoleni i produktywni, jak to tylko możliwe.


Upewnij się, że Twoje sieci nie tylko działają i są dostępne, ale także zapewniają najlepsze doświadczenia użytkownikom i operatorom. To Experience-First Networking poprzez przewodowy i bezprzewodowy dostęp, Session Smart SD-WAN, zautomatyzowaną sieć szkieletową WAN i centrum danych gotowe do pracy w chmurze.
Partnerstwo

Nomios & Juniper Networks

Wyróżniamy się na tle konkurencji naszymi sprawdzonymi umiejętnościami we wszystkich partnerskich rozwiązaniach produktowych.

icon Elite Partner
Elite Partner
Należymy do wybranej grupy Autoryzowanych Partnerów Usług Profesjonalnych na całym świecie.
icon 80+ certyfikowanych inżynierów
80+ certyfikowanych inżynierów
Nasz zestaw umiejętności Juniper jest najwyżej oceniany wśród wiodących światowych specjalistów w dziedzinie sieci.
icon iTAC Technical Assistance Center
iTAC Technical Assistance Center
Nomios iTAC dostarcza usługi NOC oraz wsparcie premium na skalę globalną.
icon 200+ światowych referencji
200+ światowych referencji
Firmy każdej wielkości wybierają Nomios, aby zadbać o swoją bezpieczną infrastrukturę cyfrową.
icon Worldwide Partner of the Year
Worldwide Partner of the Year
Firma Nomios otrzymała prestiżową nagrodę Worldwide Partner of the Year przyznawaną przez Juniper Networks.
icon Elastyczne modele konsumpcji
Elastyczne modele konsumpcji
Nomios może dostarczać rozwiązania oparte na Juniper jako usługi zarządzane lub sieci jako usługi.
icon Partner Assured AI
Partner Assured AI
Partner Assurance to nowy poziom w programie Juniper Partner Advantage, wyróżniający partnerów z zaawansowanymi, skalowalnymi praktykami Juniper, zweryfikowanych przez zewnętrznego eksperta.
Juniper Networks

Rozwiązania

Sieć oparta na doświadczeniach

Wymagaj więcej od swojej sieci

Postaw doświadczenie na pierwszym miejscu. Tworzenie sieci w chmurze może być złożone, ale najważniejszy wymóg jest prosty: doświadczenie. Popraw doświadczenia zarówno swoich zespołów IT, jak i użytkowników końcowych dzięki wglądowi i atutom Juniper opartym na sztucznej inteligencji.

Przekształć swoją firmę dzięki rozwiązaniom chmury + 5G + AI. Skorzystaj z chmury, aby uzyskać innowacyjne, zautomatyzowane podejście do przekształcania infrastruktury, operacji i usług. Nasze rozwiązania stawiają na pierwszym miejscu Twoje doświadczenie jako operatora sieci oraz doświadczenia Twoich klientów, pomagając Twojej firmie zachować elastyczność, konkurencyjność i bezpieczeństwo w szybko zmieniającej się gospodarce.

Dostarczanie wyjątkowych doświadczeń w skali chmury. Wprowadzaj innowacje, zapewniając jednocześnie wydajność i sprawność, których oczekują klienci. Nasze rozwiązania w zakresie chmury obliczeniowej pomagają wydajnie i bezpiecznie dostarczać aplikacje i usługi - w skali chmury obliczeniowej.

Twoi specjaliści Juniper Networks

Nomios należy do grona elitarnych partnerów Juniper i specjalizuje się w zaawansowanych rozwiązaniach w zakresie bezpieczeństwa i routingu. Firma ma w swoich szeregach wielu certyfikowanych inżynierów. Juniper postrzega naszych pracowników jako świetnych specjalistów i ambasadorów rozwiązań Juniper. Oznacza to, że Nomios może pochwalić się niezbędną wiedzą techniczną i praktycznym doświadczeniem, aby prawidłowo ocenić Twoje wymagania sieciowe oraz tak zaprojektować i wdrożyć rozwiązania Juniper oraz tak nimi zarządzać, aby odpowiadały one Twoim potrzebom.

Skontaktuj się z nami już dziś

Potrzebujesz konsultacji eksperta?

Szukasz szczegółów dotyczących cen, informacji technicznych, pomocy technicznej lub niestandardowej wyceny? Nasz zespół ekspertów jest gotowy do pomocy.

Placeholder for Portrait of nomios employee2Portrait of nomios employee2