Infradata dostawcami rozwiązania Multi-IMSI w zakresie roamingu sponsorowanego dla Vodafone

Do przeczytania w 1 min.
BroadForward

Share

Infradata wdraża rozwiązanie Multi-IMSI firmy BroadForward, umożliwiające dostęp do roamingu sponsorowanego ponad 700 partnerom roamingowym sieci Vodafone w ponad 230 lokalizacjach na całym świecie.

Infradata, wiodący dostawca rozwiązań w zakresie cyberbezpieczeństwa oraz rozwiązań sieciowych w chmurze na terenie całej Europy, ogłosił dzisiaj opracowanie i wdrożenie rozwiązania Multi-IMSI firmy BroadForward dla Vodafone. Roaming sponsorowany to oferowana przez Vodafone usługa roamingu, dzięki której partnerzy mają dostęp do jej sieci roamingowej na całym świecie po obniżonej cenie. Korzystając z tej usługi, partnerzy nie muszą podpisywać indywidualnych umów roamingowych z międzynarodowymi operatorami. Mogą oni korzystać z tego samego zasięgu oraz jakości usługi, co klienci Vodafone, bez konieczności przekładania karty SIM czy posiadania nowego numeru telefonu.

Rozwiązanie Multi-IMSI firmy BroadForward umożliwia Vodafone konfigurowanie scenariuszy roamingu sponsorowanego w sieciach 2G, 3G i 4G. Rozwiązanie, oparte na specjalnie zaprojektowanym oprogramowaniu, umożliwia łatwą konfigurację na podstawie interfejsu użytkownika oraz integrację zaawansowanych scenariuszy sygnalizacji bez potrzeby tworzenia specjalnych skryptów czy kodów. Rozwiązanie Multi-IMSI to jeden z produktów sygnalizacyjnych następnej generacji oferowanych przez BroadForward,opracowanych na potrzeby routingu, interoperacyjności, bezpieczeństwa i przenośności numerów.

Infradata to wiodący ekspert i certyfikowany dystrybutor wszystkich produktów w portfolio BroadForward. Firma Infradata została wybrana na podstawie bogatego doświadczenia w projektowaniu, wdrażaniu i obsłudze rozwiązań opartych na produktach BroadForward.

Dyrektor Zarządzający firmy Infradata odpowiedzialny za Beneluks, Nico van Buitenen, dodał: „Roaming to dla branży telekomunikacyjnej ważne źródło dochodów. Do 2022 roku dochód z międzynarodowych usług roamingu danych ma wynieść 31 miliardów USD. Jesteśmy dumni z faktu, że Infradata i BroadForward zostały wybrane ze względu na doświadczenie w zakresie sygnalizowania, możliwość dostarczania wieloprotokołowego routingu oraz elastyczność, której wymaga zarządzanie roamingiem sponsorowanym”.

O firmie Infradata

Infradata to globalny dostawca rozwiązań w zakresie cyberbezpieczeństwa, rozwiązań sieciowych w chmurze oraz usług zarządzanych. Infradata udoskonala rozwiązania sieciowe oraz bezpieczeństwo tak, aby spełniać potrzeby operatorów telekomunikacyjnych, dostawców usług oraz przedsiębiorstw działających w ramach sieci krytycznych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, rozległej wiedzy na temat sieci dostawców usług oraz innowacyjnemu podejściu do realizacji niezwykle złożonych projektów z zakresu infrastruktury technicznej, Infradata pomaga swoim klientom w szybszym osiągnięciu sukcesu.

Infradata posiada oddziały w Belgii, Holandii, Wielkiej Brytanii, Francji, Niemczech, Polsce oraz Stanach Zjednoczonych i zapewnia bezpośredni dostęp do specjalistów przez całą dobę, siedem dni w tygodniu.

O BroadForward

BroadForward to wiodący dostawca inteligentnego oprogramowania sygnalizacyjnego w środowiskach sieci 2G/3G, 4G/LTE, 5G, IMS, Wi-Fi, IPX, M2M i stacjonarnych. BroadForward oferuje podstawowe produkty sieciowe w zakresie routingu, interoperacyjności, bezpieczeństwa i przenośności numerów, zaprojektowane na potrzeby konwergencji oraz sieci następnej generacji. Aktywny plan przechodzenia na sieci 5G BroadForward wspomaga dostawców usług w przenoszeniu sieci na technologie następnej generacji z funkcjami HTTP/2 Proxy, Binding Support Function (BSF), Security Edge Protection Proxy (SEPP), interoperacyjności 4G-5G i koordynowania sygnalizacji między wieloma protokołami. Wszystkie produkty BroadForward działają na sprzęcie różnego rodzaju, obsługują OpenStack, a także umożliwiają wirtualizację i wdrożenie w chmurze. Oprogramowanie BroadForward tworzone jest w Holandii na wszystkich etapach produkcji.

Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymuj najnowsze wiadomości na temat bezpieczeństwa, spostrzeżenia i trendy rynkowe do swojej skrzynki pocztowej.

Updates

Więcej aktualizacji