Aktualizacja firmy

Infradata Polska wyróżniona nagrodą od Fortinet za największy projekt 2019 roku

Do przeczytania w 1 min.

Share

Na konferencji Partner SYNC organizowanej przez Fortinet, przedstawiciele Infradata Polska zostali wyróżnieni nagrodą za największy projekt w 2019 roku. Jest to powód do radości i dowód, że nasze partnerstwo stoi na świetnym poziomie.

Infradata Polska była jednym z wykonawców projektu dostawy systemu stanowiącego infrastrukturę bezpieczeństwa OSE ( Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej). Nasi eksperci byli odpowiedzialni za dostawę urządzeń wraz z oprogramowaniem wśród, których były min, rozwiązania Fortinet, przeprowadzenie wdrożenia systemu oraz przeprowadzenie testów odbiorczych dla węzłów Infrastruktury Bezpieczeństwa OSE. Był to największy projekt wykorzystujący rozwiązania Fortinet w 2019 roku, co zostało wyróżnione na tegorocznej konferencji dla partnerów organizacji.

Celem programu Ministerstwa Cyfryzacji, realizowanego przez NASK, jest budowa Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej, czyli umożliwienie dostępu do szybkiego, bezpiecznego i bezpłatnego internetu wszystkim szkołom w Polsce, a tym samym wsparcie procesu kształcenia i podniesienia kompetencji polskich uczniów. Program jest finansowany z budżetu państwa i z funduszy unijnych i obejmie ponad 25 000 szkół.

Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymuj najnowsze wiadomości na temat bezpieczeństwa, spostrzeżenia i trendy rynkowe do swojej skrzynki pocztowej.

Updates

Więcej aktualizacji