Aktualizacja firmy

Infradata, wiodąca firma w zakresie bezpieczeństwa cyfrowego, kontynuuje swoją działalność w Europie pod nazwą Nomios

Richard Landman
Placeholder for Richard landman 1024x1024Richard landman 1024x1024

Richard Landman , Dyrektor ds. marketingu , Nomios Holandia

Do przeczytania w 3 min.
Placeholder for Nomios celebrationNomios celebration

Share

Wszystkie spółki Infradata w Belgii, Niemczech, Holandii, Polsce i Wielkiej Brytanii zmieniają nazwę i dołączają do francuskiej spółki Nomios, tworząc nową Grupę Nomios. Cieszymy się, że możemy podzielić się tą wiadomością z naszymi klientami i partnerami biznesowymi. Zmiana naszej nazwy na Nomios jest kolejnym logicznym krokiem naszej transformacji. Nowa tożsamość wyznacza kolejny etap naszego rozwoju jako czołowego europejskiego dostawcy usług w zakresie cyberbezpieczeństwa i sieci.

Chcielibyśmy z tego miejsca podziękować naszym klientom i partnerom strategicznym za zaufanie i wieloletnią współpracę. Pomimo zmiany nazwy pewne rzeczy się nie zmienią – zamierzamy nadal oferować najwyższą jakość, najlepsze wsparcie i rozległą wiedzę techniczną, której oczekują od nas partnerzy. W najbliższej przyszłości chcemy nadal rozwijać portfolio nowoczesnych usług, w tym zarządzanych usług w zakresie bezpieczeństwa. Połączenie naszych sił przyniesie wiele korzyści naszym klientom dzięki wsparciu, jakie lokalni eksperci otrzymają ze strony naszej europejskiej organizacji.

Ad Scheepbouwer, były dyrektor generalny spółek KPN oraz TNT, został powołany na stanowisko niewykonawczego prezesa zarządu w 2019 roku. „Rosnące zapotrzebowanie na usługi z zakresu cyberbezpieczeństwa pozwoliło nam rozwijać naszą działalność i zwiększać jej skalę w Europie. Jako Grupa Nomios możemy stać się największym europejskim dostawcą usług z zakresu cyberbezpieczeństwa i sieci”, twierdzi Scheepbouwer.

Secure and connected

Nasze rozległe doświadczenie w zakresie cyberbezpieczeństwa i sieci stanowi fundament oferowanych przez nas rozwiązań i usług, a nasze autorskie podejście łączące obie te dziedziny wyróżnia nas na tle konkurencji. Oferujemy naszym partnerom wartość dodaną dzięki wsparciu oraz profesjonalnym usługom zarządzanym, które gwarantują bezpieczeństwo i łączność naszym klientom. Grupa Nomios nawiązała wieloletnie strategiczne partnerstwa z kluczowymi dostawcami, wśród których można wymienić spółki takie jak Juniper Networks, McAfee, F5 Networks, Palo Alto Networks, Cisco, Vectra AI, Fortinet, Cybereason i wiele innych.

„Nomios odgrywa istotną rolę w wielu dużych sieciach danych w całej Europie. Zmiana nazwy stanowi początek nowego rozdziału naszej transformacji. Jako stosunkowo młoda firma, udało nam się osiągnąć znaczący rozwój. Cieszymy się, że będziemy mogli kontynuować naszą ekspansję jako Nomios oraz zabezpieczać i łączyć infrastrukturę cyfrową naszych klientów”, twierdzi Sébastien Kher, dyrektor generalny Grupy Nomios.

Oficjalny komunikat dla naszych polskich klientów

Niniejszym informujemy, iż z dniem 26 października 2021r. zmianie uległa nazwa naszej Spółki z dotychczasowego:

  • INFRADATA Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
    na:
  • Nomios Poland spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Jednocześnie informujemy, że zmiana dotyczy tylko nazwy Spółki – wszystkie pozostałe dane, w tym NIP, KRS, adres siedziby, numery kont bankowych, a także numery telefonów, pozostają bez zmian. Zmiana nazwy Spółki nie wpływa także na udzielone Spółce certyfikaty, zaświadczenia o kompetencjach oraz wystawione na rzecz Spółki referencje. Powyższa zmiana nie wpływa także na ważność i ciągłość stosunków prawnych, łączących Spółkę z osobami trzecimi, a w szczególności zawartych z nią umów.

Zmiany te nie będą miały żadnego wpływu na zarządzanie relacjami z klientami Spółki. Nasi klienci będą nadal obsługiwani przez te same, znane osoby kontaktowe. Kierownictwo spółki również pozostaje bez zmian. Nowa nazwa nie pociąga za sobą też zmian wartości Spółki. Najważniejsze dla nas pozostaje zadowolenie naszych klientów.

W razie pytań prosimy o kontakt z Państwa opiekunem handlowym. Pełny komunikat dotyczący zmiany nazwy znajdą Państwo tutaj: komunikat

Nowa strona internetowa Nomios

Nomios to nie tylko zmiana nazwy naszej firmy, ale również uruchomienie nowych stron internetowych. Odnowiliśmy całą zawartość, nawigację i wygląd wszystkich witryn. Nowe strony internetowe naszych firm w Belgii, Niemczech, Holandii, Polsce i Wielkiej Brytanii są już dostępne. Przeczytaj wszystko o naszym portfolio rozwiązań i usług, odkryj najnowsze wiadomości i posty na blogu lub zapoznaj się z naszymi opisami wdrożeń. Dowiedz się już dziś, co możemy zrobić i w jaki sposób pomóc Twojej organizacji.

O Grupie Nomios

Spółka Infradata powstała 17 lat temu jako integrator rozwiązań sieciowych. Z czasem stała się także ekspertem w dziedzinie cyberbezpieczeństwa. Kolejne biura i przejęcia zaowocowały ekspansją na rynku międzynarodowym. Z czasem spółka zanotowała wzrost obrotów o 30% rocznie do 250 milionów euro. Obecnie zatrudnia przeszło 500 pracowników w dwudziestu lokalizacjach na całym świecie. Grupa Nomios świadczy usługi z zakresu cyberbezpieczeństwa i sieci na rzecz przeszło 2500 klientów, w tym wielu dużych przedsiębiorstw, dostawców usług sieciowych, instytucji publicznych, a także dostawców centrów danych i usług w chmurze.

Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymuj najnowsze wiadomości na temat bezpieczeństwa, spostrzeżenia i trendy rynkowe do swojej skrzynki pocztowej.

Updates

Więcej aktualizacji