Co nas definiuje?

Nasze podstawowe wartości stanowią fundament naszej kultury, a zarazem charakteryzują idealnych pracowników. Wszyscy wierzymy w bezpieczną i połączoną przyszłość.

Kierujemy się wartościami

Nieustannie dostrzegamy najnowsze trendy w branży i przełomowe rozwiązania, a następnie skupiamy się na innowacjach, by móc sprostać potrzebom naszych klientów. Tworzymy usługi i rozwiązania, które pomagają wiodącym organizacjom na całym świecie dostarczać kluczowe produkty i usługi szybciej i elastyczniej, bez kompromisów w zakresie bezpieczeństwa, wydajności czy wsparcia.

Jesteśmy ekspertami
Zmierzamy prosto do celu
Jesteśmy niezawodni
Jesteśmy przystępni
Jesteśmy proaktywni
Jesteśmy energiczni
Placeholder for Female male developers cloudFemale male developers cloud
Jesteśmy ekspertami

Nasi pracownicy są najważniejsi.

Wybierając nasze usługi możesz mieć pewność, że nasi eksperci zadbają o bezpieczeństwo i stan Twojej infrastruktury sieciowej. Nasz zespół specjalistów zawsze buduje silne relacje i nieustannie dba o poszerzanie wiedzy na temat najnowszych rozwiązań oraz nowinek ze świata technologii.

Placeholder for Mapbox UH Cm p H4nr E unsplashMapbox UH Cm p H4nr E unsplash
Zmierzamy prosto do celu

Rozumiemy Twoje potrzeby i skupiamy się na nich od razu.

Gdy rozmawiamy z naszymi klientami, pracownikami, partnerami i kandydatami, cenimy jasną i uczciwą komunikację. Dzięki temu zawsze wiesz, czego się możesz spodziewać z naszej strony.

Placeholder for Smiling female engineer whiteboardSmiling female engineer whiteboard
Jesteśmy niezawodni

Możesz na nas liczyć. W każdej sytuacji.

Nawiązując współpracę z nami możesz mieć pewność, że Twoja cyfrowa infrastruktura będzie w dobrych rękach. Jesteśmy dumni z opartych na zaufaniu relacjach partnerskich, które nawiązujemy z naszymi klientami. Współpracujemy z Twoim zespołem IT i pozostajemy w kontakcie z pracownikami na wszystkich szczeblach organizacji. Sprostamy najtrudniejszym wyzwaniom w zakresie sieci i bezpieczeństwa.

Placeholder for Thisisengineering raeng p5wrlyn JR4 A unsplashThisisengineering raeng p5wrlyn JR4 A unsplash
Jesteśmy przystępni

Nie lubimy biurokracji i wiemy, że szybkość jest najważniejsza.

Masz problemy z siecią? Twojej infrastrukturze grozi poważne niebezpieczeństwo? Nie odeślemy Cię do agentów wsparcia – zamiast tego natychmiast skontaktują się z Tobą nasi eksperci – zwarci i gotowi do rozwiązywania nawet najbardziej złożonych problemów.

Placeholder for Security experts for MDR servicesSecurity experts for MDR services
Jesteśmy proaktywni

Nie czekamy biernie na zmiany – przewidujemy je.

Z uwagą i entuzjazmem śledzimy nieustanne zmiany w cyberprzestrzeni. Koncentrujemy się na szybkości, elastyczności i sprawnych działaniach, które stanowią podstawę naszych procesów. Dzięki nim rozwijamy się jako organizacja.

Placeholder for Leon 0 K7 Ggi A8l VE unsplashLeon 0 K7 Ggi A8l VE unsplash
Jesteśmy energiczni

W pracy kierujemy się duchem przedsiębiorczości i pasją.

Bezpieczeństwo cyfrowe i infrastruktura sieciowa to obszary, którymi zajmujemy się na co dzień. To pozwala nam nieustannie dopracowywać i optymalizować nasze procesy i sposoby pracy. Choć do kwestii bezpieczeństwa i sieci podchodzimy ze śmiertelną powagą, nie oznacza to, że nie umiemy się bawić. Lubimy ludzi z poczuciem humoru i nie zapominamy o chwili relaksu po dobrze wykonanej pracy.

Nasza misja

Naszą misją jest zabezpieczanie i łączenie infrastruktur cyfrowych.

Dzięki naszemu zespołowi ekspertów i ekosystemowi partnerów strategicznych zapewniamy optymalne połączenie intuicji i technologii.

Działamy proaktywnie i komunikujemy się w jasny i prosty sposób. Łączymy przystępne podejście do inżynierii z dużą dozą kreatywnej energii. Dzięki temu możesz mieć pewność, że Twoja infrastruktura cyfrowa jest w bezpiecznych rękach kompetentnych ekspertów. W każdej sytuacji.

Nasza wizja

Bezpieczne i połączone społeczeństwo cyfrowe dla wszystkich

Wierzymy, że bezpieczeństwo i łączność są niezbędne dla rozwoju ludzi, społeczności, firm i narodów. Tworzą one podstawę dla przyszłościowej i odpornej gospodarki i społeczeństwa.

Bezpieczeństwo i łączność są niezbędne dla wzmocnienia pozycji naszych najbardziej innowacyjnych umysłów i przekazywania zmieniających świat idei, które rozwiążą najtrudniejsze wyzwania naszej globalnej społeczności. Wierzymy, że ludzie są czynnikiem decydującym o sukcesie lub porażce w dziedzinie bezpieczeństwa i łączności. Podejście do technologii skoncentrowane na człowieku jest niezbędne.

Kariera

Nasz zespół nieustannie rośnie. Dołącz do nas i rozwijaj się razem z nami.

Praca nad interesującymi zagadnieniami w gronie wspaniałych ludzi to doskonały sposób na to, by pracować z uśmiechem na ustach. Tak wygląda praca w Nomios i chcielibyśmy, żeby tak wyglądała wszędzie.

Placeholder for Portrait of ethnic male smiling dotted shirtPortrait of ethnic male smiling dotted shirt
Updates

Aktualności i artykuły na blogu