Zestawienie aktualnych promocji rozwiązań do pracy zdalnej

Do przeczytania w 1 min.

Share

W tych ciężkich czasach warto pomagać sobie nawzajem. Z tą myślą wiele firm zaczęło oferować promocje na swoje rozwiązania VPN i Home Office, które cieszą się teraz olbrzymim zainteresowaniem.

Poniżej przygotowaliśmy zestawienie aktualnych promocji naszych partnerów razem z linkami. W dopasowaniu oraz bezpiecznej i szybkiej implementacji tych rozwiązań, wesprze Państwa nasz zespół ekspertów.

1. Infoblox BloxOne Threat Defense

Wspólnie z naszym partnerem firmą Infoblox oferujemy możliwość skorzystania z 60-dniowej bezpłatnej ochrony BloxOne Threat Defense Cloud. Nasi specjaliści w zakresie rozwiązań Infoblox udzielą każdej zainteresowanej organizacji odpowiednich konsultacji on-line tak by przeprowadzić skuteczne i szybkie wdrożenie.

Więcej informacji na temat rozwiązań znajdą Państwo tutaj:

2. McAfee

Nasz wieloletni partner przygotował promocję do 31 maja na poniższe rozwiązania:

  • Bezpłatnie licencje na Endpoint Protection na urządzenia zarządzane lub własne
  • Bezpłatny Cloud Secure Web Gateway
  • Bezpłatny Cloud Access Security Broker

Więcej informacji na temat rozwiązań znajdą Państwo tutaj:

3. VMware End User Computing

VMware wspiera organizacje w zakresie ciągłości działania w czasie pandemii COVID-19. Dzięki aplikacjom Workspace ONE, Horizon Cloud i Horizon 7, klienci mogą szybko dostarczyć bezpieczne cyfrowe środowisko pracy, pracującym zdalnie. Aby pomóc klientom rozpocząć pracę, VMware oferuje specjalną promocję cenową do końca lipca 2020 roku.

Do 31 lipca 2020 roku można uzyskać dodatkowe zniżki na MSRP Workspace ONE, Horizon Cloud i Horizon 7.

Więcej informacji na temat samych rozwiązań znajdą Państwo tutaj:

4. Proofpoint Meta

Każdy klient Proofpoint Enterprise do 30 września 2020 roku, może całkowicie bezpłatnie skorzystać z oferty Proofpoint Meta i tym samym zapewnić swoim pracownikom zdalny, bezpieczny dostęp do aplikacji, niezbędny do utrzymania działalności firmy.

Więcej informacji znajdą Państwo tutaj:

5. Rapid7

"Twoje bezpieczeństwo i sukces Twojej organizacji zawsze były dla nas najwyższym priorytetem, a w tych czasach jest to jeszcze bardziej prawdziwe. Aby zapewnić, że Twoja organizacja utrzyma silną postawę w zakresie bezpieczeństwa, biorąc pod uwagę te wyjątkowe wyzwania, oferujemy Ci możliwość natychmiastowego rozszerzenia liczby licencjonowanych zasobów w celu pokrycia pełnej sieci, bez dodatkowych kosztów, do 30 czerwca."

Aby skorzystać z tego bezpłatnego rozszerzenia licencji na, skontaktuj się z nami. Możesz również odwiedzić stronę Rapid7, aby uzyskać zasoby i wskazówki, które mogą okazać się przydatne.

Więcej informacji znajdą Państwo tutaj:

Jeśli zainteresowała Państwa, któraś z ofert, prosimy o kontakt. Udzielimy wszelkich informacji.

Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymuj najnowsze wiadomości na temat bezpieczeństwa, spostrzeżenia i trendy rynkowe do swojej skrzynki pocztowej.

Updates

Więcej aktualizacji