Nomios Labs

Cyfrowe boisko treningowe dla naszych inżynierów.

Nomios dysponuje własnym, działającym non-stop laboratorium opartym na architekturze SD-WAN do testowania nowych technologii w zakresie sieci i bezpieczeństwa w kontrolowanym środowisku, przeznaczonym dla naszych inżynierów i klientów.

W dzisiejszych czasach użytkownicy końcowi i klienci korporacyjni domagają się najwyższej jakości usług i niezawodnej sieci, co może znacznie obciążać tradycyjne systemy. Na rynku pojawiają się nowe, wydajne technologie, ale operatorzy sieci i producenci nadal stoją przed ogromnymi wyzwaniami, jakie stwarza ich implementacja — często nie doceniają ich złożoności, nie stosują najlepszych praktyk dla optymalizacji procesu wdrażania lub przekraczają planowane koszty CAPEX i OPEX.

Placeholder for Young engineer datacenter roomYoung engineer datacenter room

Jazda próbna z nową technologią

W Nomios zawsze byliśmy zwolennikami testowania nowych technologii sieciowych w laboratorium przed ich uruchomieniem. Dzięki bogatej ofercie wydajnych rozwiązań testowych jesteśmy w stanie dokonać symulacji sieci pod względem złożoności, skali i wielkości przed faktyczną implementacją, co prowadzi do znacznego obniżenia kosztów utrzymania, rzadszych konsultacji technicznych oraz poprawy jakości usług, co z kolei pozwala utrzymać konkurencyjność.

„To nasze boisko treningowe. Laboratorium Nomios służy nam do testowania, nauki, wizualizacji i replikacji sieci”. – Jurgen, inżynier sieci

Nasz katalog sprzętu i oprogramowania w zakresie sieci i bezpieczeństwa nie ma sobie równych na rynku europejskim. Nasi prestiżowi partnerzy dostarczają nam zarówno najnowszych technologii, jak i tradycyjnych rozwiązań. Do testowania sieci, urządzeń i usług używamy narzędzi Spirent, tworząc strumienie dużej ilości danych.

„Laboratorium testowe Nomios to klucz do sukcesu w obszarze bezpieczeństwa sieci”. – Sébastien Kher, Chief Executive Officer, Gruppa Nomios

Korzyści z naszych Nomios Labs.

Skontaktuj się z naszymi ekspertami i dowiedz się, jak możemy wykorzystać nasze Nomios Labs dla Twojej organizacji.

Replikacja problemów klienta

Testowanie i weryfikacja rozwiązania

Testowanie obciążenia sieci

Replikacja sieci klienta

Testowanie i weryfikacja aktualizacji oprogramowania

Weryfikacja koncepcji (POC)

Wizualizacja sieci budowanej od podstaw

Szkolenie i edukacja

Profesjonalne usługi

Potrzebujesz konsultacji eksperta?

Nasz zespół jest do Państwa dyspozycji. To może być pierwszy krok do wspaniałej współpracy.

Placeholder for Portrait of french manPortrait of french man
Updates

Aktualności i artykuły na blogu