Firma Infradata kontynuuje dynamiczny rozwój i prezentuje nową witrynę

Do przeczytania w 1 min.

Share

Firma Infradata, czołowy niezależny dostawca chmurowych rozwiązań sieciowych i systemów cyberbezpieczeństwa, ogłosiła premierę nowej tożsamość marki i witryny internetowej, co stanowi element dynamicznej ekspansji firmy. Obecnie przeszło 50% działalności firmy Infradata przypada na cyberbezpieczeństwo i udział ten wciąż rośnie. Uruchomienie witryny Infradata.com podkreśla coraz bardziej globalny zasięg działalności firmy posiadającej biura w Holandii, Belgii, Wielkiej Brytanii, Niemczech, Francji, Polsce i Stanach Zjednoczonych. Firma zawdzięcza swój dynamiczny rozwój zarówno mocnemu wzrostowi organicznemu, jak i kilku przejęciom.

W ubiegłym roku przychody firmy Infradata wzrosły o 47% za sprawą nowo pozyskanych klientów i projektów, w tym wielu kluczowych inicjatyw transformacji cyfrowej i cyberbezpieczeństwa. Nasi klienci reprezentują różnorodne branże, od usług finansowych oraz handlu elektronicznego i detalicznego poprzez administrację rządową i instytucje publiczne po dostawców usług.

Rozwojowi firmy towarzyszy nie tylko uruchomienie nowej witryny internetowej, ale również bieżące rekrutowanie nowych pracowników. Od początku tego roku liczebność personelu Infradata w całej Europie wzrosła o 39%, szczególnie specjalistów technicznych ds. rozwiązań i ekspertów w dziedzinie usług specjalistycznych. Rekrutacja nadal trwa — szczegółowe informacje o dostępnych stanowiskach można znaleźć tutaj.

„Uruchomienie nowej witryny internetowej Infradata trafnie odzwierciedla ciągły rozwój firmy” — powiedział Leon de Keijzer, dyrektor generalny Infradata Group. „Mamy świadomość, że każda organizacja, niezależnie od branży, przechodzi obecnie własną, niepowtarzalną transformację cyfrową, od sieci detalicznych oferujących klientom nowe, bezpieczne kanały elektroniczne po firmy z sektora technologii finansowych rozszerzające działalność na nowe regiony. Jesteśmy dumni z fachowej wiedzy naszych specjalistów technicznych i stosowanej przez nich metodologii zapewniającej poprawne wyniki od samego początku, ale największą satysfakcję czerpiemy z sukcesów naszych klientów”.

Firma Infradata ma jasno wyrażoną misję: wspomagać budowanie bezpiecznej przyszłości komunikacji dla wszystkich ludzi. Misja ta bezpośrednio wspiera realizację Celów Zrównoważonego Rozwoju ONZ, a w szczególności Celu 9 dotyczącego budowania odpornych infrastruktur, promowania zrównoważonego uprzemysłowienia i wspierania innowacji.

Nasi pracownicy mają doświadczenie w pracy z sektorem prywatnym i publicznym na całym świecie w zakresie budowy i utrzymania infrastruktury cyfrowej i komunikacyjnej, która łączy ludzi i wspiera innowacje. Naszą misję realizujemy we współpracy z globalnymi liderami nowoczesnych technologii, co odpowiada Celowi 17 — ożywianiu globalnej współpracy partnerskiej na rzecz zrównoważonego rozwoju. Dostarczane projekty są dostosowywane do indywidualnych potrzeb organizacji, ale zdobywane przez nas umiejętności i wiedza znajdują uniwersalne zastosowanie.

Firma oferuje również usługi zarządzane i specjalistyczne, stanowiące podstawę funkcjonowania kluczowych sieci chmury prywatnej, publicznej i hybrydowej na całym świecie.

O firmie Infradata

Infradata to nagradzany niezależny dostawca nowoczesnych systemów cyberbezpieczeństwa oraz rozwiązań i usług sieciowych w chmurze. Już od 2005 r. pomagamy międzynarodowym korporacjom, operatorom telekomunikacyjnym i dostawcom usług we wprowadzaniu innowacji i uzyskiwaniu korzyści dzięki najlepszym w swojej klasie rozwiązaniom. Łącząc technologie, procesy i wiedzę fachową, Infradata tworzy rozwiązania i usługi następnej generacji. Dzięki wysokiej jakości usług i doskonałości operacyjnej możemy pochwalić się najwyższym na rynku zadowoleniem klientów.

Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymuj najnowsze wiadomości na temat bezpieczeństwa, spostrzeżenia i trendy rynkowe do swojej skrzynki pocztowej.

Updates

Więcej aktualizacji