Juniper Networks

Aktualne promocje od Juniper Networks

Do przeczytania w 1 min.
Juniper Networks

Share

Juniper Networks przygotował bardzo korzystne oferty dla klientów.

Poniżej przedstawiamy zestawienie tych ofert. Jeśli któraś opcja Państwa zainteresuje prosimy o kontakt. Nasz dział sprzedaży wyjaśni Państwu wszystkie szczegóły i pomoże w skorzystaniu z oferty.

SRX Refresh

Juniper oferuje klientom, którzy kupią urządzenia SRX3xx lub SRX550M SD-WAN CPE, roczną subskrypcję oprogramowania FLEX Advanced IPS i Application Security, używanego do zabezpieczenia centrum danych i sieci SD-WAN.

Aby zakwalifikować się do promocji, należy zakupić zaporę sieciową Juniper SRX300, SRX320, SRX340, SRX345, SRX380 lub SRX550M nowej generacji i poświadczyć, że jest to aktualizacja zainstalowanego sprzętu, starszego Netscreen (SSG-5, SSG-20, SSG-140, SSG-350, ISG-1K) lub Juniper SRX (SRX100, SRX210, SRX220, SRX240, SRX650).

Mist Wired Assurance – Twój wgląd w infrastrukturę

Mist Wired Assurance współpracuje z przełącznikami serii EX, wychodząc poza telemetrię, zapewniając użytkownikom najlepsze doświadczenia przy jednoczesnym uproszczeniu operacji administracyjnych.

  • Ciągle słyszysz, że to wina sieci? Badaj doświadczenia podłączonych użytkowników oraz wskaźniki wydajności przed i po podłączeniu punktów końcowych IoT.
  • Wykryj pętle STP, źle skonfigurowane sieci VLAN lub wadliwe kable, zanim doświadczą tego użytkownicy.
  • Identyfikuj pierwotną przyczynę problemów w sieciach przewodowych i bezprzewodowych, a następnie zautomatyzuj rozwiązanie problemu.

Promocja Extreme Takeout

Promocja przeznaczona jest dla klientów, którzy używają przełączników Brocade/Extreme VDX6740 i VDX6940. Przy zakupie co najmniej 5 wybranych przełączników Juniper QFX razem z oprogramowaniem i wsparciem, otrzymasz dodatkowy przełącznik QFX5120-48Y z licencją na oprogramowanie.

Nadal istnieje możliwość uzyskania specjalnej ceny na urządzenia SRX4600. Oferta jest ważna do końca sierpnia lub do wyczerpania zapasów.

Więcej informacji znajdą Państwo tutaj.

Potrzebujesz więcej szczegółów lub zainteresowała Cię któraś z ofert?

Skontaktuj się z nami lub ze swoim opiekunem handlowym.

Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymuj najnowsze wiadomości na temat bezpieczeństwa, spostrzeżenia i trendy rynkowe do swojej skrzynki pocztowej.

Updates

Więcej aktualizacji