Bezpieczeństwo sieci Network infrastructure

Viabuild wybiera firmę Infradata na swojego doradcę przy wdrażaniu optymalnej infrastruktury bezpieczeństwa

Do przeczytania w 1 min.

Share

Viabuild wybiera firmę Infradata na swojego doradcę przy wdrażaniu optymalnej infrastruktury bezpieczeństwa

Infradata z dumą ogłasza, że została wybrana przez firmę Viabuild do wdrożenia kompleksowego rozwiązania zapewniającego ochronę urządzeń końcowych następnej generacji. To zintegrowane rozwiązanie w zakresie bezpieczeństwa pozwoli firmie Viabuild na osiągnięcie wyższego poziomu bezpieczeństwa i widoczności sieci. W dzisiejszym świecie pełnym zagrożeń wdrożenie doskonale zabezpieczonej infrastruktury jest sporym wyzwaniem. Potrzeba do tego nie tylko doświadczonych zespołów wewnętrznych, ale także umiejętności zarządzania i łączenia skomplikowanych narzędzi w krótkim czasie.

Od 2013 roku Viabuild zrzesza wiele firm wykonawczych specjalizujących się w robotach drogowych, wyburzeniowych i ziemnych, kładzeniu asfaltu, usuwaniu azbestu, inżynierii lądowej i remontach kanalizacji. Firma ma siedzibę w miejscowości Puurs-Sint-Amands i zatrudnia 720 osób w siedmiu różnych sektorach w Belgii. Viabuild inwestuje w talent, technologię, zrównoważony rozwój i przede wszystkim w bezpieczeństwo. Dzięki temu może świadczyć usługi najwyższej jakości. Firma działa zarówno w sektorze publicznym, jak i prywatnym.

„Infradata była w stanie przeanalizować naszą obecną sytuację i zaproponowała nam przejście na urządzenia końcowe następnej generacji, które poprawia naszą kontrolę i bezpieczeństwo we wszystkich punktach końcowych”. - Steven Taelman, Business Intelligence Manager w Viabuild

Rozwiązanie zapewniające ochronę urządzeń końcowych wdrożone przez firmę Infradata minimalizuje ryzyko naruszeń, na które narażone są firmy. Rozwiązanie to obejmuje również łatwego w użyciu agenta, który dba o wszystkie aspekty ochrony punktów końcowych, zapewniając minimalizację strat cennych zasobów. W połączeniu z całodobowym monitoringiem i reakcją na wszystkie incydenty, rozwiązanie to skutecznie skraca czas reakcji na ostrzeżenia. Skutkuje to poprawą efektywności bezpieczeństwa i zwiększeniem przejrzystości przepływu danych, a cały zespół ekspertów wspiera organizację w walce z zagrożeniami zewnętrznymi.

Steven Taelman, Business Intelligence Manager w Viabuild, o wyborze firmy Infradata: „Gdy skontaktowaliśmy się z firmą Infradata, nasze poszukiwania koncentrowały się wyłącznie na znalezieniu nowej instalacji zapory sieciowej. Jednak po spotkaniu i przedstawieniu naszej obecnej sytuacji oraz potrzeb, jej pracownicy przeanalizowali je i zaproponowali nam przejście na punkt końcowy następnej generacji. Poprawienie metod monitorowania i bezpieczeństwa wszystkich punktów końcowych było dla nas niezwykle istotne, ponieważ mamy wiele różnych zespołów, które pracują zarówno nad projektami, jak i zdalnie. To właśnie firma Infradata pomogła nam podjąć decyzję i ostatecznie wdrożyła to rozwiązanie w naszej firmie”.

Infradata jest wiodącym dostawcą nowoczesnych rozwiązań i usług w dziedzinie bezpieczeństwa, technologii chmurowej oraz sieci. Umożliwiamy klientom wprowadzanie innowacji i podnoszenie wartości usług. Infradata jest zaufanym partnerem organizacji IT, bez względu na wielkość i branżę, w jakiej działają. Wyróżniają nas doświadczeni inżynierowie i certyfikowani eksperci. Infradata buduje fundamenty zapewniające bezpieczeństwo i rozwój gospodarki oraz społeczeństwa w erze cyfryzacji.

Dyrektor Zarządzający Infradata Belgium, Kris Verheye, dodał: "To rozwiązanie dla punktów końcowych nowej generacji pomoże firmie Viabuild ewoluować w kierunku optymalnej postawy bezpieczeństwa. Infradata buduje swoje doświadczenie w dziedzinie bezpieczeństwa cybernetycznego od 16 lat. Nasi wewnętrzni inżynierowie ds. bezpieczeństwa i sieci nieustannie kształcą się w zakresie stale zmieniającego się krajobrazu zagrożeń i dostępnych technologii. Ten przykład z Viabuild pokazuje, jak nasze zespoły ściśle współpracują ze sobą w celu osiągnięcia najlepszego rozwiązania dla klienta. W ten sposób jesteśmy w stanie pomóc chronić każdą organizację przed zagrożeniami cybernetycznymi".

Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymuj najnowsze wiadomości na temat bezpieczeństwa, spostrzeżenia i trendy rynkowe do swojej skrzynki pocztowej.

Updates

Więcej aktualizacji