Aktualizacja firmy

Nomios Poland wyróżniony w zestawieniu Diamenty Miesięcznika Forbes 2022

Do przeczytania w 1 min.
Placeholder for Nomios celebrationNomios celebration

Share

Firma Nomios Poland została wyróżniona w zestawieniu Diamenty Miesięcznika Forbes 2022

Miesięcznik Forbes wraz z wywiadownią gospodarczą Dun & Bradstreet Poland przygotowali prestiżowy ranking o najszybciej rozwijających się polskich firmach - Diamenty Forbesa. W zestawieniu biorą udział przedsiębiorstwa, które najszybciej zwiększyły swoją wartość w ciągu ostatnich 3 lat. Według Forbesa "żeby znaleźć się na liście, przedsiębiorstwo musi spełniać szereg wymogów, m.in. posiadać pozytywny rating wiarygodności i ryzyka współpracy, charakteryzować się wysoką płynnością bieżącą i odnotowywać nieprzerwany wzrost wyceny."

Z wielką przyjemnością pragniemy poinformować, że firma Nomios Poland została wyróżniona 48. miejscem w tegorocznym podsumowaniu przedsiębiorstw o przychodach między 50 mln a 250 mln zł w rankingu Diamenty Miesięcznika Forbes 2022.

Placeholder for Forbes rankingForbes ranking

To pierwsze takie wyróżnienie dla Nomios Poland. Jako firma rozbudowujemy nasze portfolio, aby na bieżąco odpowiadać na potrzeby obecnych i przyszłych Klientów jednocześnie zachowując najwyższą jakość świadczonych usług. Tym bardziej cieszy nas nasza pozycja w rankingu.

Dowiedz się więcej o Diamentach Forbesa.

Skontaktuj się z naszymi ekspertami

Nasz zespół z przyjemnością Ci pomoże

Zadzwoń do nas lub zostaw wiadomość. Z chęcią poznamy Twój projekt, pomożemy ci rozwiązać problemy z infrastrukturą i odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. Z naszego biura w Warszawie wspieramy organizacje w całej Polsce.

Zadzwoń teraz
Updates

Więcej aktualizacji