Zabezpiecz swoją pracę z domu

Do przeczytania w 1 min.
Pulse Secure

Share

Ochrona przed jednym wirusem, a w tym samym czasie wpuszczenie do sieci firmowej drugiego innego wirusa? Bezpieczny dostęp zdalny można zapewnić dużo szybciej i łatwiej, niż wielu się wydaje.

Po co nam bezpieczny dostęp zdalny?

Firmy i organizacje na całym świecie podejmują różne środki, aby zapobiegać rozprzestrzenianiu się koronawirusa. W rezultacie obserwujemy ogromny wzrost zapotrzebowania na rozwiązania zapewniające bezpieczny dostęp zdalny.

Niezależnie od rodzaju udostępnianych zasobów — sieci przewodowych i bezprzewodowych, aplikacji chmurowych, urządzeń IoT i innych — konieczne są zabezpieczenia zapobiegające dostępowi złośliwego oprogramowania, szkodliwych witryn internetowych i nieautoryzowanych użytkowników do zasobów fizycznych i wirtualnych organizacji. Co ważne, dążenie do tego celu nie może negatywnie wpływać na elastyczność ani wygodę obsługi.

Przy definiowaniu zdalnego dostępu dla pracowników i partnerów zawsze warto mieć na uwadze najlepsze praktyki w tym zakresie. Oznacza to tworzenie zasad firmowych dla urządzeń, aby określać, które urządzenia mogą uzyskiwać dostęp do zasobów firmy, kontrolować instalację oprogramowania przez użytkowników i definiować minimalne wymagania dotyczące urządzeń końcowych, na przykład minimalne wymagane oprogramowanie zabezpieczające.

Tymczasowa zniżka na licencje ICE (w nagłych wypadkach)

Specjaliści Infradata wspomagają klientów w zdefiniowaniu rozwiązania zdalnego dostępu optymalnie dopasowanego do potrzeb firmy i opartego na sprawdzonych dostawcach i technologiach. Właśnie dlatego proponujemy rozwiązanie ICE firmy Pulse Secure. Pulse Secure to firma całkowicie skoncentrowana na dostarczaniu rozwiązań w zakresie bezpiecznego dostępu dla ludzi, urządzeń, rzeczy i usług. Firmy o różnej wielkości i działające w różnych branżach od lat polegają na zintegrowanej wirtualnej sieci prywatnej VPN, kontroli dostępu do sieci i zabezpieczeniach mobilnych, aby zapewniać bezproblemowy i bezpieczny dostęp w swoich organizacjach.

W nagłych przypadkach może być konieczne zwiększenie liczby dostępnych licencji zainstalowanych na urządzeniu, aby duża liczba użytkowników mogła łączyć się ze sobą przez kilka dni lub tygodni. Licencja ICE (w nagłych wypadkach) to licencja firmy Pulse Connect Secure, którą można aktywować na urządzeniu, aby zwiększyć liczbę licencji w celu dopasowania jej do maksymalnej liczby połączeń obsługiwanych przez sprzęt o 10%. W sytuacji awaryjnej umożliwia to klientom natychmiastową odpowiedź na niespodziewane pytania wielu użytkownikom jednocześnie.

We współpracy z Pulse Secure możemy tymczasowo zaoferować dodatkową zniżkę na licencje ICE (w nagłych wypadkach). Pozwoli to na szybką zmianę trybu pracy i da pracownikom możliwość bezpiecznej pracy z domu.

Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymuj najnowsze wiadomości na temat bezpieczeństwa, spostrzeżenia i trendy rynkowe do swojej skrzynki pocztowej.

Updates

Więcej aktualizacji