SAT

Szkolenie na temat świadomości bezpieczeństwa

Bądź o krok przed atakującymi, dzięki wiedzy opartej na analizie zagrożeń.

Placeholder for Fran innocenti n Owkd4 Yvd Ug unsplashFran innocenti n Owkd4 Yvd Ug unsplash

Aktywacja zdecydowanej większości dzisiejszych zagrożeń wymaga udziału człowieka. Upewnij się, że użytkownicy Twojej sieci wiedzą, co zrobić w obliczu realnego zagrożenia, zapewniając im ukierunkowaną wiedzę. Nasze unikalne podejście zorientowane na ludzi może ograniczyć skuteczność ataków phishingowych i infekcji złośliwym oprogramowaniem nawet o 90%, a nasze rozwiązanie przez 6 lat z rzędu było uznawane przez firmę Gartner za Lidera w raporcie Magic Quadrant.

Ukierunkowane, oparte na danych podejście w celu zwiększania odporności użytkowników

Obecnie rodzaje zagrożeń nieustannie się zmieniają. Nasze szkolenie w zakresie świadomości bezpieczeństwa to odpowiednia wiedza dla odpowiednich ludzi. Obejmuje ono także właściwą reakcję użytkowników w obliczu wyrafinowanych ataków phishingowych i nie tylko.

Placeholder for Woman headphones on call laptopWoman headphones on call laptop
Cechy i zalety

Spraw, aby Twoi pracownicy stworzyli silną ostatnią linię obrony

icon Zrozum ryzyko związane z ludźmi
Zrozum ryzyko związane z ludźmi
Nie wpadnij w samozadowolenie w związku ze świadomością bezpieczeństwa na podstawie obniżonego wskaźnika klikalności. Dowiedz się, którzy użytkownicy są celem ataków, oraz w jakich obszarach poza phishingiem brakuje Ci wystarczającej wiedzy.
icon Zmień zachowania użytkowników
Zmień zachowania użytkowników
Nie ucz swoich użytkowników schematycznego myślenia. Wykorzystaj sprawdzoną wiedzę, aby ich zaangażować i zmienić ich zachowania. Korzystaj z szerokiej gamy materiałów, aby zapewnić bezpieczeństwo na najwyższym poziomie.
icon Zmniejszaj narzut, rozwijaj kulturę
Zmniejszaj narzut, rozwijaj kulturę
Dzięki przeszkolonym użytkownikom zgłaszającym prawdziwe ataki phishingowe, po których następuje automatyczne usuwanie złośliwych wiadomości, zmniejszasz obciążenie zasobów wewnętrznych i pomagasz budować kulturę bezpieczeństwa.
Eksperci ds. bezpieczeństwa

Potrzebujesz konsultacji eksperta?

Zapraszamy na krótką rozmowę lub wideokonferencję. Skontaktuj się z nami – porozmawiamy o wyzwaniach związanych z bezpieczeństwem, którym stawiasz czoła, przyjrzymy się bliżej dostawcom, omówimy też Twoje projekty IT. Jesteśmy po to, aby Ci pomóc.

Placeholder for Portrait of engineer beard wearing poloPortrait of engineer beard wearing polo
Updates

Aktualności i artykuły na blogu