Kariera

Dołącz do naszego zespołu, czerp inspirację i rozwijaj swoją wiedzę.

Kariera
Placeholder for Hetportretbureau LR T1 A6184Hetportretbureau LR T1 A6184

Wszyscy twierdzą, że ich kultura organizacji jest wyjątkowa. Jednak w naszym przypadku to szczera prawda.

Jesteśmy dynamiczną i innowacyjną firmą złożoną z ludzi zaangażowanych w misję dostarczenia naszym klientom najwyższej jakości produktów i usług. Stale poszukujemy kompetentnych i energicznych osób, chcących współtworzyć nowe rozwiązania, które przerastają oczekiwania klientów. W zamian oferujemy kreatywne, skupione na przyszłości środowisko pracy.

Nomios

Wspomagamy przedsiębiorczych

Nasze rynki docelowe i realizowane projekty wciąż się zmieniają, a oczekiwania naszych klientów rosną. W takim środowisku stawiamy na ustawiczne dostosowywanie procesów, zdobywanie nowych umiejętności, rozwijanie talentów oraz wspomaganie samodzielnego myślenia i kreatywności.

Zapewniamy dostęp do zasobów, które pozwalają samodzielnie podejmować decyzje i działać w sposób przedsiębiorczy. Zachęcamy do wykazywania się własną inicjatywą i przyjmowania indywidualnej odpowiedzialności, a przy tym wspomagamy nowatorskie myślenie i szybkie podejmowanie decyzji. Twoja przedsiębiorczość jest podstawą naszego sukcesu. Dołącz do nas — zgłoś się już dziś!

Placeholder for Hetportretbureau 4 T1 A1405Hetportretbureau 4 T1 A1405
Nasza kultura

Granie jest w naszym DNA

Zapewne wiesz, że życie to nie tylko ciężka praca. W Nomios uważamy, że ważne jest, aby dobrze się bawić i grać razem. Niektóre z naszych najlepszych pomysłów zaczęły się podczas wypróbowywania nowych gadżetów lub grania w ulubioną grę.

Placeholder for 186186
Placeholder for Hetportretbureau HR T1 A6001Hetportretbureau HR T1 A6001
Placeholder for Hetportretbureau HR T1 A5899Hetportretbureau HR T1 A5899

Pracuj dla najlepszych światowych marek

Do grona naszych zadowolonych klientów należą wiodące na rynku firmy, znane instytucje i marki popularne na całym świecie. Może ty też wkrótce będziesz z nimi współpracować?
NASK logo
Orange Logo
Getin Noble Bank
Arcelor Mittal Logo
Ministerstwa finansow

Integracja i różnorodność – nasze zobowiązanie

Nomios to organizacja, która stawia na różnorodność i integrację w swojej działalności. Uważamy, że takie podejście sprzyja osiąganiu przez nas wyjątkowych wyników oraz kreowaniu lepszej przyszłości dla naszych zróżnicowanych pracowników, klientów, partnerów i społeczności. Wierzymy, że różnorodność w zatrudnieniu pozwoli nam realizować nasze ambicje w zakresie rozwoju oraz zagwarantuje integrację całej organizacji.

W Nomios zależy nam na każdej osobie i jej umiejętnościach. Wszyscy kandydaci posiadający odpowiednie kwalifikacje będą brani pod uwagę w procesie rekrutacji bez względu na rasę, kolor skóry, wyznanie, płeć, orientację seksualną, tożsamość płciową, wiek lub narodowość i nie będą dyskryminowani ze względu na niepełnosprawność.

Znajdź swoje miejsce

Dołącz do nas

W Nomios wybrane stanowisko nie jest ograniczeniem. Umożliwiamy rozwój osobisty, nagradzamy sukcesy i pomagamy w rozwoju twojej kariery.

Placeholder for Portrait of nomios employee2Portrait of nomios employee2

Hear it from the team

Updates

Aktualności i artykuły na blogu