Grupa Infradata rozwija zespół kierowniczy, mianując nowego COO, CFO oraz CTO

Do przeczytania w 1 min.

Share

Grupa Infradata, jedna z najszybciej rozwijających się firm w dziedzinie cyberbezpieczeństwa i rozwiązań cloud networking, ogłosiła dziś rozszerzenie swojego zespołu kierowniczego poprzez mianowanie Dyrektora Operacyjnego, Dyrektora Finansowego i Dyrektora Technologicznego. Infradata zwiększa tempo swojego wzrostu na całym świecie, jednocześnie dbając o strategiczne wzmocnienie swoich pracowników.

Grupa Infradata, globalny lider w dziedzinie cyberbezpieczeństwa, rozwiązań i usług cloud networking, ogłosiła dziś mianowanie Fiony Squire na stanowisko Dyrektora Operacyjnego. Pieter-Jan Sterk objął funkcję Dyrektora Finansowego, a Mohamed El Haddouchi został Dyrektorem Technologicznym. Po mianowaniu Nino Tomovskiego jako nowego Dyrektora Generalnego w następstwie ubiegłorocznego nabycia udziału większościowego w Grupie Infradata przez IK Investment Partners, do zespołu kierowniczego dołączyły osoby o strategicznym doświadczeniu, potrzebnym dla wspierania kolejnego etapu wzrostu i rozwoju Infradata.

„Budujemy kompletny zespół kierowniczy o wysokich możliwościach, gotowy do wprowadzenia Infradata na kolejny poziom. Miło mi powitać Fionę, Pietera-Jana i Mohameda na pokładzie jako członków globalnego zespołu kierowniczego” – powiedział Nino Tomovski, Dyrektor Generalny Infradata.

Fiona Squire, Dyrektor Operacyjny

Fiona w pełni pojęła wyzwanie objęcia kierownictwa w roli Dyrektora Operacyjnego dla Grupy Infradata. Dzięki dogłębnej znajomości firmy i ugruntowanym relacjom zarówno z klientami, jak i partnerami strategicznymi, doskonale łączy doświadczenie biznesowe z niezrównanym poziomem umiejętności realizacyjnych. Przed objęciem stanowiska Dyrektora Zarządzającego w Infradata Limited Fiona z powodzeniem sprawowała różne funkcje kierownicze w IMTECH.

„Naszą misją jest wzmacnianie organizacji poprzez dostarczanie rozwiązań i usług nowej generacji w zakresie cyberbezpieczeństwa i cloud networking” – powiedział Nino Tomovski, Dyrektor Operacyjny Infradata. „Z uwagi na nasze tempo wzrostu bardzo ważne jest wprowadzanie liderów, takich jak Pieter-Jan, oraz awansowanie osób o doskonałych wynikach, takich jak Fiona i Mohamed. Jestem ogromnie ciekawy, dokąd pomogą nam dotrzeć w 2019 roku”.

„W osobie Fiony znaleźliśmy doświadczonego specjalistę, który rozumie, jak ważny jest związek między rozwijaniem kompetencji pracowników a zdolnością firmy do wzrostu i transformacji” – kontynuował Nino. „Fiona wnosi na pokład zarówno pasję, jak i specjalistyczną wiedzę, posiada zdolności w zakresie organizacji i współpracy z ludźmi, pracy ze start-upami, dynamicznie rozwijającymi się i ugruntowanymi firmami – co jest kluczowe dla naszego rozwoju”.

Pieter-Jan Sterk, Dyrektor Finansowy

Pieter będzie nadzorować wszystkie funkcje finansowe firmy oraz inne kluczowe zespoły operacyjne, podlegając Nino Tomovskiemu, Prezesowi i Dyrektorowi Operacyjnemu. Stanowisko to obejmuje od marca 2019 roku.

„Pieter-Jan jako Dyrektor Finansowy wnosi ogromne doświadczenie w budowaniu silnych zespołów finansowych i wiodących inicjatyw strategicznych” – powiedział Nino Tomovski. „Pieter-Jan jest w równej mierze wysokiej klasy specjalistą ds. finansowych, jak i liderem nastawionym na rozwój, posiadającym znaczne doświadczenie w dziedzinie fuzji i przejęć, co czyni go idealnym kandydatem z uwagi na ekspansję i optymalizację naszej działalności. Będzie koncentrować się na dostarczaniu istotnych danych dla celów sprzedaży i operacji, a także na sprawnej integracji docelowych spółek po przejęciu. Właśnie dlatego jestem dumny, że dołączył do Grupy Infradata. Pieter uważnie obserwuje finansowe i operacyjne aspekty biznesu w ujęciu ogólnym i stanowi ważną część przyszłości Grupy Infradata”.

Mohamed El Haddouchi, Dyrektor Technologiczny

Mohamed El Haddouchi, posiadający ponad siedmioletnie doświadczenie w Grupie Infradata, sprawujący wcześniej różne kluczowe funkcje kierownicze w firmach Nokia i Siemens, był logicznym wyborem na stanowisko Dyrektora Technologicznego w Infradata. Pełnił wiodącą rolę w procesie rozwoju naszych usług i planu działań strategicznych.

Zadaniem Mohameda jest zarządzanie i rozwój portfolio Infradata w zakresie infrastruktury technologicznej i zespołu inżynieryjnego, przygotowując tym samym firmę na dynamiczny wzrost w nadchodzących latach.

Infradata ujawniła również, że w tym roku zamierza zwiększyć zatrudnienie o blisko 25%, stawiając głównie na techników ds. bezpieczeństwa i sieci oraz kierowników projektu.

Informacje o Grupie Infradata:

Infradata to nagradzany, niezależny dostawca supernowoczesnych systemów bezpieczeństwa, rozwiązań cloud networking i usług zarządzanych. Infradata wspiera klientów we wdrażaniu innowacji, dostarczając im najlepsze w swojej klasie technologie. Infradata buduje fundamenty pod bezpieczeństwo i rozwój gospodarki i społeczeństwa w erze cyfryzacji.

Jako czołowy niezależny dostawca usług informatycznych Infradata może wspomagać cyfrową transformację z korzyścią dla klientów, partnerów i udziałowców, a jednocześnie stwarzać możliwości rozwoju dla swoich pracowników.

Dzięki rozległej sieci partnerów możemy w pełni czerpać korzyści płynące ze współpracy i niezależności technologicznej. Nawiązaliśmy ponad 40 relacji partnerskich z czołowymi producentami na rynku, a lista naszych partnerów strategicznych obejmuje m.in. Juniper Networks, F5 Networks, Fortinet.

W oddziałach międzynarodowych wykorzystujemy wiedzę dostępną wewnątrz całej naszej organizacji, dostosowując ją do potrzeb lokalnych rynków, które znamy od podszewki. Oprócz siedziby głównej w Holandii, Infradata posiada biura w Brukseli, Dortmundzie, Paryżu, Londynie, San Francisco i Warszawie.

Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymuj najnowsze wiadomości na temat bezpieczeństwa, spostrzeżenia i trendy rynkowe do swojej skrzynki pocztowej.

Updates

Więcej aktualizacji