Ad Scheepbouwer inwestuje w Infradata i dołącza do grupy jako Prezes Rady Dyrektorów

Do przeczytania w 1 min.

Share

Ad Scheepbouwer inwestuje w Infradata i zostaje wybrany na Dyrektora Niewykonawczego Rady Dyrektorów Grupy Infradata – lidera usług i rozwiązań w dziedzinie cyberbezpieczeństwa i sieci w chmurze. Będzie odgrywał kluczową rolę we wspieraniu organizacji w jej ciągłym rozwoju, gdy jej oferta usług zarządzanych z dziedziny bezpieczeństwa stale się rozwija.

Udokumentowane doświadczenie

Ad Scheepbouwer zajmował stanowisko Dyrektora Generalnego w wielu dużych przedsiębiorstwach, m.in. KPN i TNT. Ostatnio był inwestorem strategicznym i członkiem rady nadzorczej w Fox-IT. Nino Tomovski, Dyrektor Generalny Grupy Infradata komentuje: „W mojej opinii Ad ma inspirującą osobowość i potrafi szybko dokonywać wnikliwych analiz z imponującym skutkiem. Spodziewamy się, że nasza współpraca zaowocuje utworzeniem największego ogólnoeuropejskiego dostawcy usług w dziedzinie cyberbezpieczeństwa”.

Ciągły rozwój

Celem Infradata jest podwojenie wielkości przedsiębiorstwa w Europie w ciągu najbliższych kilku lat. Ad Scheepbouwer wzmocni radę dyrektorów i zapewni strategiczne doradztwo ukierunkowane na osiągnięcie tego celu. Nino Tomovski dodaje: „Chcemy na większą skalę wyjść naprzeciw rosnącemu zapotrzebowaniu na usługi w dziedzinie cyberbezpieczeństwa. Ad ma doświadczenie w pracy w dużych przedsiębiorstwach, a jego sugestywne spostrzeżenia pomogą w rozwoju firmy Infradata na poziomie europejskim”.

O firmie Infradata

Infradata jest cenionym dostawcą nowoczesnych rozwiązań i usług w dziedzinie bezpieczeństwa i sieci w chmurze. Wspieramy naszych klientów we wdrażaniu innowacji, oferując im technologie, które są najlepsze w swojej klasie. Infradata jest zaufanym partnerem organizacji IT, bez względu na wielkość i branżę, w jakiej działają. Wyróżniają nas doświadczeni inżynierowie i certyfikowani eksperci. Infradata buduje fundamenty zapewniające bezpieczeństwo i rozwój gospodarki oraz społeczeństwa w erze cyfryzacji.

Uwagi:

Od 25 listopada 2019 r. Rada Dyrektorów Infradata będzie składać się z następujących członków:

  • Ad Scheepbouwer – Niezależny Dyrektor Niewykonawczy
  • Nino Tomovski - Dyrektor Generalny
  • Leon de Keijzer - Dyrektor Niewykonawczy
  • Remko Hilhorst - Dyrektor Niewykonawczy
  • Norman Bremer - Dyrektor Niewykonawczy

Kontakt prasowy:

Richard Landman, Director of Marketing

[email protected] or +31 (0)71-7501525

Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymuj najnowsze wiadomości na temat bezpieczeństwa, spostrzeżenia i trendy rynkowe do swojej skrzynki pocztowej.

Updates

Więcej aktualizacji