Award Juniper Networks

Nomios została uznana przez Juniper Networks za Partnera Roku 2020 w kategorii Enterprise w regionie EMEA

Do przeczytania w 1 min.
Placeholder for Erik brolin sp7ir7 Xrs9 U unsplashErik brolin sp7ir7 Xrs9 U unsplash
Juniper Networks

Share

Nomios wyróżniona tytułem Juniper Networks EMEA Enterprise Partner of the Year!

Juniper Networks przyznając nam to wyróżnienie potwierdził, iż z powodzeniem wprowadzamy innowacyjne rozwiązania sieciowe oraz bezpieczeństwa, które pomagają naszym klientom prowadzić w bezpieczny sposób swój biznes.

"Juniper Networks jest zachwycony tym, że może wyróżnić Nomios jako Partnera Roku 2020 w kategorii Przedsiębiorstw na rynku EMEA. Nomios wprowadziła wysokie standardy Junipera w zakresie najwyższej operacyjności biznesowej, pomysłowości oraz konsekwentnego dostarczania najlepszych rozwiązań klientom, czyli to co nazywamy experience - first networking" - stwierdził Gordon Mackintosh, Wiceprezes ds. kanałów globalnych i sprzedaży wirtualnej Juniper Networks w komunikacie prasowym.

Według Taimena Boumans CEO Nomios B.V, współpraca między naszymi firmami była zawsze silna. "Chociaż nadal koncentrujemy się na naszych wspólnych fundamentach na rynku dostawców usług, dokonaliśmy świadomego wyboru, aby dalej rozwijać naszą obecność. Budujemy najlepsze w swojej klasie 'cyfrowe fundamenty' w obecnej erze cyfrowej. Możemy to osiągnąć dzięki, bogatemu doświadczeniu w zakresie rozwiązań sieciowych, bezpieczeństwa i dzięki pomocy firmy Juniper jako strategicznego partnera w tym zakresie.

Zdobywając tę nagrodę, nie tylko wykazujemy się doskonałymi wynikami, ale również tym, że stale rozwijamy się jako partner firmy Juniper poprzez specjalizacje i wymagane certyfikaty.

Zadzwoń teraz

Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymuj najnowsze wiadomości na temat bezpieczeństwa, spostrzeżenia i trendy rynkowe do swojej skrzynki pocztowej.