Kariera

Dołącz do naszego zespołu, czerp inspirację i rozwijaj swoją wiedzę.

Wszyscy twierdzą, że ich kultura organizacji jest wyjątkowa. Jednak w naszym przypadku to szczera prawda.

Jesteśmy dynamiczną i innowacyjną firmą złożoną z ludzi zaangażowanych w misję dostarczenia naszym klientom najwyższej jakości produktów i usług. Stale poszukujemy kompetentnych i energicznych osób, chcących współtworzyć nowe rozwiązania, które przerastają oczekiwania klientów. W zamian oferujemy kreatywne, skupione na przyszłości środowisko pracy.

Wspomagamy przedsiębiorczych

Nasze rynki docelowe i realizowane projekty wciąż się zmieniają, a oczekiwania naszych klientów rosną. W takim środowisku stawiamy na ustawiczne dostosowywanie procesów, zdobywanie nowych umiejętności, rozwijanie talentów oraz wspomaganie samodzielnego myślenia i kreatywności.

Zapewniamy dostęp do zasobów, które pozwalają samodzielnie podejmować decyzje i działać w sposób przedsiębiorczy. Zachęcamy do wykazywania się własną inicjatywą i przyjmowania indywidualnej odpowiedzialności, a przy tym wspomagamy nowatorskie myślenie i szybkie podejmowanie decyzji. Twoja przedsiębiorczość jest podstawą naszego sukcesu. Dołącz do nas — zgłoś się już dziś!

Placeholder for Hetportretbureau 4 T1 A1405Hetportretbureau 4 T1 A1405

Pracuj dla najlepszych światowych marek

Do grona naszych zadowolonych klientów należą wiodące na rynku firmy, znane instytucje i marki popularne na całym świecie. Może ty też wkrótce będziesz z nimi współpracować?

NASK logo
Orange Logo
Getin Noble Bank
Arcelor Mittal Logo
Ministerstwa finansow

Integracja i różnorodność – nasze zobowiązanie

Nomios to organizacja, która stawia na różnorodność i integrację w swojej działalności. Uważamy, że takie podejście sprzyja osiąganiu przez nas wyjątkowych wyników oraz kreowaniu lepszej przyszłości dla naszych zróżnicowanych pracowników, klientów, partnerów i społeczności. Wierzymy, że różnorodność w zatrudnieniu pozwoli nam realizować nasze ambicje w zakresie rozwoju oraz zagwarantuje integrację całej organizacji. W Nomios zależy nam na każdej osobie i jej umiejętnościach. Wszyscy kandydaci posiadający odpowiednie kwalifikacje będą brani pod uwagę w procesie rekrutacji bez względu na rasę, kolor skóry, wyznanie, płeć, orientację seksualną, tożsamość płciową, wiek lub narodowość i nie będą dyskryminowani ze względu na niepełnosprawność.

Znajdź swoje miejsceDołącz do nas

W Nomios wybrane stanowisko nie jest ograniczeniem. Umożliwiamy rozwój osobisty, nagradzamy sukcesy i pomagamy w rozwoju twojej kariery.

Placeholder for Portrait of nomios employee2Portrait of nomios employee2

Aktualności i blog