Komunikat CEO Infradata Nino Tomovsky

Do przeczytania w 1 min.

Share

Szanowny Kliencie/Partnerze,

Pomimo narastającego na całym świecie kryzysu związanego z pandemią choroby COVID-19, która zakłóca codzienną działalność firm, pragniemy zapewnić Państwa, że firma Infradata bardziej niż kiedykolwiek dokłada wszelkich starań, by zapewnić Państwu nieprzerwany dostęp do naszych usług oraz wsparcia technicznego. W związku z powyższym wdrożyliśmy nasz plan utrzymania ciągłości działalności, którego celem jest zapewnienie pełnego dostępu do naszych usług partnerom i klientom na całym świecie.

Plan ten odzwierciedla koncentrację naszej firmy na:

  • zapewnianiu bezpieczeństwa naszym pracownikom, klientom i partnerom;
  • dostarczaniu usług i rozwiązań najwyższej klasy klientom firmy Infradata;
  • przyczynianiu się do spowalniania rozprzestrzeniania się wirusa w społeczeństwie.

Obecnie przeszliśmy na 3 poziom reagowania, wdrażając w związku z tym następujące rozwiązania:

Nadal nieustannie będziemy wspierać Państwa zdalnie, wykorzystując w tym celu naszą sprawdzoną infrastrukturę, a także skuteczne zasady i technologie pracy zdanej, co pozwoli nam zapewnić Państwu obsługę na równie wysokim poziomie, względem tego, do czego są Państwo przyzwyczajeni.

Spotkania z naszymi klientami i partnerami odbywają się zdalnie, w przestrzeni wirtualnej, co pozwala nam na zapewnienie bezpieczeństwa zarówno Państwu, jak i naszym pracownikom. W sytuacjach, które będą wymagały instalacji fizycznych urządzeń, będziemy współpracować z Państwem w celu podjęcia stosownych działań ukierunkowanych na zapewnienie bezpieczeństwa i zdrowia wszystkich osób biorących udział w takich wizytach.

Ze względu na fakt, że świadczone przez nas usługi należą do kategorii „kluczowych dla krajowych infrastruktur komunikacyjnych” w całej Unii Europejskiej oraz na terenie Zjednoczonego Królestwa, ściśle przestrzegamy wytycznych i rozporządzeń wydawanych przez organy rządowe, aby zapewnić naszym pracownikom możliwość podróżowania bez ograniczeń. Dzięki temu jesteśmy w stanie pomagać naszym klientom w zapewnieniu nieprzerwanej komunikacji i usług internetowych dla ogółu społeczeństwa oraz pracowników pracujących z domu.
Pragniemy ponownie zapewnić Państwa, że w tym trudnym okresie nasze podejście do klientów i partnerów nie ulegnie zmianie. Podobnie jak wiele innych przedsiębiorstw polegamy na narzędziach umożliwiających współpracę między firmami, dzięki którym jesteśmy w stanie nieprzerwanie realizować nasze działania.

Korzystając z okazji chciałbym podziękować Państwu za współpracę z firmą Infradata – mam nadzieję, że nadal będziemy mieli możliwość wspierania Państwa działalności. Ze względu na dynamikę sytuacji, będziemy informować Państwa o naszych działaniach na bieżąco. Mogą Państwo również skontaktować się z nami, aby uzyskać odpowiedzi na nurtujące Państwa pytania bądź wyjaśnić możliwe wątpliwości.

Życzę zdrowia Państwu oraz Państwa bliskim.

Z poważaniem,

Nino Tomovski
Prezes Grupy Infradata

Poniżej znajdą Państwo kompletny plan działania Infradaty na czas pandemii Covid-19 oraz powiązane z tym artykuły i wydarzenia.

W razie pytań zapraszamy Państwa do kontaktu.

Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymuj najnowsze wiadomości na temat bezpieczeństwa, spostrzeżenia i trendy rynkowe do swojej skrzynki pocztowej.

Updates

Więcej aktualizacji