SOC

Webinar "SOC - co, kiedy i dla kogo?"

Aleksander Łapiński
Placeholder for Aleks Łapiński szare portetAleks Łapiński szare portet

Aleksander Łapiński , Solutions Architect , Nomios Poland sp. z o.o.

Do przeczytania w 1 min.

Share

CZWARTKI Z NOMIOS

Webinar "SOC - co, kiedy i dla kogo?"

Do kogo skierowany jest webinar?

Webinar skierowany jest do firm i organizacji, które pragną utrzymać wysoki poziom monitorowania i reakcji na cyberzagrożenia poprzez wykorzystanie usług świadczonych przez SOC (Security Operations Center/Centrum Operacji Bezpieczeństwa), takich jak MDR (Managed Detection and Response) oraz zarządzany SIEM (system agregacji, korelacji i zarządzania zdarzeniami).

SOC - co, kiedy i dla kogo?

Podczas spotkania omówione zostały dylematy związane z wykorzystaniem SOC przez duże i małe organizacje, a także przedstawiono dlaczego tak ważne jest precyzyjne określenie potrzeb w zakresie monitorowania bezpieczeństwa oraz właściwe adresowanie obszarów bezpieczeństwa. Nasz ekspert z długoletnim doświadczeniem przedstawił zalety wykorzystania usług SOC, takie jak szybkie reagowanie na zagrożenia i minimalizowanie ryzyka cyberataków przy jednoczesnej oszczędności budżetu i mniejszego nakładu czasu własnych specjalistów IT.

SOC - co, kiedy i dla kogo?

Obejrzyj webinar

Usługi wsparcia

Już dziś zadbaj o lepsze wsparcie dla swojej firmy

Rozszerz możliwości swojego zespołu IT dzięki naszym usługom wsparcia i rozwiązuj problemy, zanim będą miały wpływ na działanie Twojej organizacji.

Placeholder for Portrait of male grey hear wearing poloPortrait of male grey hear wearing polo
Updates

Więcej aktualizacji