Nomios Labs

Cyfrowe boisko treningowe dla naszych inżynierów.

Nomios dysponuje własnym, działającym non-stop laboratorium opartym na architekturze SD-WAN do testowania nowych technologii w zakresie sieci i bezpieczeństwa w kontrolowanym środowisku, przeznaczonym dla naszych inżynierów i klientów.

W dzisiejszych czasach użytkownicy końcowi i klienci korporacyjni domagają się najwyższej jakości usług i niezawodnej sieci, co może znacznie obciążać tradycyjne systemy. Na rynku pojawiają się nowe, wydajne technologie, ale operatorzy sieci i producenci nadal stoją przed ogromnymi wyzwaniami, jakie stwarza ich implementacja — często nie doceniają ich złożoności, nie stosują najlepszych praktyk dla optymalizacji procesu wdrażania lub przekraczają planowane koszty CAPEX i OPEX.

Placeholder for Young engineer datacenter roomYoung engineer datacenter room

Jazda próbna z nową technologią

W Nomios zawsze byliśmy zwolennikami testowania nowych technologii sieciowych w laboratorium przed ich uruchomieniem. Dzięki bogatej ofercie wydajnych rozwiązań testowych jesteśmy w stanie dokonać symulacji sieci pod względem złożoności, skali i wielkości przed faktyczną implementacją, co prowadzi do znacznego obniżenia kosztów utrzymania, rzadszych konsultacji technicznych oraz poprawy jakości usług, co z kolei pozwala utrzymać konkurencyjność.

„To nasze boisko treningowe. Laboratorium Nomios służy nam do testowania, nauki, wizualizacji i replikacji sieci”. – Jurgen, inżynier sieci

Nasz katalog sprzętu i oprogramowania w zakresie sieci i bezpieczeństwa nie ma sobie równych na rynku europejskim. Nasi prestiżowi partnerzy dostarczają nam zarówno najnowszych technologii, jak i tradycyjnych rozwiązań. Do testowania sieci, urządzeń i usług używamy narzędzi Spirent, tworząc strumienie dużej ilości danych.

„Laboratorium testowe Nomios to klucz do sukcesu w obszarze bezpieczeństwa sieci”. – Sébastien Kher, Chief Executive Officer, Gruppa Nomios

Korzyści z naszych Nomios Labs.

Skontaktuj się z naszymi ekspertami i dowiedz się, jak możemy wykorzystać nasze Nomios Labs dla Twojej organizacji.

Replikacja problemów klienta

Testowanie i weryfikacja rozwiązania

Testowanie obciążenia sieci

Replikacja sieci klienta

Testowanie i weryfikacja aktualizacji oprogramowania

Weryfikacja koncepcji (POC)

Wizualizacja sieci budowanej od podstaw

Szkolenie i edukacja

Profesjonalne usługiPotrzebujesz konsultacji eksperta?

Nasz zespół jest do Państwa dyspozycji. To może być pierwszy krok do wspaniałej współpracy.

Placeholder for Portrait of french manPortrait of french man

Aktualności i blog