Bezpieczeństwo sieci

Juniper po raz czwarty liderem w raporcie Gartner Magic Quadrant

Do przeczytania w 3 min.
Placeholder for Adobe Stock 369977292Adobe Stock 369977292
Juniper Networks

Share

Tak jak Sebastian Vettel zdominował świat wyścigów Formuły 1, zdobywając mistrzostwo świata cztery razy z rzędu w latach 2010-2013, a Roger Federer królował na Wimbledonie, zdobywając cztery tytuły z rzędu w latach 2003-2006, tak Juniper Networks po raz czwarty z rzędu został uznany za lidera w raporcie Gartner® Magic Quadrant™ for Enterprise Wired and Wireless LAN Infrastructure 2024 (opublikowanym w marcu 2024 r.). To coś więcej niż zwykłe wyróżnienie; to odzwierciedlenie niezłomnego zaangażowania Juniper i wyjątkowej wydajności w dziedzinie technologii.

Doskonałość wizji i realizacji

W najnowszej ocenie Gartner® Magic Quadrant™ z 2024 r. Juniper nie tylko kontynuował swoją passę lidera, ale także wyróżnił się, zajmując najwyższe i najdalsze miejsce w rankingu kompletności wizji i zdolności do realizacji trzeci rok z rzędu. Wyróżnienie to podkreśla siłę Juniper w oferowaniu rozwiązań natywnych dla sztucznej inteligencji i opartych na chmurze, w szczególności dzięki pionierskiej platformie Juniper Mist.

Podwójne przywództwo w Wired & Wireless LAN i Indoor Location Services

Umacniając swoją pozycję w czołówce branży, Juniper został również uznany za lidera w raporcie Gartner® Magic Quadrant™ na rok 2024 w zakresie usług lokalizacji wewnątrz budynków. Co ciekawe, Juniper jest jedynym dostawcą, który uzyskał status lidera zarówno w raportach dotyczących infrastruktury przewodowej i bezprzewodowej sieci LAN, jak i usług lokalizacyjnych w obszarze wewnętrznym w 2024 r. (patrz rysunek 1), co świadczy o jego szerokich i wszechstronnych możliwościach.

Placeholder for Juniper Magic Quadrant 2xJuniper Magic Quadrant 2x

Ujednolicone rozwiązanie dla infrastruktury

Kompleksowe podejście Juniper do dostarczania usług przewodowych, Wi-Fi, IoT i lokalizacji wewnętrznej jako jednej zintegrowanej infrastruktury sprawia, że jest to atrakcyjny wybór dla przedsiębiorstw poszukujących płynnego rozwiązania. Sztuczna inteligencja Mist i funkcje natywne dla chmury umożliwiają szybkie wdrażanie i proste zarządzanie spersonalizowanymi doświadczeniami Wi-Fi, co prowadzi do znacznych korzyści dla klientów.

Nadawanie priorytetu doświadczeniu użytkownika

Platforma Juniper AI-Native Networking Platform została zaprojektowana w oparciu o podejście oparte na doświadczeniu, koncentrując się na uproszczeniu procesów związanych z projektowaniem, wdrażaniem i rozwiązywaniem problemów z sieciami przewodowymi i bezprzewodowymi. Platforma ma również na celu uproszczenie działania usług lokalizacji wewnętrznej i uczynienie ich niezbędnymi dla dzisiejszych firm.

Innowacyjność i partnerstwo

Zaangażowanie Juniper w architekturę chmury mikrousług, zaawansowane AIOps i gwarantowane doświadczenia użytkowników przejawia się w platformie AI-Native Networking Platform. Innowacyjne funkcje platformy, w połączeniu z opatentowaną przez Juniper technologią vBLE do precyzyjnych usług lokalizacyjnych, podkreślają innowacyjną przewagę firmy i ekosystem współpracy.

Uznanie w branży i korzyści z partnerstwa Juniper

To ciągłe wyróżnienie przez Gartner® podkreśla niezachwiane zaangażowanie Juniper w innowacje i doskonałość w branży technologicznej. Jako partner Juniper, firmy są dobrze przygotowane do oferowania swoim klientom najnowocześniejszych rozwiązań, które zapewniają niezawodne, bezpieczne i dostosowane do potrzeb doświadczenia sieciowe.

Zastrzeżenia Gartner

Gartner Magic Quadrant for Indoor Location Services, Global, Tim Zimmerman, Annette Zimmermann i in., 28 lutego 2024 r.

Gartner Magic Quadrant for Enterprise Wired and Wireless LAN Infrastructure, Tim Zimmerman, Christian Canales, Nauman Raja, Mike Leibovitz, 6 marca 2024 r.

GARTNER jest zastrzeżonym znakiem towarowym i znakiem usługowym firmy Gartner, Inc. i/lub jej podmiotów stowarzyszonych w Stanach Zjednoczonych i na świecie, a MAGIC QUADRANT jest zastrzeżonym znakiem towarowym firmy Gartner, Inc. i/lub jej podmiotów stowarzyszonych i zostały użyte w niniejszym dokumencie za zgodą. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Firma Juniper Networks została wyróżniona jako Juniper w raporcie Gartner® Magic Quadrant™ for Enterprise Wired and Wireless LAN Infrastructure za lata 2024, 2022 i 2021.

Niniejsza grafika została opublikowana przez firmę Gartner, Inc. jako część większego dokumentu badawczego i powinna być oceniana w kontekście całego dokumentu.

Firma Gartner nie popiera żadnych dostawców, produktów ani usług przedstawionych w swoich publikacjach badawczych i nie doradza użytkownikom technologii, aby wybierali tylko tych dostawców, którzy mają najwyższe oceny lub inne oznaczenia. Publikacje badawcze Gartner składają się z opinii organizacji badawczej Gartner i nie powinny być interpretowane jako stwierdzenia faktów. Firma Gartner zrzeka się wszelkich gwarancji, wyraźnych lub dorozumianych, w odniesieniu do tych badań, w tym wszelkich gwarancji przydatności handlowej lub przydatności do określonego celu.

Skontaktuj się z nami

Chcesz dowiedzieć się więcej na ten temat?

Nasi eksperci i opiekunowie handlowi są do Twojej dyspozycji. Zostaw swoje dane, a my wkrótce się z Tobą skontaktujemy.

Zadzwoń teraz
Placeholder for Portrait of french manPortrait of french man
Updates

Więcej aktualizacji